GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zżeranie literek :/

09.10.2004
01:25
smile
[1]

szwejos [ Konsul ]

Zżeranie literek :/

Coś mi się chyba przełącza i zżera literki przy pisaniu jak chce wedytować posta czy jakiś pisany tekst. Spacja zamiast oddalać je to pożera napisane. Straszne kurew@two !
No i czasem mam inny problem: że klawiatura się dziwnie zachowuje "y" zamienia się z "z" i polskie ogonki też wriują.
Pomocy jak sobie z tym poradzić ?
restarty kompa już mnie wkurzają

09.10.2004
01:28
smile
[2]

techi [ Legend ]

Mienai ci się język klawiatury : Jak klikasz Shist i ctrl na raz tak się dzieje :D

09.10.2004
01:30
smile
[3]

szwejos [ Konsul ]


Da się to jakoś przyblokować?

09.10.2004
01:31
smile
[4]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Jak Ci zjada literki przy edytowaniu posta, to ... po prostu nacisnij "Insert" - ten nad "Delete" :D

Poprzez naciskanie tego klawisza przechodzi się z trybu zwykłego pisania na tryb nadpisywania :)

09.10.2004
01:34
smile
[5]

szwejos [ Konsul ]


hmmm... insert powiadacie... nigdy go chyba nie macnąłem... no chyba

09.10.2004
01:53
smile
[6]

Tsoushi [ Konsul ]

jesli masz XP to:
panel sterowania/ opcje regionalne i jezykowe
zakladka "jezyki" i szczegoly
tam usowasz wszystkie jezyki poza "polski (programisty)"
i nigdy wiecej Ci taki problemnie wystapi

09.10.2004
02:12
smile
[7]

szwejos [ Konsul ]


Dzieki !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.