
szwejos [ Konsul ]
Zżeranie literek :/
Coś mi się chyba przełącza i zżera literki przy pisaniu jak chce wedytować posta czy jakiś pisany tekst. Spacja zamiast oddalać je to pożera napisane. Straszne kurew@two !
No i czasem mam inny problem: że klawiatura się dziwnie zachowuje "y" zamienia się z "z" i polskie ogonki też wriują.
Pomocy jak sobie z tym poradzić ?
restarty kompa już mnie wkurzają

techi [ Legend ]
Mienai ci się język klawiatury : Jak klikasz Shist i ctrl na raz tak się dzieje :D

szwejos [ Konsul ]
Da się to jakoś przyblokować?

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Jak Ci zjada literki przy edytowaniu posta, to ... po prostu nacisnij "Insert" - ten nad "Delete" :D
Poprzez naciskanie tego klawisza przechodzi się z trybu zwykłego pisania na tryb nadpisywania :)

szwejos [ Konsul ]
hmmm... insert powiadacie... nigdy go chyba nie macnąłem... no chyba

Tsoushi [ Konsul ]
jesli masz XP to:
panel sterowania/ opcje regionalne i jezykowe
zakladka "jezyki" i szczegoly
tam usowasz wszystkie jezyki poza "polski (programisty)"
i nigdy wiecej Ci taki problemnie wystapi

szwejos [ Konsul ]
Dzieki !