Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - jaki to film część 50 JUBILEUSZ!!!
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
UWAGA! Z okazji jubileuszu wszystkie osoby, ktore odgadna zagadki w tym konkretnym watku (tylko 50-tym) otrzymaja podwojna liczbe punktow!
FILMOŻERCY:
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
64 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- Stranger
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ IGŁOGŁOWEGO :)
Poprzednia część:
mithos [ Senator ]
-------------------------->
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
64 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- Stranger
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T
rostov [ Generaďż˝ ]
Million Dollar Hotel?

mithos [ Senator ]
rostov +1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
+2 :)

piokos [ ]
ŁŁŁŁAAAAAŁŁŁŁ
rostov [ Generaďż˝ ]
+3. Licytujemy dalej:)
rostov [ Generaďż˝ ]
Trzeba szybko ten wątek skończyc bo niektórzy za duzo punktów nałapią:)
Zagadka---->
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- Stranger
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T
mithos [ Senator ]
super mario bros :)

rostov [ Generaďż˝ ]
mithos--->wiedziałem, że ten tytuł padnie ale to nie to:)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
wyglada kaszankowato :) Power Rangers?
Coolabor [ Poseł ]
wojownicze zolwie ninja? :P
mithos [ Senator ]
hehe to mnie podpuściłeś :)
rostov [ Generaďż˝ ]
mała pomoc---->

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Bal przebierańców :P ?

piokos [ ]
jak to ma być pomoc to ja wymiękam
rostov [ Generaďż˝ ]
No dobra, dam kogoś bardziej znanego---->
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Halloween???

rostov [ Generaďż˝ ]
nie:)
Coolabor [ Poseł ]
halloween???
Crash8462 [ Night Elf ]
o co chodzi z tymi podwojonymi punktami, przez caly watek - jak tak to glupio bo ci co teraz spia lub imprezuja duzo traca !!!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a to tak z okazji jubileuszu :) poza tym i tak wiekszosc pojdzie za niedlugo spac tak wiec sa duze szanse, ze 50 czesc bedzie jeszcze jutro
Crash8462 [ Night Elf ]
No wlasnie, ja ide spac. NARA ALL !!!

Coolabor [ Poseł ]
ale ten film dupny, jakis rupiec..
mithos [ Senator ]
proszę podpowiedz!!
rostov [ Generaďż˝ ]
ostatni screen i podpowiedź. Facet na zdjęciu to najbardziej znany magik na świecie

mithos [ Senator ]
eee bez jaj z tymi podwójnymi punktami ......... co to wyścig szczurów ...... to ma być zabawa nie rywalizacja :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
spokojnie, szybko sie to nie powtorzy :)
mithos [ Senator ]
Pret-a-Porter Prêt-à-Porter

piokos [ ]
za kilka tyg., przy cz. 100
mithos [ Senator ]
ups sorry - Pret-a-Porter
rostov [ Generaďż˝ ]
mithos-->hahahhaa, oglądałeś pret a porter??
dobra, załatwiamy sprawe. To jedyny film, w którym Copperfield nie zagrał siebie.
mithos [ Senator ]
sorry fakt :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Terror Train?

rostov [ Generaďż˝ ]
Stranger-->no pewnie. +2
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T
oryginalny tytul pliz >>>
mithos [ Senator ]
Radio Flyer?
Yos_sarian [ Irving Washington ]
deep impact
ale prosze niech ktos da za mnie zagadke jak bede pierwszy
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Yos_sarian +2
ok, to ja dam cos jeszcze raz
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
>>>
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:39:56]
soze [ sick off it all ]
avp
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie używamy skrótów :) 16 punkt regulaminu :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:43:20]
soze [ sick off it all ]
alien versus predator
zeby było jasne
rostov [ Generaďż˝ ]
alien versus predator
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
soze, rostov +2
Coolabor -> sorry, ale juz po mojej odpowiedzi...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:44:43]
Coolabor [ Poseł ]
alien vs. predator

soze [ sick off it all ]
niechce byc namolny ale pełna nazwa to avp:))

soze [ sick off it all ]
stranger--> +2??
hehe ale fart azer właczony laaaag max! i zdazyłem;P
Coolabor [ Poseł ]
na dodatek zmodyfikowanej, wsadz sobie te punkty w odbyt
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
soze --> zobacz pod regulamin - niespodzianka :D
no i czekamy na zagadke :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:47:55]

soze [ sick off it all ]
ja daje zagadke?
mithos [ Senator ]
soze --- tak

piokos [ ]
Coolabor też powinien dostać punkt(y)
Stranger powinieneś był zaczekać nawet 1 min. Za przeproszeniem srania nie mamy.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:53:08]
pizmak [ Pretorianin ]
y... o co chodzi z +2 ? ; ]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
napisal PO mojej odpowiedzi, czyli TEORETYCZNIE mogl sie w ten sposob dowiedziec, nic na to nie poradze, szybko oglosilem zwyciezcow :)
pizmak --> pod regulaminem, wyboldowane :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:52:26]

soze [ sick off it all ]
zagadka..prosta:))---------------->
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

soze [ sick off it all ]
sorki ...laaaag :)
mithos [ Senator ]
Dzień próby?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Dzień próby?

piokos [ ]
Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi).
Stranger złamałeś tym samym regulamin, który pewno sam pisałeś, trochę konsekwencji !!!!!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:56:06]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
on nie jest idealny :) ja podalem, ze to ta odpowiedz, czyli automatycznie kolejne sie nie licza... podajac rozwiazanie zakonczylem zgadywanie aktualnego zdjecia
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:56:43]

piokos [ ]
podajac odpowiedz zakonczylem zgadywanie aktualnego zdjecia
tego NIE MA w regulaminie
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
i co z tego??? przeciez to chyba logiczne, ze w tym momencie zgadywanie sie zakonczylo! jaki to mialoby sens? ktos zobaczy jaka jest odpowiedz i jesli jeszcze zdazy to ja przepisze...

soze [ sick off it all ]
mithos & stranger +2 :D

pizmak [ Pretorianin ]
piokos z tego co wiem to nie ma nagrod za te punkty wiec wez wyluzuj ; ]
Aceofbase [ El Mariachi ]
no piokos teraz se chlopie jaja robisz chyba:PPPP tego nie ma w regulaminie tak samo jak nie ma tego ze nie mozna pisac tytulu wspak... czyli inaczej mowiac jest to chyba po prostu dostatecznie oczywiste i logiczne, by sadzic ze dla wszystkich bedzie to jasne od samego poczatqu

mithos [ Senator ]
Dobra przestańcie już :) nie gramy o samochód :)------------------------>
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
39 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Jumanji?

piokos [ ]
szkoda mi tylko że jubileusz zaczął się od zagrania nie fair, bo KAŻDY powinien mieć szansę na wysilenie mózgoownicy/przeszukanie internetu (przynajmniej 1 minutę, a to nie jest dużo) aby odgadnąć co jest na zdjęciu
pizmak => tylko czemu zasady w/g których gramy są ustalane ad hoc?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:04:12]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
dobra, ja na przyszlosc obiecuje, ze zaczekam ta minute zanim oglosze zwyciezcow
Aceofbase --> wyboldowane pod regulaminem :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:04:23]

Aceofbase [ El Mariachi ]
btw: witam wszystkich przez ostatnie dwa dni wogoleczasu nie mam na zgadywanie bo mam holendra z wymiany, iwec zpedzam z nim the whole time :D wiec sie dosc mocno zapuscilem i np przez ten czas od razu zauwazylem ze taki np. mithos ktory jeszcze te 2 dni temu byl gdzies 10 pkt za mna teraz jest 7 po mnie ...no niestety
za to zupelnie nie rozumiem co tu sie dzieje z tymi domniemanymi +2 pkt?? o co tu chodzi? skad one sie wziely? x_x
Coolabor [ Poseł ]
Kongo?
mithos [ Senator ]
Aceofbase - co znaczy taki np mithos !!!.......... każdy ma równe szanse ......... czytaj uważnie to bedziesz wiedział czemu są 2 pkt ............ pozatym o co Ci chodzi bawimy się a nie ścigamy

Aceofbase [ El Mariachi ]
ahh sory fakt juz tyle razy go widzialem ze skipuje ofqoz :d
btw: ale jednak moze nie bawcie tyle w edytowanie postow bo to jednak jest karczma (inaczej watek dla mega statsiarzy ;)) wiec np stranger ja juz odruchowo czytam tylko to co jest pod moim postem... :p

rostov [ Generaďż˝ ]
Ja dodam swoje 3 grosze.
Już wielokrotnie w tej karczmie zdażało sie że następna odpowiedź padała po zaliczniu wcześniejszej odpowiedzi przez autora zagadki. Jeśli mieściła się w czasie przewidzianym przez regulamin na rozwiązanie zagadki to była zaliczana. Dziwi mnie to że tak sie nie stało tym razem. Przecież Coolabor mógł wcisnąć "opublikuj w sekunde po Strangerze lub miec wolniejsze łącze.
A tak w ogóle to gdzie są moje 2 punkty za tą nieszczęsną zagadkę??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a ja staram sie ograniczyc liczbe pisanych postow :)
rostov --> widocznie mnie przy tym nie bylo :) na przyszlosc proponuje autorom zdjec czekac ta minute, wtedy unikniemy takich spiec :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:08:31]

Aceofbase [ El Mariachi ]
mithos?? o co ci chodzi??? jakbys nie zauwazyl o tych 2 pkt mowie w innym akapicie... o tobie wspominalem tylko w konekscie tego jak niektorzy szybko sie wepneli do gory podczas gdy ja siedze i zapuszczam sieze swoimi pkt!! chlopie, moze na fimach sie znasz ale czytac to jednak moglbys jednak troche uwazniej i z wiekszym zrozumieniem czyanego textu...:p
piokos [ ]
ten jubileusz to jakiś trójkąt bermudzki, może zaczniemy 51?

mithos [ Senator ]
Aceofbase - dobra peace bracie, późno jest :)

CHESTER80 [ no legend ]
piokos ---> myślałem nad tym cały dzień...
piokos ---> Michnik
Chester ---> Czarzasty
Justa ---> Jakubowska
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no wlasnie, ja jutro wstaje o 6:30 tak wiec musze juz leciec :)
dobranoc wszystkim
mithos [ Senator ]
macie screen podpowiedz bo chyba odbiegamy od tematu
Coolabor [ Poseł ]
pokój z tym, fakt, ze wczesniej i takie odpowiedzi byly uznawane, ale mniejsza o to
co z ta zagadka? moze podpowiedz?

Aceofbase [ El Mariachi ]
rostov__. co do takich sytuacji jak coolabora: no to niestety ale przeciez cala gra zalezy tez mocnood sily laczy szczegolnie zas po tym jakustalano ze jednynie pierwsze 3 osoby dostaja pkt (woboec czego ja bylem zupelnie przeciw) ale juz nie warto rozpoczynac na nowo zakonczone juz debaty... no niestety na tym to tez polega czy akurat w momencie po tym jak dajacy zagadqe ja opublikowal odsiwezy ci sie stronqa.. mi sie np nie raz juz tak zdarzalo ze odswiezam - nie ma zagadki..odwiezam - nie ma zagadki..odsiwezam - i juz sa z 2, 3 odp ... nic na to nie poradzisz ://
rostov [ Generaďż˝ ]
wciąż nie mam pojęcia co to za film

piokos [ ]
cie-cie-szę się ra-ra-ra-razem z-z T-T-oobą Cze-cze-ster

CHESTER80 [ no legend ]
Frantic ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
frantic na pewno nie...b. dobrze pamietam ten filmik :D to wogole na pewno jest Ford?
rostov [ Generaďż˝ ]
Aceofbase--->nic nie poradze na szybkość łącz, ale swoim zwyczajem, w takich sytuacjach jak dzisiejsza, będę zaliczał odpowiedzi pierwszym trzem osobom z jednej minuty. Nieważne czy ich posty pojawiły sie przed czy po moim. I tyle.
CHESTER80 [ no legend ]
Albo Ford albo Bill Gates
mithos [ Senator ]
to jest Ford :) za 5 postów wrzucam kolejny screen........ i pewnie będzie, kto pierwszy ten wygrywa :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol
albo Krystyna Feldman... :P
Coolabor [ Poseł ]
scigany? :PPP
rostov [ Generaďż˝ ]
To jest Harrison Ford? Niemożliwe...
Coolabor [ Poseł ]
post 4 :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
no to moze komandosi z navarony? :PP
mithos [ Senator ]
No to uściśle w tym filmie gra Harrishon Ford........ bo już sam zgłupiałem
rostov [ Generaďż˝ ]
Może Random Hearts?
mithos [ Senator ]
to napewno on :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
ew Amerykanskie graffiti?
CHESTER80 [ no legend ]
Pracująca Dziewczyna ?
rostov [ Generaďż˝ ]
Tutaj tak, ale na pierwszym zdjęciu był nie do poznania (jeśli to był on)
mithos [ Senator ]
To ja poczekam jeszcze pięć :) film z 2000 r.
piokos [ ]
Pracująca dziewczyna Working Girl
Aceofbase [ El Mariachi ]
odnalezc siebie
piokos [ ]
Co kryje prawda (What Lies Beneath)
Aceofbase [ El Mariachi ]
co kryje prawda

Lechiander [ Wardancer ]
Dzień dobry, zastałem Jolkę? ;-)
CHESTER80 [ no legend ]
Zagubione Serca ?

mithos [ Senator ]
odczekałem minutę :P piokos i Aceofbase +2 gratuluję :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
rostov --> noo wlasnie na pierwszym tez bym nie poznal stad tamte moje watpliwosci :D
btw: nic nie mam przeciwko twojemu sposobie zaliczania bylebym ja sie tez kiedys na pkt od ciebie zalapal :DDD
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol mnie zastales powinno ci wystarczyc :PPPPp

CHESTER80 [ no legend ]
Oglądałem ten film nie dawno ale za cholere bym nie przypuszczał że chodzi o ten film...
mithos [ Senator ]
jak zawsze kwestia screenów :P
piokos [ ]
podpowiedzi nigdy nie będzie :P kto poda zły tytuł ten dupa i ignorant ;) więc uważajcie co piszecie
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
39 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
rostov [ Generaďż˝ ]
Szeregowiec Ryan
mithos [ Senator ]
Szeregowiec Ryan :P
garrett [ realny nie realny ]
szeregowiec ryan
Coolabor [ Poseł ]
szeregowiec ryan? :PPP

Lechiander [ Wardancer ]
Nie mów, że to Szeregoiec Ryan???
Mogę być dupa!
Coolabor [ Poseł ]
private ryan? :PPP
WolverineX [ Senator ]
kompania braci
piokos [ ]
nikt dupą nie został :) (WolverineX strzeliłeś samobója :D)
odpowiedzi pierwszej trójki przychodziły dokładnie co 5-6 sekund, coolabora 20 sek. po garrecie, Lecha 10 sek. później
rostov, mithos, garrett +2 (podzielcie się jakoś :D)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:39:06]
Coolabor [ Poseł ]
ach, szwajcar z Ciebie :)))
rostov [ Generaďż˝ ]
dodaję sobie jeszcze zaległe punkty za zagadke strangera (avp).
A to nowa zagadka. I też ani myślę tu podpowiadać:) ---->
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
70 -- rostov
61 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Tylko angieski tytuł się liczy!!

piokos [ ]
refreszowałem raz za razem a tyle ładuje mi się strona :)
Coolabor [ Poseł ]
lalka? :PPPP
piokos [ ]
Braterstwo wilków? strzał

Lechiander [ Wardancer ]
Pijany jestem,jakie dwa pkt???
Chcę zakumać! :-)

rostov [ Generaďż˝ ]
niecelny! :)
Coolabor [ Poseł ]
hrabia monte christo? :DDD
rostov [ Generaďż˝ ]
Lechiander--->jubileuszowa promocja

piokos [ ]
UWAGA! Z okazji jubileuszu wszystkie osoby, ktore odgadna zagadki w tym konkretnym watku (tylko 50-tym) otrzymaja podwojna liczbe punktow!
Stranger wymyślił
mithos [ Senator ]
Nieśmiertelny?

garrett [ realny nie realny ]
Duellists,
piokos [ ]
chyba zgadłeś

rostov [ Generaďż˝ ]
garrett---> uratowałes honor tej karczmy. Taki wspaniały film. +2
Lechiander [ Wardancer ]
Defense

garrett [ realny nie realny ]
to dam fotke z najlepszego filmu swiata :) Oczywiscie prosta i prosze angielski tytuł
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
70 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

Lechiander [ Wardancer ]
Przynajmniej poznam Twój najlepszy fdilm;-)

piokos [ ]
to chyba trudne jest z deczka

garrett [ realny nie realny ]
ja mam jako ulubione wiele najlepszych filmów świata :)) Ten jest od 56 minut tak na oko ;)
rostov [ Generaďż˝ ]
Zakładnik?

techi [ Legend ]
Jak Jubileusz to trzeba się wpisać :D
Myslałem że to ot Jean reno;]
rostov [ Generaďż˝ ]
Collaterall
Aceofbase [ El Mariachi ]
Confidence? nieeee

Aceofbase [ El Mariachi ]
btw: i tak najlepszym filmem pod sloncem jest Taksowkarz :ppp a zaraz po nim Scarface, zktoergo odebralem wygrany na allegro wyrabany w swiat plakacik!!! :D (musialem sie pochwalic ;))
piokos [ ]
rostov wygrał, znoooowuuuu

garrett [ realny nie realny ]
rostov + 2 w juileuszowej :)
a ja spadam snic o kojotach :) (scena z nimi mnie powaliła w Zakladniku)

WolverineX [ Senator ]
piokos to me:
(WolverineX strzeliłeś samobója :D)
send to: piokos
chcialem sie wyroznic z tych szeregowcow :P

rostov [ Generaďż˝ ]
garrett--->Od początku podejrzewałem ale nie sądziłem, że uznasz go za najlepszy film świata.
A na zakończenie dam coś łatwego dla wielbicieli Milli Jovovich. Może od teraz troszkę mniej im sie będzie podobać:)))
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Aceofbase [ El Mariachi ]
eee spotkanie dwoch ksiezycow?

techi [ Legend ]
Piękne :P
To pewnie Resident Evil :P(grała zombie;])
mithos [ Senator ]
Two Moon Junction

piokos [ ]
O czym NIE marzą Faceci
WolverineX [ Senator ]
mogla by ogolic chociaz pachy

garrett [ realny nie realny ]
rostov --> tak szczerze to jest minimum w piątej dziesiatce najlepszych filmów swiata :)

techi [ Legend ]
Heh to moje koleżanki są ładniejsze :P
rostov [ Generaďż˝ ]
garrett--->Na piątą dziesiątkę to jeszcze mógłbym przystać. Momentami rzeczywiście świetny. Ale tylko momentami niestety.
Lechiander [ Wardancer ]
Defense
Aceofbase [ El Mariachi ]
lechu ---> to jakis joke ktorego ofqoz nie kumam? czy tez tyle wychlalaes ze mozesz tylko to jedno slowko napisac :DDDD
CHESTER80 [ no legend ]
Pret'a'Porte ?
Lechiander [ Wardancer ]
Two Moon Junction

rostov [ Generaďż˝ ]
Lechiander---> Co ty z tym Defence?? Aż sprawdzę co to za film :))
mithos [ Senator ]
the Night Train to Kathmandu :) ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
no dobra to jedziemy... :p Kuffs?
rostov [ Generaďż˝ ]
mithos--->Jeszcze kilka lat do przodu
Lechiander [ Wardancer ]
Za dużo wychlałem...
Sorry!
Wybaczcie!
mithos [ Senator ]
Return to the Blue Lagoon :P
Aceofbase [ El Mariachi ]
lub np Dazed and Confused?

rostov [ Generaďż˝ ]
ide zaraz spać więc powiem że to nie jest również Chaplin:)
Aceofbase [ El Mariachi ]
lechu ziomus spox nie tylko ty ja mialem do towarzystwa cala paczke sympatycznych holendereq w dodatku :DDD

mithos [ Senator ]
albo Chaplin :):)
rostov [ Generaďż˝ ]
Aceofbase wygrywa! +1

techi [ Legend ]
Dazed and Confuse :P. idę chyba spać;]

CHESTER80 [ no legend ]
Tylne wyjście ździr 7 ?
mithos [ Senator ]
He Got Game
scigall [ Konsul ]
wlasnie przyszedlem zmeczony z clubbingu krakowskiego i powiem wam jedno - dziewczyny to sa takie k**wy, ze az glowa boli JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!

techi [ Legend ]
Kurde napisałbym chwilkę wcześniej :/
rostov [ Generaďż˝ ]
sorry +2 miało być. I techi też.
Aceofbase [ El Mariachi ]
to juz ni ma +2? whatever

CHESTER80 [ no legend ]
scigall --> Teraz to odkryłeś ???
Aceofbase [ El Mariachi ]
a techi minutqe pozniej dal przeciez?

techi [ Legend ]
ja nie dostaje:/ Trzeba było wypić mniej... wody mineralnej :P
rostov [ Generaďż˝ ]
kurde, już ledwo na oczy patrze. ok. tylko Aceofbase dostaje punkty. Idę spać.

techi [ Legend ]
scigal==> Opisz sytuation:P czyli pochwal się koleżankami ;]

CHESTER80 [ no legend ]
Dajcie coś trudnego, też chcę dostać +2 !!!
Aceofbase [ El Mariachi ]
ches --> nie walteraz chlopaczqowi farmazonow bo mu sie w glowce jeszcze zle ustawi ;D
scigall -->zobaczysz pozniej jak bedzieszz jakas laska bedziesz stary myslec zupelnie inaczej...do czasu az zerwiecie :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
ches!! jestes!!! ja mam cos specially 4 ju ziom!! :D
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
mithos [ Senator ]
snajper :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
hahaha zemsta jest taqa slodka!!!! ;DDDDD
techi [ Legend ]
Sniper?

CHESTER80 [ no legend ]
Dzięki kolo, looz !!!
The Score (Rozgrywka)
mithos [ Senator ]
To się wygłupiłem :P
techi [ Legend ]
Chyba jednak nie :P
Virus??:P
piokos [ ]
osiem milimetrów

techi [ Legend ]
Teraz to już serio idę spać;]
CHESTER80 [ no legend ]
The Good Thief ?
mithos [ Senator ]
proszę o podpowiedz i też się zbieram :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
dobra jednak bydle nie jestem i po zmscie zapodaje jakiegos NORMALNEGO (tak to miala byc aluzja do twoich screenow ches ;)) screena

Aceofbase [ El Mariachi ]
a co do tamtych farmazonpow NIE nie zgadliscie ;PPP
mithos [ Senator ]
Femme Fatale
CHESTER80 [ no legend ]
Femme Fatale

Aceofbase [ El Mariachi ]
mithos i ches (a niech cie ;)) +2 ;D
mithos [ Senator ]
coś nie dane jest mi odejść od komputera :) zagadka za chwilę
piokos [ ]
wiedziałem, ale nie powiedziałem
Aceofbase [ El Mariachi ]
a lyzka na to: niemozliwe

CHESTER80 [ no legend ]
A piokos siedzi i zawija je w te sreberka...
mithos [ Senator ]
No dobra -------------->
80 -- ZARA
78 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Aceofbase [ El Mariachi ]
wiec skoro nie widac w nim roznicy, to po co przeplacac?
piokos [ ]
lol
igła
CHESTER80 [ no legend ]
Igła ?

mithos [ Senator ]
piokos +1
mithos [ Senator ]
super że zgadliście bo nie miałem drugiego screena :P
Aceofbase [ El Mariachi ]
+2 cal czas.....

piokos [ ]
sam dałem tą samą kobitkę z pistoletem na plaży
CHESTER dawaj screena
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 01:44:45]
Justa__ [ kreska kreska ]
wiadomość dla Chestera i piokosa: NIE BĘDĘ JAKUBOWSKĄ
dziekuje, dobranoc :P
mithos [ Senator ]
ano tak ......... te przyzwyczajenie ........piokos +2 :)

CHESTER80 [ no legend ]
Justa__ --> W takim razie zostajesz Rywinem !
Aceofbase [ El Mariachi ]
a kurwiki w oczach ciprzypadkiem nie blyszcza? ;D

piokos [ ]
Błochowiak może być? :P

CHESTER80 [ no legend ]
Gdzie zagadka Michnik ?

Justa__ [ kreska kreska ]
jak wam nie wstyd proponowac mi takie baby co?!

piokos [ ]
napisałem żebyś coś dał
Justa, to zostaniesz Jarugą Nowicką :)), ciesz się że nie Hojarską albo nie daj Boże Łyżwińską :D, no chyba że chcesz
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 01:50:33]

CHESTER80 [ no legend ]
ty łobuzie ! Serio mam dać ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
iiii...o co chodzi?? z tymi komisjantami sledczymi waszymi wlasciwie?

CHESTER80 [ no legend ]
Dajcie wy coś bo mi już palców brakuje...

Lechiander [ Wardancer ]
Justa---\> Kochaam Ćię :-)))

piokos [ ]
jest taki wątek ''uczucia'' :D

piokos [ ]
80 -- ZARA
78 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos --
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

Justa__ [ kreska kreska ]
piokos za kare dla was nie wpisze się tu przez najbliższy tydzien :P
Lechu zawstydzileś mnie :>

piokos [ ]
Lechiander będzie tęsknić :D

CHESTER80 [ no legend ]
Zobacznie gościa, niezły matoł...

CHESTER80 [ no legend ]
A ten film to chyba nie...
Requiem For a Dream ?

piokos [ ]
eee tam jakiś głupi fiutek
CHESTER80 +2
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 01:57:46]
CHESTER80 [ no legend ]
Kto ostatnio dostał bana ? Chyba jakiś gość co bluzgał na ulubioną grę bossa, ale nie pamiętam dokładnie.

Lechiander [ Wardancer ]
Oewnie, że będzue
ssummoner [ Nagi Golas ]
to jest po prostu Megamatoł :P
piokos [ ]
Lechiander czas chyba na lulu, literki Ci się pokiełbasiły
CHESTER80, to może być Mark24
Aceofbase [ El Mariachi ]
to jest hipermatoł ;D
ssummoner [ Nagi Golas ]
Ciekawe kiedy jakiś admin się obudzi

CHESTER80 [ no legend ]
A ten nie lepszy ! :) ---->
80 -- ZARA -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos --
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

piokos [ ]
hehe złapał przynente
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol bruce wszechmogacy
Lechiander [ Wardancer ]
Bo to SAT;ISMY oJ!!!!!!
SZKOD . że nir jeytm trxeźżwy\\\\\\111

CHESTER80 [ no legend ]
Aceofbase +1
Coy2K [ Veteran ]
piokos najbardziej zalosne jest to ze Mark24 jak na swoj wiek i staz na forum zachowuje sie jak skonczony idiota...jeszcze jakis niespelniony 14latek to bym byl w stanie zrozumiec...
Aceofbase [ El Mariachi ]
lololol lechu ziomus no cos ty teraz odwalasz chpczyqu nieziemskiego chyba probujesz na nasze literki te afganskie szlaczki przelozyc ;P
i chiba + zwei?

CHESTER80 [ no legend ]
Sorry Ace, oczywiście +zwei !

piokos [ ]
z drugiej strony patrząc to może nie być on, daty się nie zgadzają, mark poleciał 6 a ten idiota założył 1.X

CHESTER80 [ no legend ]
Chyba wszystkim dzisiaj bije... Wiadomo, piątek...
Aceofbase [ El Mariachi ]
hahah taq beczlaem z tego gostka ze walnalem zagadke nie do tego watku ;DDD
tamdamdam ;D
80 -- ZARA -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
CHESTER80 [ no legend ]
Wściekły byk ?
Lechiander [ Wardancer ]
Ace ---->Jesten pijaany!!!
Srrry, jutro podsejmę wyzwanie,,,,,!
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol i tak ty dales odp wiec zaliczamy + due
lesiu ziomus podejmuj, podejmuj jak najczesciej :D lOL

Coy2K [ Veteran ]
Ace Ty tez pijany ? bo nawet w innych watkach dajesz zagadki ;-))))

Aceofbase [ El Mariachi ]
nooo na pewno nie jak ten ziomus ;DD jeszcze te filmy rozrozniam ;D
chociaz z odroznieniem p. Feldman od np. Don Corleone byloby cokolwiek trudno
i sorka za tamta zagadke w innym wateczku :D

CHESTER80 [ no legend ]
No dobra, trzeba iść w kimono, a zagadka adekwatna do sytuacji tego nieszczęnika co przed chwilą się pojawił w kilku wątkach... :)
Dobranoc !
82 -- CHESTER80
80 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Lechiander [ Wardancer ]
\\\\\\\\\\\\\Soeey\\\\\\\\\`1211111
Coy2K [ Veteran ]
GOLasy ;-)
Aceofbase [ El Mariachi ]
w kraju bez pracy to my golasy !!!

CHESTER80 [ no legend ]
Za rozpoznanie co (lub raczej kto) jest na obrazku macie plusik, ale to nie ten film.
piokos [ ]
ace znowu Ci się wątki popieprzyły, gorące uda :D

Aceofbase [ El Mariachi ]
zara mi moj ranking skroca co polowe bo co chwila mi sie watki myla ;DDD
ja spadam i zycze wam gOlasy dobranocqi ;D pfffff ;P

Coy2K [ Veteran ]
idioci ?;-)

CHESTER80 [ no legend ]
TAK !!!
Coy2K ---> +2

piokos [ ]
do jutra i ja mówię
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 02:33:23]

Coy2K [ Veteran ]
82 -- CHESTER80
80 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
15 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
CHESTER80 [ no legend ]
Ofiary wojny (Casualties of War) ?

Coy2K [ Veteran ]
tia :-)
+2 i mniemam że sam zostajesz na placu boju :-)
dobranoc
Aceofbase [ El Mariachi ]
ofiary wojny

CHESTER80 [ no legend ]
Nie, też już idę. Zadam jeszcze coś prostego i spadam.
Dobranoc !

Aceofbase [ El Mariachi ]
haha kurde za pozno bo wpisalem tytul pierw do okienka z linkiem ;DD
tera to powaznie dobranoc :DDD

CHESTER80 [ no legend ]
84 -- CHESTER80
80 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
15 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

CHESTER80 [ no legend ]
Serio nikt nie wie ? Podpowiem że film jest z 1999 roku i w pewnych kręgach jest kultowy.
WolverineX [ Senator ]
a mzoe Tunel
a moze Na Krawędzi
a moze Die Hard

Deser [ neurodeser ]
a to nie Matrix ? :)))
Lechu - wracaj, piwo jeszcze mam ;)

CHESTER80 [ no legend ]
A już miałem dać subtelną podpowiedź ! :)
Deser --> +2
Teraz ty zadajesz zagadkę, ale jak nie chcesz to nie musisz.
WolverineX [ Senator ]
a moze Lawina

Deser [ neurodeser ]
A dam :)))
cóż to za ambitne dzieło ? ---- >

CHESTER80 [ no legend ]
może...
STAR wars ? :)

Deser [ neurodeser ]
mala podpowiedź - ten pan jest reżyserem i gra główną rolę :)
podane tutaj zdjęcie NIE JEST CZĘSCIĄ ZAGADKI... jedynie naprowadzeniem
WolverineX [ Senator ]
dobra ja ide juz spac. dobranoc wszystkim z watku tylko :)

CHESTER80 [ no legend ]
Dobranoc ! Też idę spać !

Deser [ neurodeser ]
To dam jeszcze plakat z własciwego filmu :) Maleńki na wszelki wypadek i w barbarzyńskim języku ;)
Nie budzić mnie do 11.00 :) Jesli uznacie, że przesadziłem dawać następne a ja podam odpowiedź jak sie obudzę... ale sądze iż ktoś zgadnie... bo to "kurde kultowe kino" ;))))

Deser [ neurodeser ]
edit dla zacofanych ;)
tytuł może być polski lub angielski... bo na plakacie nie widnieje tytuł :) (a diabli ich wiedzą co oni tam napisali)

WolverineX [ Senator ]
odpowiedz brzmi
Bananowy czubek

Deser [ neurodeser ]
WolverineX +2
brawo :) ciągnij to dalej
remwall [ Zagłębiak z DG ]
da ktos wreszcie zagadke

CHESTER80 [ no legend ]
No właśnie ! Dajcie coś trudnego !
remwall [ Zagłębiak z DG ]
CHESTER90 ty cos daj bo ja nie mam

CHESTER80 [ no legend ]
Dzięki, odmłodziłeś mnie o 10 lat ! :)
Dałbym coś ale właśnie wychodzę z domu :(
remwall [ Zagłębiak z DG ]
sorka mialo byc CHESTER80

CHESTER80 [ no legend ]
Jak masz czas i ochotę to możesz założyć nową część.

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Witam, dawno mnie tu nie było i zauważyłem troche zmian.
Np. dlaczego są dawane +2 punkty za odgadnięty film ?
gacek [ Litzmannstadt ]
bo to jubileusz był. Kto zakłada nowy watek ??
gacek [ Litzmannstadt ]
Jak nikt sie nie kwapi to załąże nowy watek. Ten juz jest masakrycznie duży :)
gacek [ Litzmannstadt ]
next pls.