GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Patchowanie Siemens'a C60 czy warto??

09.10.2004
09:43
smile
[1]

ziomek01 [ Pretorianin ]

Patchowanie Siemens'a C60 czy warto??

No wiec zastanawiam sie czy spatchowac mojego siemensa ale nie wiem czy warto. czy jest to niebezpieczne? czy grozi to popsuciem czegos w wyniku nieudanej operacji?? bardzo was prosze o pomoc :)

09.10.2004
09:47
[2]

XaRaF [ Pretorianin ]

na wszystkie pytania odpowiedzi znajdziesz pod linkiem

https://www.forum.siemensinfo.pl/

pozdrawiam

09.10.2004
10:11
[3]

ziomek01 [ Pretorianin ]

dzieki za pomoc to mnie na pewno troche oświeci

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.