GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doom 3-problem

09.10.2004
00:51
[1]

andreak1 [ Legionista ]

Doom 3-problem

Jestem przy wagoniku jeżdżącym po elektrycznych szynach do trzech miejsc , ale żadne nie prowadzi do wyjścia.Dookoła są korytarze , lecz prowadzą do tych samych miejsc.Na górze są jakieś pomieszczenia , ale nie mogę tam się dostać.Co dalej?

09.10.2004
01:35
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Sprawa jest prosta. Wagonik służy także jako winda i trzeba się dostać w pewno miejsce u góry. Dokładnie chodzi o taką "kładkę" nad torami wagonika. I tyle !

10.10.2004
17:22
[3]

andreak1 [ Legionista ]

Dzięki , ruszyłem dalej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.