GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Może ktoś się bawi pocketami ??

09.10.2004
08:44
[1]

MOONSOL [ Konsul ]

Może ktoś się bawi pocketami ??

Szukam aplikacji ( pilota do TV, VCR ) do pocketa - model HP 1940. Przejrzałem wiele stron i nic. Może ktoś ma taki programik. Dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.