andreak1 [ Legionista ]
Doom 3-problem
Jestem przy wagoniku jeżdżącym po elektrycznych szynach do trzech miejsc , ale żadne nie prowadzi do wyjścia.Dookoła są korytarze , lecz prowadzą do tych samych miejsc.Na górze są jakieś pomieszczenia , ale nie mogę tam się dostać.Co dalej?
CHESTER80 [ no legend ]
Sprawa jest prosta. Wagonik służy także jako winda i trzeba się dostać w pewno miejsce u góry. Dokładnie chodzi o taką "kładkę" nad torami wagonika. I tyle !
andreak1 [ Legionista ]
Dzięki , ruszyłem dalej.