kto mi powiej jak zdjąc obudowe w sonyericsson t630?
09.10.2004
10:53
[1]
grzes7777 [ Junior ]
kto mi powiej jak zdjąc obudowe w sonyericsson t630?
pytanie jak w temacie nie wiem jak zdjąc obudowe w t630 wyolem baterie i tyle co dalej? bo nie moge zdjac tej drugiej tylnej obudowy na górze. jak to zrobic