
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
14 października (czwartek) - nie idze się do szkoły?
Czy to prawda że w ten czwartek nie idzie się do szkoły? Co takiego jest tego dnia? Ahh, nigdy nie miałem dobrej pamięci...
HopkinZ [ Senator ]
Ja nie idę bo nauczyciele robią sobie ponoć jakąś imprezę i lekcji nie ma :).
Jerryzzz [ Senator ]
Jest to Dzien EduKACji Narodoewj, wany tez dniem nauczyciela. U mnie (LO) idziemy do szkoly, ale za to piatek mamy wolny :)

ArielS [ Legionista ]
Ja nie idę...nauczyciele będą "świętować"
steward [ Legia Warszawa ]
U nas to dzień wolny od lekcji :) chyba kiedyś go odrabiamy ale nie wiem dokladnie

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Jak to powiedziala nam typiara od anglika, ze w czwartek są zajecie "NIEOBOWIĄZKOWE" i powtarzałą to jeszcze dwa razy a zakonczyla to słowami: "Jeżeli ktoś przyjdzie to na nastepnej lekcji go spytam" hehe a w środe (albo piątekm nie wiem) mamy skrocone lekcje, jakiś apel i przedstawienie mymy dac nauczycielom

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
U nas nie jest obowiązkowe, ale ja pójdę, bo chce pomóc mojej Pani w organizowaniu akademii!

Zapruder [ Testament ]
A u mnie[LO] i czwartek i piątek są wolne :D

ssummoner [ Nagi Golas ]
Dlaczego musze w piątek iść do szkoły?

J0lo [ Legendarny Culé ]
BIGos ---> i slusznie! wyborny z ciebie obywatel bedzie w przyszlosci!
ssummoner ----> bo nauczycielom zalezy na twojej edukacji i przyszlym zyciu!

eJay [ Gladiator ]
Ja nie ide:) U mnie nauczycieel bda imprezowac - mowi sie o wyjsciu do jakiegos pubu nawet:)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
w czwartek wolne, a w piątek miałem iść do kina zamiast lekcji, ale okazało się, że pójdziemy w jakąś sobotę, żeby odrabiać 12 listopada (piątek po 11 listopada). 15.10 idę więc do szkoły, grrr :/

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
ja ide bo wystepuje w przedstawieniu na dzien belfra arghhhhh :(
Arkulus [ Konsul ]
nonon bo chyba jak dobrze pamiętam jest dzień nauczyciela
viesiek [ hoo-doo ]
dzień nauczyciela i na dodatek moja klasa organizuje jakies przedstawienie czy cos w tym stylu... za ksiedza sie przebieram :D