MOONSOL [ Konsul ]
Może ktoś się bawi pocketami ??
Szukam aplikacji ( pilota do TV, VCR ) do pocketa - model HP 1940. Przejrzałem wiele stron i nic. Może ktoś ma taki programik. Dzięki.