
interman [ Centurion ]
Jak zrobic partycje?
Jutro bede mial nowy dysk twardy.
Jak zrobic na nim partycje?
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Mozesz to zrobic programem Partition Magic, a jezeli nie masz w ogole systemu operacyjnego, to bierz dyskietke startowa np z windowsa 98, uruchom z niej system i uzyj fdiska.
interman [ Centurion ]
Mam plytke bootujaca win xp
czy moge z niej urochomic kompa i zrobic partycje?
Lrypz [ Generaďż˝ ]
eee... nie pamietam :)
po prostu uruchom instalator xp na tym niesformatowanym dysku i zobacz jak zareaguje, czy zaproponuje ci stworzenie partycji od nowa

interman [ Centurion ]
sprubuje