GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Weekend, a aktywnosc na forum GOL

09.10.2004
09:52
smile
[1]

Jerryzzz [ Senator ]

Weekend, a aktywnosc na forum GOL

Czy zauwazyliscie, ze w weekend aktywnosc na forum drastycznie maleje? Tak, kazdy glupi moze sie domyslec, ze niektorzy wyjezdzaja na weekend i nie mozemy ujrzec ich postow... Ja na przyklad wyjezdzam na weekend srednio raz, moze dwa razy w miesiacu. A Wy? :)

09.10.2004
09:55
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Nie jest prawdą że spada w weekend aktywnośc na forum, a jeżeli chodzi o cały wortal to wręcz przeciwnie.

09.10.2004
09:55
smile
[3]

RealRufus [ F E A R ]

Ja nie wyjeżdżąm, ale mimo to moja aktywność na forum ogólnie bardzo spadła. Nie żebym się obraził, ale po prostu nie chce mi się już pisać codziennie tego samego...

W każdym razie pozdrawiam wszystkich którzy siedzą na forum ( nawet w łikend ).

09.10.2004
09:56
[4]

Ptosio [ Legionista ]

Jakieś 30 % ludzi z tego forum korzysta z niego głownie w pracy, pozatym wyjazdy itp.

09.10.2004
09:58
smile
[5]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

I tak oto obalono kolejna klechde o GOL-u. Aktywnosc nie maleje i kropka.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 09:57:21]

09.10.2004
10:00
smile
[6]

Jerryzzz [ Senator ]

Soulcatcher ---> Buuu... ;( A mialo byc tak pieknie ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.