GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to za komunikat?

09.10.2004
00:05
[1]

kam_ [ Legionista ]

co to za komunikat?

wiecie moze co on oznacza? pokazuje mi sie on na samym starcie systemu (mam win 98)

09.10.2004
00:48
smile
[2]

Metam [ Pretorianin ]

Nikt nic nie wie - czeski film :p. A tak poważnie to pewnie jakiś programik skryptowy nie potrafi wykonać rozruchu albo coś w tym stylu. Na pocieszenie powie, że mi też przy rozruchu wina wyskakuje jakiś głupi błąd ale w niczym mi nie przeszkadza więc klikam ok i wszystko jest ok :D.

09.10.2004
01:02
smile
[3]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

no wywal z autostartu programy potem wlacz msconfig.exe i w zakaldce autostart tez wywal to co nie potzrebne i komunikat powinien zniknac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.