GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobic partycje?

09.10.2004
10:29
smile
[1]

interman [ Centurion ]

Jak zrobic partycje?

Jutro bede mial nowy dysk twardy.
Jak zrobic na nim partycje?

09.10.2004
10:37
[2]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Mozesz to zrobic programem Partition Magic, a jezeli nie masz w ogole systemu operacyjnego, to bierz dyskietke startowa np z windowsa 98, uruchom z niej system i uzyj fdiska.

09.10.2004
10:44
[3]

interman [ Centurion ]

Mam plytke bootujaca win xp
czy moge z niej urochomic kompa i zrobic partycje?

09.10.2004
10:52
[4]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

eee... nie pamietam :)
po prostu uruchom instalator xp na tym niesformatowanym dysku i zobacz jak zareaguje, czy zaproponuje ci stworzenie partycji od nowa

09.10.2004
11:07
smile
[5]

interman [ Centurion ]

sprubuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.