GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

14 października (czwartek) - nie idze się do szkoły?

09.10.2004
10:11
smile
[1]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

14 października (czwartek) - nie idze się do szkoły?

Czy to prawda że w ten czwartek nie idzie się do szkoły? Co takiego jest tego dnia? Ahh, nigdy nie miałem dobrej pamięci...

09.10.2004
10:13
[2]

HopkinZ [ Senator ]

Ja nie idę bo nauczyciele robią sobie ponoć jakąś imprezę i lekcji nie ma :).

09.10.2004
10:15
[3]

Jerryzzz [ Senator ]

Jest to Dzien EduKACji Narodoewj, wany tez dniem nauczyciela. U mnie (LO) idziemy do szkoly, ale za to piatek mamy wolny :)

09.10.2004
10:25
smile
[4]

ArielS [ Legionista ]

Ja nie idę...nauczyciele będą "świętować"

09.10.2004
10:29
[5]

steward [ Legia Warszawa ]

U nas to dzień wolny od lekcji :) chyba kiedyś go odrabiamy ale nie wiem dokladnie

09.10.2004
10:32
smile
[6]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Jak to powiedziala nam typiara od anglika, ze w czwartek są zajecie "NIEOBOWIĄZKOWE" i powtarzałą to jeszcze dwa razy a zakonczyla to słowami: "Jeżeli ktoś przyjdzie to na nastepnej lekcji go spytam" hehe a w środe (albo piątekm nie wiem) mamy skrocone lekcje, jakiś apel i przedstawienie mymy dac nauczycielom

09.10.2004
11:34
smile
[7]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

U nas nie jest obowiązkowe, ale ja pójdę, bo chce pomóc mojej Pani w organizowaniu akademii!

09.10.2004
11:53
smile
[8]

Zapruder [ Testament ]

A u mnie[LO] i czwartek i piątek są wolne :D

09.10.2004
11:59
smile
[9]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Dlaczego musze w piątek iść do szkoły?

09.10.2004
12:06
smile
[10]

J0lo [ Legendarny Culé ]

BIGos ---> i slusznie! wyborny z ciebie obywatel bedzie w przyszlosci!

ssummoner ----> bo nauczycielom zalezy na twojej edukacji i przyszlym zyciu!

09.10.2004
12:11
smile
[11]

eJay [ Gladiator ]


Ja nie ide:) U mnie nauczycieel bda imprezowac - mowi sie o wyjsciu do jakiegos pubu nawet:)

09.10.2004
12:13
[12]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

w czwartek wolne, a w piątek miałem iść do kina zamiast lekcji, ale okazało się, że pójdziemy w jakąś sobotę, żeby odrabiać 12 listopada (piątek po 11 listopada). 15.10 idę więc do szkoły, grrr :/

09.10.2004
12:15
smile
[13]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

ja ide bo wystepuje w przedstawieniu na dzien belfra arghhhhh :(

09.10.2004
12:15
[14]

Arkulus [ Konsul ]

nonon bo chyba jak dobrze pamiętam jest dzień nauczyciela

09.10.2004
12:18
[15]

viesiek [ hoo-doo ]

dzień nauczyciela i na dodatek moja klasa organizuje jakies przedstawienie czy cos w tym stylu... za ksiedza sie przebieram :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.