
Jerryzzz [ Senator ]
Weekend, a aktywnosc na forum GOL
Czy zauwazyliscie, ze w weekend aktywnosc na forum drastycznie maleje? Tak, kazdy glupi moze sie domyslec, ze niektorzy wyjezdzaja na weekend i nie mozemy ujrzec ich postow... Ja na przyklad wyjezdzam na weekend srednio raz, moze dwa razy w miesiacu. A Wy? :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
Nie jest prawdą że spada w weekend aktywnośc na forum, a jeżeli chodzi o cały wortal to wręcz przeciwnie.

RealRufus [ F E A R ]
Ja nie wyjeżdżąm, ale mimo to moja aktywność na forum ogólnie bardzo spadła. Nie żebym się obraził, ale po prostu nie chce mi się już pisać codziennie tego samego...
W każdym razie pozdrawiam wszystkich którzy siedzą na forum ( nawet w łikend ).
Ptosio [ Legionista ]
Jakieś 30 % ludzi z tego forum korzysta z niego głownie w pracy, pozatym wyjazdy itp.

Kanon [ Mag Dyżurny ]
I tak oto obalono kolejna klechde o GOL-u. Aktywnosc nie maleje i kropka.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 09:57:21]

Jerryzzz [ Senator ]
Soulcatcher ---> Buuu... ;( A mialo byc tak pieknie ;D