GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NAJLEPRZY browar to ze spizu

09.10.2004
00:26
smile
[1]

zielak4321 [ Legionista ]

NAJLEPRZY browar to ze spizu

Ostatnio bylem w spizu we wro i stwierdzielem razem z moimi kumplami ze browar chdz drogi , to taki ze spizu to jest naprawede browar!! zaczecam do odwiedzenia SPIZU!!..........

09.10.2004
00:32
[2]

wolkov [ |Drummer| ]

Browar dobry to fakt, za to ty albo po polsku nie umiesz pisać albo wypiłeś 20 kufli ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.