GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto mi powiej jak zdjąc obudowe w sonyericsson t630?

09.10.2004
10:53
smile
[1]

grzes7777 [ Junior ]

kto mi powiej jak zdjąc obudowe w sonyericsson t630?

pytanie jak w temacie nie wiem jak zdjąc obudowe w t630 wyolem baterie i tyle co dalej? bo nie moge zdjac tej drugiej tylnej obudowy na górze. jak to zrobic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.