
ziomek01 [ Pretorianin ]
Patchowanie Siemens'a C60 czy warto??
No wiec zastanawiam sie czy spatchowac mojego siemensa ale nie wiem czy warto. czy jest to niebezpieczne? czy grozi to popsuciem czegos w wyniku nieudanej operacji?? bardzo was prosze o pomoc :)
XaRaF [ Pretorianin ]
na wszystkie pytania odpowiedzi znajdziesz pod linkiem
https://www.forum.siemensinfo.pl/
pozdrawiam
ziomek01 [ Pretorianin ]
dzieki za pomoc to mnie na pewno troche oświeci