
zielak4321 [ Legionista ]
NAJLEPRZY browar to ze spizu
Ostatnio bylem w spizu we wro i stwierdzielem razem z moimi kumplami ze browar chdz drogi , to taki ze spizu to jest naprawede browar!! zaczecam do odwiedzenia SPIZU!!..........
wolkov [ |Drummer| ]
Browar dobry to fakt, za to ty albo po polsku nie umiesz pisać albo wypiłeś 20 kufli ;)