GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Godsend

09.10.2004
00:30
[1]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Godsend

Niedawno wróciłem z kina. Film, w założeniu horror, niestety nie spełnił moich oczekiwań. Byłem z dziewczyną. Jej się podobał. Z tego mogę wysnuć chyba tylko taki wniosek, że mnie jako faceta nie do końca straszą te metody użyte w tym projekcie. Za bardzo schematyczny, za mało zwrotów akcji (praktycznie żadnego), dość przewidywalny. Momentów "strasznych" jak na lekarstwo. Spodziewałem się trochę pobać (gdyż sam nie często mam okazje obejrzeć taki film). Niestety przez cały film czekałem na to coś, jakiś punkt kulminacyjny, coś co rozwinie akcje w tak szybkim tępię, że na jednych oddechu dokończe oglądanie. Nic takiego nie miało miejsca. Jednak film jest pożadnie zrobiony. Nie można powiedzieć, że został "odwalony", zrobiony dla kasy. deNiro może nie błyszczy, ale trochę kolorytu wprowadza. Ogólnie film oceniam na 5+/10.

Jestem osamotniony w swojej opinii?

09.10.2004
01:57
smile
[2]

Vegetan [ Leń ]

Czyli mówisz wuju że do kina nie potrzeba iść?? Pewno film taki jak Bezsenność, chociaż tam jakotakie zwroty były i lekko, leciuteńko zarysowany punkt kulminacyjny. Godsenda nie oglądałem, ale widze że nie opłaca się iść do kina, bo jeszcze bym usnął (do Bezsenności przymierzałem sie 3 razy :D). Dzięki za cynk, poczekam aż jakiś kumpel bedzie miał na CD i podam swoją opinię:D

09.10.2004
10:22
smile
[3]

moneo [ Nikon Sevast ]

no a z kolei mnie (jako faceta) calkiem skutecznie straszyly "metody uzyte w tym projekcie" (co to za naukowa gadka ? ;)
film nie zabija klimatem, ale trzymal mnie w napieciu i to calkiem mocnym. nie staralem sie przewidywac, co sie stanie (ale i tak nie uwazam, by bylo to przewidywalne), nie narzekalem na brak zwrotow akcji... widac kwestia gustu/nastawienia. jedynie pod koniec trzymalem kciuki za to, zeby nie bylo hollywoodzkiego happy endu..
zgadzam sie, ze film nie zostal "odwalony", widac w nim jakas iskre, zamysl, odejscie od sztampy. ogolnie bawilem sie naprawde dobrze, a moja znajoma pol filmu zaslaniala oczy. 7+/10

09.10.2004
10:50
[4]

eJay [ Gladiator ]


Mi film sie podobal. Moze nie jest to kino wysokich lotow, ale sceny z "przewidzeniami" tego chlopca sa bardzo mroczne i psychodeliczne. Dobrze jest tez skonstruowany motyw morderstwa tego kolegi ze szkoly. Natomiast zawodzi zakonczenie. Jak to ooisal Cainoor - że mnie jako faceta nie do końca straszą te metody użyte w tym projekcie. I tu sie zgadzam. Jakd la mnie to mocne 7/10

09.10.2004
13:28
smile
[5]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

a co powiecie i jaki film byscie wybrali "Aniolowie apokalispy" czy "zakladnika"??


a godsend mi sie podobal

09.10.2004
13:46
[6]

Riven [ infamousbutcher ]

Na temat Godsend mam w sumie podobne zdanie co przedmowcy, moja ocena to ~7/10.

A z Zakladnika przed chwila wrocilem. Calkiem niezly, choc bez rewelacji imo. Jak dla mnie za malo zwrotow akcji. 6/10

09.10.2004
14:29
smile
[7]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Ja ogladalem go na kompie kawal czasu temu i powiem ze film zaczyna sie ciekawie ale kiedy zaczyna sie juz prawdziwa fabula to kiszka z maslem :) nie warto ogladac

09.10.2004
14:39
[8]

Jade^1 [ Konsul ]

Godsend opiera się na interesującym pomyśle i zaskakującym zakończeniu, ale fabuła została
bardzo słabo poprowadzona, wieje nudą, co w thrillerze jest nie do pomyślenia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.