Kacha [ Generaďż˝ ]
NumerNet
Dlaczego niema dostępu do arciwum??? Wcześniej był!!!
Soulcatcher [ Prefekt ]
Był i się skończył i go nie będzie. Przykro mi.

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
??? ja chyba kolezanki nie zrozumialem bo ja dostep do archiwum mam:) chyba sie nie zorzumielismy faktycnzie;-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:44:06]
Kacha [ Generaďż˝ ]
No to kapa jest...wstydzilibyście sie!!!