kam_ [ Legionista ]
co to za komunikat?
wiecie moze co on oznacza? pokazuje mi sie on na samym starcie systemu (mam win 98)

Metam [ Pretorianin ]
Nikt nic nie wie - czeski film :p. A tak poważnie to pewnie jakiś programik skryptowy nie potrafi wykonać rozruchu albo coś w tym stylu. Na pocieszenie powie, że mi też przy rozruchu wina wyskakuje jakiś głupi błąd ale w niczym mi nie przeszkadza więc klikam ok i wszystko jest ok :D.

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
no wywal z autostartu programy potem wlacz msconfig.exe i w zakaldce autostart tez wywal to co nie potzrebne i komunikat powinien zniknac