GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NumerNet

09.10.2004
00:27
[1]

Kacha [ Generaďż˝ ]

NumerNet

Dlaczego niema dostępu do arciwum??? Wcześniej był!!!

09.10.2004
00:42
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Był i się skończył i go nie będzie. Przykro mi.

09.10.2004
00:45
smile
[3]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


??? ja chyba kolezanki nie zrozumialem bo ja dostep do archiwum mam:) chyba sie nie zorzumielismy faktycnzie;-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:44:06]

09.10.2004
00:52
[4]

Kacha [ Generaďż˝ ]

No to kapa jest...wstydzilibyście sie!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.