GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - jaki to film część 50 JUBILEUSZ!!!

08.10.2004
23:05
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - jaki to film część 50 JUBILEUSZ!!!

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
UWAGA! Z okazji jubileuszu wszystkie osoby, ktore odgadna zagadki w tym konkretnym watku (tylko 50-tym) otrzymaja podwojna liczbe punktow!

FILMOŻERCY:
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
64 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- Stranger
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ IGŁOGŁOWEGO :)

Poprzednia część:

08.10.2004
23:05
[2]

mithos [ Senator ]

-------------------------->
80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
64 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- Stranger
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T

08.10.2004
23:06
[3]

rostov [ Generaďż˝ ]

Million Dollar Hotel?

08.10.2004
23:07
smile
[4]

mithos [ Senator ]

rostov +1

08.10.2004
23:08
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

+2 :)

08.10.2004
23:09
smile
[6]

piokos [ ]

ŁŁŁŁAAAAAŁŁŁŁ

08.10.2004
23:09
[7]

rostov [ Generaďż˝ ]

+3. Licytujemy dalej:)

08.10.2004
23:12
[8]

rostov [ Generaďż˝ ]

Trzeba szybko ten wątek skończyc bo niektórzy za duzo punktów nałapią:)

Zagadka---->

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- Stranger
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T

08.10.2004
23:13
[9]

mithos [ Senator ]

super mario bros :)

08.10.2004
23:14
smile
[10]

rostov [ Generaďż˝ ]

mithos--->wiedziałem, że ten tytuł padnie ale to nie to:)

08.10.2004
23:15
[11]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

wyglada kaszankowato :) Power Rangers?

08.10.2004
23:16
[12]

Coolabor [ Poseł ]

wojownicze zolwie ninja? :P

08.10.2004
23:17
[13]

mithos [ Senator ]

hehe to mnie podpuściłeś :)

08.10.2004
23:18
[14]

rostov [ Generaďż˝ ]

mała pomoc---->

08.10.2004
23:18
smile
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Bal przebierańców :P ?

08.10.2004
23:19
smile
[16]

piokos [ ]

jak to ma być pomoc to ja wymiękam

08.10.2004
23:20
[17]

rostov [ Generaďż˝ ]

No dobra, dam kogoś bardziej znanego---->

08.10.2004
23:20
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Halloween???

08.10.2004
23:21
smile
[19]

rostov [ Generaďż˝ ]

nie:)

08.10.2004
23:21
[20]

Coolabor [ Poseł ]

halloween???

08.10.2004
23:22
[21]

Crash8462 [ Night Elf ]

o co chodzi z tymi podwojonymi punktami, przez caly watek - jak tak to glupio bo ci co teraz spia lub imprezuja duzo traca !!!

08.10.2004
23:23
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a to tak z okazji jubileuszu :) poza tym i tak wiekszosc pojdzie za niedlugo spac tak wiec sa duze szanse, ze 50 czesc bedzie jeszcze jutro

08.10.2004
23:24
[23]

Crash8462 [ Night Elf ]

No wlasnie, ja ide spac. NARA ALL !!!

08.10.2004
23:25
smile
[24]

Coolabor [ Poseł ]

ale ten film dupny, jakis rupiec..

08.10.2004
23:26
[25]

mithos [ Senator ]

proszę podpowiedz!!

08.10.2004
23:27
[26]

rostov [ Generaďż˝ ]

ostatni screen i podpowiedź. Facet na zdjęciu to najbardziej znany magik na świecie

08.10.2004
23:28
smile
[27]

mithos [ Senator ]

eee bez jaj z tymi podwójnymi punktami ......... co to wyścig szczurów ...... to ma być zabawa nie rywalizacja :)

08.10.2004
23:29
[28]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

spokojnie, szybko sie to nie powtorzy :)

08.10.2004
23:30
[29]

mithos [ Senator ]

Pret-a-Porter Prêt-à-Porter

08.10.2004
23:30
smile
[30]

piokos [ ]

za kilka tyg., przy cz. 100

08.10.2004
23:30
[31]

mithos [ Senator ]

ups sorry - Pret-a-Porter

08.10.2004
23:33
[32]

rostov [ Generaďż˝ ]

mithos-->hahahhaa, oglądałeś pret a porter??

dobra, załatwiamy sprawe. To jedyny film, w którym Copperfield nie zagrał siebie.

08.10.2004
23:33
[33]

mithos [ Senator ]

sorry fakt :)

08.10.2004
23:33
[34]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Terror Train?

08.10.2004
23:34
smile
[35]

rostov [ Generaďż˝ ]

Stranger-->no pewnie. +2

08.10.2004
23:36
[36]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak
18 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T

oryginalny tytul pliz >>>

08.10.2004
23:38
[37]

mithos [ Senator ]

Radio Flyer?

08.10.2004
23:39
[38]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

deep impact
ale prosze niech ktos da za mnie zagadke jak bede pierwszy

08.10.2004
23:40
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Yos_sarian +2

ok, to ja dam cos jeszcze raz

08.10.2004
23:41
[40]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

>>>

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze --J0T


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:39:56]

08.10.2004
23:44
[41]

soze [ sick off it all ]

avp

08.10.2004
23:44
[42]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie używamy skrótów :) 16 punkt regulaminu :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:43:20]

08.10.2004
23:45
[43]

soze [ sick off it all ]

alien versus predator


zeby było jasne

08.10.2004
23:45
[44]

rostov [ Generaďż˝ ]

alien versus predator

08.10.2004
23:45
[45]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

soze, rostov +2

Coolabor -> sorry, ale juz po mojej odpowiedzi...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:44:43]

08.10.2004
23:45
[46]

Coolabor [ Poseł ]

alien vs. predator

08.10.2004
23:46
smile
[47]

soze [ sick off it all ]

niechce byc namolny ale pełna nazwa to avp:))

08.10.2004
23:48
smile
[48]

soze [ sick off it all ]

stranger--> +2??

hehe ale fart azer właczony laaaag max! i zdazyłem;P

08.10.2004
23:48
[49]

Coolabor [ Poseł ]

na dodatek zmodyfikowanej, wsadz sobie te punkty w odbyt

08.10.2004
23:48
[50]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

soze --> zobacz pod regulamin - niespodzianka :D

no i czekamy na zagadke :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:47:55]

08.10.2004
23:49
smile
[51]

soze [ sick off it all ]

ja daje zagadke?

08.10.2004
23:50
[52]

mithos [ Senator ]

soze --- tak

08.10.2004
23:52
smile
[53]

piokos [ ]

Coolabor też powinien dostać punkt(y)

Stranger powinieneś był zaczekać nawet 1 min. Za przeproszeniem srania nie mamy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:53:08]

08.10.2004
23:53
[54]

pizmak [ Pretorianin ]

y... o co chodzi z +2 ? ; ]

08.10.2004
23:53
[55]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

napisal PO mojej odpowiedzi, czyli TEORETYCZNIE mogl sie w ten sposob dowiedziec, nic na to nie poradze, szybko oglosilem zwyciezcow :)

pizmak --> pod regulaminem, wyboldowane :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:52:26]

08.10.2004
23:55
smile
[56]

soze [ sick off it all ]

zagadka..prosta:))---------------->

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
37 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

08.10.2004
23:56
smile
[57]

soze [ sick off it all ]

sorki ...laaaag :)

08.10.2004
23:56
[58]

mithos [ Senator ]

Dzień próby?

08.10.2004
23:56
[59]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Dzień próby?

08.10.2004
23:56
smile
[60]

piokos [ ]

Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi).

Stranger złamałeś tym samym regulamin, który pewno sam pisałeś, trochę konsekwencji !!!!!!!


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:56:06]

08.10.2004
23:57
[61]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

on nie jest idealny :) ja podalem, ze to ta odpowiedz, czyli automatycznie kolejne sie nie licza... podajac rozwiazanie zakonczylem zgadywanie aktualnego zdjecia

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 23:56:43]

08.10.2004
23:59
smile
[62]

piokos [ ]

podajac odpowiedz zakonczylem zgadywanie aktualnego zdjecia

tego NIE MA w regulaminie

09.10.2004
00:00
[63]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

i co z tego??? przeciez to chyba logiczne, ze w tym momencie zgadywanie sie zakonczylo! jaki to mialoby sens? ktos zobaczy jaka jest odpowiedz i jesli jeszcze zdazy to ja przepisze...

09.10.2004
00:00
smile
[64]

soze [ sick off it all ]

mithos & stranger +2 :D

09.10.2004
00:01
smile
[65]

pizmak [ Pretorianin ]

piokos z tego co wiem to nie ma nagrod za te punkty wiec wez wyluzuj ; ]

09.10.2004
00:01
[66]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no piokos teraz se chlopie jaja robisz chyba:PPPP tego nie ma w regulaminie tak samo jak nie ma tego ze nie mozna pisac tytulu wspak... czyli inaczej mowiac jest to chyba po prostu dostatecznie oczywiste i logiczne, by sadzic ze dla wszystkich bedzie to jasne od samego poczatqu

09.10.2004
00:03
smile
[67]

mithos [ Senator ]

Dobra przestańcie już :) nie gramy o samochód :)------------------------>

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
39 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek
22 -- TzymischePL
21 -- piokos --
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
00:04
[68]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Jumanji?

09.10.2004
00:04
smile
[69]

piokos [ ]

szkoda mi tylko że jubileusz zaczął się od zagrania nie fair, bo KAŻDY powinien mieć szansę na wysilenie mózgoownicy/przeszukanie internetu (przynajmniej 1 minutę, a to nie jest dużo) aby odgadnąć co jest na zdjęciu

pizmak => tylko czemu zasady w/g których gramy są ustalane ad hoc?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:04:12]

09.10.2004
00:05
[70]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dobra, ja na przyszlosc obiecuje, ze zaczekam ta minute zanim oglosze zwyciezcow

Aceofbase --> wyboldowane pod regulaminem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:04:23]

09.10.2004
00:05
smile
[71]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw: witam wszystkich przez ostatnie dwa dni wogoleczasu nie mam na zgadywanie bo mam holendra z wymiany, iwec zpedzam z nim the whole time :D wiec sie dosc mocno zapuscilem i np przez ten czas od razu zauwazylem ze taki np. mithos ktory jeszcze te 2 dni temu byl gdzies 10 pkt za mna teraz jest 7 po mnie ...no niestety

za to zupelnie nie rozumiem co tu sie dzieje z tymi domniemanymi +2 pkt?? o co tu chodzi? skad one sie wziely? x_x

09.10.2004
00:06
[72]

Coolabor [ Poseł ]

Kongo?

09.10.2004
00:07
[73]

mithos [ Senator ]

Aceofbase - co znaczy taki np mithos !!!.......... każdy ma równe szanse ......... czytaj uważnie to bedziesz wiedział czemu są 2 pkt ............ pozatym o co Ci chodzi bawimy się a nie ścigamy

09.10.2004
00:08
smile
[74]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ahh sory fakt juz tyle razy go widzialem ze skipuje ofqoz :d

btw: ale jednak moze nie bawcie tyle w edytowanie postow bo to jednak jest karczma (inaczej watek dla mega statsiarzy ;)) wiec np stranger ja juz odruchowo czytam tylko to co jest pod moim postem... :p

09.10.2004
00:09
smile
[75]

rostov [ Generaďż˝ ]

Ja dodam swoje 3 grosze.
Już wielokrotnie w tej karczmie zdażało sie że następna odpowiedź padała po zaliczniu wcześniejszej odpowiedzi przez autora zagadki. Jeśli mieściła się w czasie przewidzianym przez regulamin na rozwiązanie zagadki to była zaliczana. Dziwi mnie to że tak sie nie stało tym razem. Przecież Coolabor mógł wcisnąć "opublikuj w sekunde po Strangerze lub miec wolniejsze łącze.

A tak w ogóle to gdzie są moje 2 punkty za tą nieszczęsną zagadkę??

09.10.2004
00:09
[76]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a ja staram sie ograniczyc liczbe pisanych postow :)

rostov --> widocznie mnie przy tym nie bylo :) na przyszlosc proponuje autorom zdjec czekac ta minute, wtedy unikniemy takich spiec :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:08:31]

09.10.2004
00:10
smile
[77]

Aceofbase [ El Mariachi ]

mithos?? o co ci chodzi??? jakbys nie zauwazyl o tych 2 pkt mowie w innym akapicie... o tobie wspominalem tylko w konekscie tego jak niektorzy szybko sie wepneli do gory podczas gdy ja siedze i zapuszczam sieze swoimi pkt!! chlopie, moze na fimach sie znasz ale czytac to jednak moglbys jednak troche uwazniej i z wiekszym zrozumieniem czyanego textu...:p

09.10.2004
00:11
[78]

piokos [ ]

ten jubileusz to jakiś trójkąt bermudzki, może zaczniemy 51?

09.10.2004
00:12
smile
[79]

mithos [ Senator ]

Aceofbase - dobra peace bracie, późno jest :)

09.10.2004
00:13
smile
[80]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos ---> myślałem nad tym cały dzień...

piokos ---> Michnik
Chester ---> Czarzasty
Justa ---> Jakubowska

09.10.2004
00:13
[81]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

no wlasnie, ja jutro wstaje o 6:30 tak wiec musze juz leciec :)

dobranoc wszystkim

09.10.2004
00:13
[82]

mithos [ Senator ]

macie screen podpowiedz bo chyba odbiegamy od tematu

09.10.2004
00:13
[83]

Coolabor [ Poseł ]

pokój z tym, fakt, ze wczesniej i takie odpowiedzi byly uznawane, ale mniejsza o to

co z ta zagadka? moze podpowiedz?

09.10.2004
00:14
smile
[84]

Aceofbase [ El Mariachi ]

rostov__. co do takich sytuacji jak coolabora: no to niestety ale przeciez cala gra zalezy tez mocnood sily laczy szczegolnie zas po tym jakustalano ze jednynie pierwsze 3 osoby dostaja pkt (woboec czego ja bylem zupelnie przeciw) ale juz nie warto rozpoczynac na nowo zakonczone juz debaty... no niestety na tym to tez polega czy akurat w momencie po tym jak dajacy zagadqe ja opublikowal odsiwezy ci sie stronqa.. mi sie np nie raz juz tak zdarzalo ze odswiezam - nie ma zagadki..odwiezam - nie ma zagadki..odsiwezam - i juz sa z 2, 3 odp ... nic na to nie poradzisz ://

09.10.2004
00:14
[85]

rostov [ Generaďż˝ ]

wciąż nie mam pojęcia co to za film

09.10.2004
00:15
smile
[86]

piokos [ ]

cie-cie-szę się ra-ra-ra-razem z-z T-T-oobą Cze-cze-ster

09.10.2004
00:15
smile
[87]

CHESTER80 [ no legend ]

Frantic ?

09.10.2004
00:17
[88]

Aceofbase [ El Mariachi ]

frantic na pewno nie...b. dobrze pamietam ten filmik :D to wogole na pewno jest Ford?

09.10.2004
00:17
[89]

rostov [ Generaďż˝ ]

Aceofbase--->nic nie poradze na szybkość łącz, ale swoim zwyczajem, w takich sytuacjach jak dzisiejsza, będę zaliczał odpowiedzi pierwszym trzem osobom z jednej minuty. Nieważne czy ich posty pojawiły sie przed czy po moim. I tyle.

09.10.2004
00:18
[90]

CHESTER80 [ no legend ]

Albo Ford albo Bill Gates

09.10.2004
00:19
[91]

mithos [ Senator ]

to jest Ford :) za 5 postów wrzucam kolejny screen........ i pewnie będzie, kto pierwszy ten wygrywa :)

09.10.2004
00:19
[92]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol

albo Krystyna Feldman... :P

09.10.2004
00:20
[93]

Coolabor [ Poseł ]

scigany? :PPP

09.10.2004
00:20
[94]

rostov [ Generaďż˝ ]

To jest Harrison Ford? Niemożliwe...

09.10.2004
00:21
[95]

Coolabor [ Poseł ]

post 4 :D

09.10.2004
00:22
[96]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no to moze komandosi z navarony? :PP

09.10.2004
00:22
[97]

mithos [ Senator ]

No to uściśle w tym filmie gra Harrishon Ford........ bo już sam zgłupiałem

09.10.2004
00:22
[98]

rostov [ Generaďż˝ ]

Może Random Hearts?

09.10.2004
00:22
[99]

mithos [ Senator ]

to napewno on :)

09.10.2004
00:23
[100]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ew Amerykanskie graffiti?

09.10.2004
00:24
[101]

CHESTER80 [ no legend ]

Pracująca Dziewczyna ?

09.10.2004
00:24
[102]

rostov [ Generaďż˝ ]

Tutaj tak, ale na pierwszym zdjęciu był nie do poznania (jeśli to był on)

09.10.2004
00:24
[103]

mithos [ Senator ]

To ja poczekam jeszcze pięć :) film z 2000 r.

09.10.2004
00:24
[104]

piokos [ ]

Pracująca dziewczyna Working Girl

09.10.2004
00:24
[105]

Aceofbase [ El Mariachi ]

odnalezc siebie

09.10.2004
00:25
[106]

piokos [ ]

Co kryje prawda (What Lies Beneath)

09.10.2004
00:25
[107]

Aceofbase [ El Mariachi ]

co kryje prawda

09.10.2004
00:25
smile
[108]

Lechiander [ Wardancer ]

Dzień dobry, zastałem Jolkę? ;-)

09.10.2004
00:25
[109]

CHESTER80 [ no legend ]

Zagubione Serca ?

09.10.2004
00:26
smile
[110]

mithos [ Senator ]

odczekałem minutę :P piokos i Aceofbase +2 gratuluję :)

09.10.2004
00:27
smile
[111]

Aceofbase [ El Mariachi ]

rostov --> noo wlasnie na pierwszym tez bym nie poznal stad tamte moje watpliwosci :D

btw: nic nie mam przeciwko twojemu sposobie zaliczania bylebym ja sie tez kiedys na pkt od ciebie zalapal :DDD

09.10.2004
00:27
[112]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol mnie zastales powinno ci wystarczyc :PPPPp

09.10.2004
00:28
smile
[113]

CHESTER80 [ no legend ]

Oglądałem ten film nie dawno ale za cholere bym nie przypuszczał że chodzi o ten film...

09.10.2004
00:30
[114]

mithos [ Senator ]

jak zawsze kwestia screenów :P

09.10.2004
00:34
[115]

piokos [ ]

podpowiedzi nigdy nie będzie :P kto poda zły tytuł ten dupa i ignorant ;) więc uważajcie co piszecie

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
66 -- rostov
59 -- garrett
53 -- Lechiander
39 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
00:35
[116]

rostov [ Generaďż˝ ]

Szeregowiec Ryan

09.10.2004
00:35
[117]

mithos [ Senator ]

Szeregowiec Ryan :P

09.10.2004
00:35
[118]

garrett [ realny nie realny ]

szeregowiec ryan

09.10.2004
00:36
[119]

Coolabor [ Poseł ]

szeregowiec ryan? :PPP

09.10.2004
00:36
smile
[120]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie mów, że to Szeregoiec Ryan???

Mogę być dupa!

09.10.2004
00:36
[121]

Coolabor [ Poseł ]

private ryan? :PPP

09.10.2004
00:38
[122]

WolverineX [ Senator ]

kompania braci

09.10.2004
00:40
[123]

piokos [ ]

nikt dupą nie został :) (WolverineX strzeliłeś samobója :D)

odpowiedzi pierwszej trójki przychodziły dokładnie co 5-6 sekund, coolabora 20 sek. po garrecie, Lecha 10 sek. później

rostov, mithos, garrett +2 (podzielcie się jakoś :D)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 00:39:06]

09.10.2004
00:41
[124]

Coolabor [ Poseł ]

ach, szwajcar z Ciebie :)))

09.10.2004
00:42
[125]

rostov [ Generaďż˝ ]

dodaję sobie jeszcze zaległe punkty za zagadke strangera (avp).

A to nowa zagadka. I też ani myślę tu podpowiadać:) ---->

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
70 -- rostov
61 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

Tylko angieski tytuł się liczy!!

09.10.2004
00:43
smile
[126]

piokos [ ]

refreszowałem raz za razem a tyle ładuje mi się strona :)

09.10.2004
00:44
[127]

Coolabor [ Poseł ]

lalka? :PPPP

09.10.2004
00:44
[128]

piokos [ ]

Braterstwo wilków? strzał

09.10.2004
00:45
smile
[129]

Lechiander [ Wardancer ]

Pijany jestem,jakie dwa pkt???
Chcę zakumać! :-)

09.10.2004
00:45
smile
[130]

rostov [ Generaďż˝ ]

niecelny! :)

09.10.2004
00:45
[131]

Coolabor [ Poseł ]

hrabia monte christo? :DDD

09.10.2004
00:46
[132]

rostov [ Generaďż˝ ]

Lechiander--->jubileuszowa promocja

09.10.2004
00:46
smile
[133]

piokos [ ]

UWAGA! Z okazji jubileuszu wszystkie osoby, ktore odgadna zagadki w tym konkretnym watku (tylko 50-tym) otrzymaja podwojna liczbe punktow!

Stranger wymyślił

09.10.2004
00:46
[134]

mithos [ Senator ]

Nieśmiertelny?

09.10.2004
00:47
smile
[135]

garrett [ realny nie realny ]

Duellists,

09.10.2004
00:48
[136]

piokos [ ]

chyba zgadłeś

09.10.2004
00:49
smile
[137]

rostov [ Generaďż˝ ]

garrett---> uratowałes honor tej karczmy. Taki wspaniały film. +2

09.10.2004
00:49
[138]

Lechiander [ Wardancer ]

Defense

09.10.2004
00:52
smile
[139]

garrett [ realny nie realny ]

to dam fotke z najlepszego filmu swiata :) Oczywiscie prosta i prosze angielski tytuł

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
70 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
00:56
smile
[140]

Lechiander [ Wardancer ]

Przynajmniej poznam Twój najlepszy fdilm;-)

09.10.2004
00:57
smile
[141]

piokos [ ]

to chyba trudne jest z deczka

09.10.2004
00:58
smile
[142]

garrett [ realny nie realny ]

ja mam jako ulubione wiele najlepszych filmów świata :)) Ten jest od 56 minut tak na oko ;)

09.10.2004
00:59
[143]

rostov [ Generaďż˝ ]

Zakładnik?

09.10.2004
01:00
smile
[144]

techi [ Legend ]

Jak Jubileusz to trzeba się wpisać :D
Myslałem że to ot Jean reno;]

09.10.2004
01:00
[145]

rostov [ Generaďż˝ ]

Collaterall

09.10.2004
01:00
[146]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Confidence? nieeee

09.10.2004
01:03
smile
[147]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw: i tak najlepszym filmem pod sloncem jest Taksowkarz :ppp a zaraz po nim Scarface, zktoergo odebralem wygrany na allegro wyrabany w swiat plakacik!!! :D (musialem sie pochwalic ;))

09.10.2004
01:04
[148]

piokos [ ]

rostov wygrał, znoooowuuuu

09.10.2004
01:04
smile
[149]

garrett [ realny nie realny ]

rostov + 2 w juileuszowej :)

a ja spadam snic o kojotach :) (scena z nimi mnie powaliła w Zakladniku)

09.10.2004
01:06
smile
[150]

WolverineX [ Senator ]

piokos to me:
(WolverineX strzeliłeś samobója :D)

send to: piokos

chcialem sie wyroznic z tych szeregowcow :P

09.10.2004
01:09
smile
[151]

rostov [ Generaďż˝ ]

garrett--->Od początku podejrzewałem ale nie sądziłem, że uznasz go za najlepszy film świata.

A na zakończenie dam coś łatwego dla wielbicieli Milli Jovovich. Może od teraz troszkę mniej im sie będzie podobać:)))

80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger --Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
01:11
[152]

Aceofbase [ El Mariachi ]

eee spotkanie dwoch ksiezycow?

09.10.2004
01:11
smile
[153]

techi [ Legend ]

Piękne :P
To pewnie Resident Evil :P(grała zombie;])

09.10.2004
01:12
[154]

mithos [ Senator ]

Two Moon Junction

09.10.2004
01:13
smile
[155]

piokos [ ]

O czym NIE marzą Faceci

09.10.2004
01:13
[156]

WolverineX [ Senator ]

mogla by ogolic chociaz pachy

09.10.2004
01:13
smile
[157]

garrett [ realny nie realny ]

rostov --> tak szczerze to jest minimum w piątej dziesiatce najlepszych filmów swiata :)

09.10.2004
01:13
smile
[158]

techi [ Legend ]

Heh to moje koleżanki są ładniejsze :P

09.10.2004
01:15
[159]

rostov [ Generaďż˝ ]

garrett--->Na piątą dziesiątkę to jeszcze mógłbym przystać. Momentami rzeczywiście świetny. Ale tylko momentami niestety.

09.10.2004
01:15
[160]

Lechiander [ Wardancer ]

Defense

09.10.2004
01:16
[161]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lechu ---> to jakis joke ktorego ofqoz nie kumam? czy tez tyle wychlalaes ze mozesz tylko to jedno slowko napisac :DDDD

09.10.2004
01:16
[162]

CHESTER80 [ no legend ]

Pret'a'Porte ?

09.10.2004
01:16
[163]

Lechiander [ Wardancer ]

Two Moon Junction

09.10.2004
01:16
smile
[164]

rostov [ Generaďż˝ ]

Lechiander---> Co ty z tym Defence?? Aż sprawdzę co to za film :))

09.10.2004
01:17
[165]

mithos [ Senator ]

the Night Train to Kathmandu :) ?

09.10.2004
01:18
[166]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no dobra to jedziemy... :p Kuffs?

09.10.2004
01:19
[167]

rostov [ Generaďż˝ ]

mithos--->Jeszcze kilka lat do przodu

09.10.2004
01:20
[168]

Lechiander [ Wardancer ]

Za dużo wychlałem...
Sorry!
Wybaczcie!

09.10.2004
01:20
[169]

mithos [ Senator ]

Return to the Blue Lagoon :P

09.10.2004
01:20
[170]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lub np Dazed and Confused?

09.10.2004
01:21
smile
[171]

rostov [ Generaďż˝ ]

ide zaraz spać więc powiem że to nie jest również Chaplin:)

09.10.2004
01:21
[172]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lechu ziomus spox nie tylko ty ja mialem do towarzystwa cala paczke sympatycznych holendereq w dodatku :DDD

09.10.2004
01:21
smile
[173]

mithos [ Senator ]

albo Chaplin :):)

09.10.2004
01:21
[174]

rostov [ Generaďż˝ ]

Aceofbase wygrywa! +1

09.10.2004
01:22
smile
[175]

techi [ Legend ]

Dazed and Confuse :P. idę chyba spać;]

09.10.2004
01:22
smile
[176]

CHESTER80 [ no legend ]

Tylne wyjście ździr 7 ?

09.10.2004
01:22
[177]

mithos [ Senator ]

He Got Game

09.10.2004
01:22
[178]

scigall [ Konsul ]

wlasnie przyszedlem zmeczony z clubbingu krakowskiego i powiem wam jedno - dziewczyny to sa takie k**wy, ze az glowa boli JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!

09.10.2004
01:22
smile
[179]

techi [ Legend ]

Kurde napisałbym chwilkę wcześniej :/

09.10.2004
01:22
[180]

rostov [ Generaďż˝ ]

sorry +2 miało być. I techi też.

09.10.2004
01:23
[181]

Aceofbase [ El Mariachi ]

to juz ni ma +2? whatever

09.10.2004
01:23
smile
[182]

CHESTER80 [ no legend ]

scigall --> Teraz to odkryłeś ???

09.10.2004
01:24
[183]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a techi minutqe pozniej dal przeciez?

09.10.2004
01:24
smile
[184]

techi [ Legend ]

ja nie dostaje:/ Trzeba było wypić mniej... wody mineralnej :P

09.10.2004
01:25
[185]

rostov [ Generaďż˝ ]

kurde, już ledwo na oczy patrze. ok. tylko Aceofbase dostaje punkty. Idę spać.

09.10.2004
01:25
smile
[186]

techi [ Legend ]

scigal==> Opisz sytuation:P czyli pochwal się koleżankami ;]

09.10.2004
01:25
smile
[187]

CHESTER80 [ no legend ]

Dajcie coś trudnego, też chcę dostać +2 !!!

09.10.2004
01:25
[188]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ches --> nie walteraz chlopaczqowi farmazonow bo mu sie w glowce jeszcze zle ustawi ;D

scigall -->zobaczysz pozniej jak bedzieszz jakas laska bedziesz stary myslec zupelnie inaczej...do czasu az zerwiecie :D

09.10.2004
01:28
[189]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ches!! jestes!!! ja mam cos specially 4 ju ziom!! :D



80 -- ZARA
76 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
41 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
01:29
[190]

mithos [ Senator ]

snajper :)

09.10.2004
01:29
smile
[191]

Aceofbase [ El Mariachi ]

hahaha zemsta jest taqa slodka!!!! ;DDDDD

09.10.2004
01:29
[192]

techi [ Legend ]

Sniper?

09.10.2004
01:30
smile
[193]

CHESTER80 [ no legend ]

Dzięki kolo, looz !!!

The Score (Rozgrywka)

09.10.2004
01:30
[194]

mithos [ Senator ]

To się wygłupiłem :P

09.10.2004
01:30
[195]

techi [ Legend ]

Chyba jednak nie :P
Virus??:P

09.10.2004
01:32
[196]

piokos [ ]

osiem milimetrów

09.10.2004
01:32
smile
[197]

techi [ Legend ]

Teraz to już serio idę spać;]

09.10.2004
01:33
[198]

CHESTER80 [ no legend ]

The Good Thief ?

09.10.2004
01:33
[199]

mithos [ Senator ]

proszę o podpowiedz i też się zbieram :)

09.10.2004
01:33
[200]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dobra jednak bydle nie jestem i po zmscie zapodaje jakiegos NORMALNEGO (tak to miala byc aluzja do twoich screenow ches ;)) screena

09.10.2004
01:34
smile
[201]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a co do tamtych farmazonpow NIE nie zgadliscie ;PPP

09.10.2004
01:35
[202]

mithos [ Senator ]

Femme Fatale

09.10.2004
01:35
[203]

CHESTER80 [ no legend ]

Femme Fatale

09.10.2004
01:36
smile
[204]

Aceofbase [ El Mariachi ]

mithos i ches (a niech cie ;)) +2 ;D

09.10.2004
01:37
[205]

mithos [ Senator ]

coś nie dane jest mi odejść od komputera :) zagadka za chwilę

09.10.2004
01:37
[206]

piokos [ ]

wiedziałem, ale nie powiedziałem

09.10.2004
01:38
[207]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a lyzka na to: niemozliwe

09.10.2004
01:39
smile
[208]

CHESTER80 [ no legend ]

A piokos siedzi i zawija je w te sreberka...

09.10.2004
01:41
[209]

mithos [ Senator ]

No dobra -------------->

80 -- ZARA
78 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
23 -- gacek --piokos --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
01:41
[210]

Aceofbase [ El Mariachi ]

wiec skoro nie widac w nim roznicy, to po co przeplacac?

09.10.2004
01:41
[211]

piokos [ ]

lol

igła

09.10.2004
01:42
[212]

CHESTER80 [ no legend ]

Igła ?

09.10.2004
01:42
smile
[213]

mithos [ Senator ]

piokos +1

09.10.2004
01:43
[214]

mithos [ Senator ]

super że zgadliście bo nie miałem drugiego screena :P

09.10.2004
01:45
[215]

Aceofbase [ El Mariachi ]

+2 cal czas.....

09.10.2004
01:45
smile
[216]

piokos [ ]

sam dałem tą samą kobitkę z pistoletem na plaży

CHESTER dawaj screena


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 01:44:45]

09.10.2004
01:46
[217]

Justa__ [ kreska kreska ]

wiadomość dla Chestera i piokosa: NIE BĘDĘ JAKUBOWSKĄ
dziekuje, dobranoc :P

09.10.2004
01:46
[218]

mithos [ Senator ]

ano tak ......... te przyzwyczajenie ........piokos +2 :)

09.10.2004
01:47
smile
[219]

CHESTER80 [ no legend ]

Justa__ --> W takim razie zostajesz Rywinem !

09.10.2004
01:47
[220]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a kurwiki w oczach ciprzypadkiem nie blyszcza? ;D

09.10.2004
01:48
smile
[221]

piokos [ ]

Błochowiak może być? :P

09.10.2004
01:49
smile
[222]

CHESTER80 [ no legend ]

Gdzie zagadka Michnik ?

09.10.2004
01:49
smile
[223]

Justa__ [ kreska kreska ]

jak wam nie wstyd proponowac mi takie baby co?!

09.10.2004
01:49
smile
[224]

piokos [ ]

napisałem żebyś coś dał

Justa, to zostaniesz Jarugą Nowicką :)), ciesz się że nie Hojarską albo nie daj Boże Łyżwińską :D, no chyba że chcesz


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 01:50:33]

09.10.2004
01:50
smile
[225]

CHESTER80 [ no legend ]

ty łobuzie ! Serio mam dać ?

09.10.2004
01:51
[226]

Aceofbase [ El Mariachi ]

iiii...o co chodzi?? z tymi komisjantami sledczymi waszymi wlasciwie?

09.10.2004
01:52
smile
[227]

CHESTER80 [ no legend ]

Dajcie wy coś bo mi już palców brakuje...

09.10.2004
01:52
smile
[228]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa---\> Kochaam Ćię :-)))

09.10.2004
01:53
smile
[229]

piokos [ ]

jest taki wątek ''uczucia'' :D

09.10.2004
01:54
smile
[230]

piokos [ ]

80 -- ZARA
78 -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos --
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
01:54
smile
[231]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos za kare dla was nie wpisze się tu przez najbliższy tydzien :P

Lechu zawstydzileś mnie :>

09.10.2004
01:55
smile
[232]

piokos [ ]

Lechiander będzie tęsknić :D

09.10.2004
01:56
smile
[233]

CHESTER80 [ no legend ]

Zobacznie gościa, niezły matoł...

09.10.2004
01:57
smile
[234]

CHESTER80 [ no legend ]

A ten film to chyba nie...

Requiem For a Dream ?

09.10.2004
01:59
smile
[235]

piokos [ ]

eee tam jakiś głupi fiutek

CHESTER80 +2

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 01:57:46]

09.10.2004
02:00
[236]

CHESTER80 [ no legend ]

Kto ostatnio dostał bana ? Chyba jakiś gość co bluzgał na ulubioną grę bossa, ale nie pamiętam dokładnie.

09.10.2004
02:02
smile
[237]

Lechiander [ Wardancer ]

Oewnie, że będzue

09.10.2004
02:03
[238]

ssummoner [ Nagi Golas ]

to jest po prostu Megamatoł :P

09.10.2004
02:03
[239]

piokos [ ]

Lechiander czas chyba na lulu, literki Ci się pokiełbasiły

CHESTER80, to może być Mark24

09.10.2004
02:04
[240]

Aceofbase [ El Mariachi ]

to jest hipermatoł ;D

09.10.2004
02:06
[241]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Ciekawe kiedy jakiś admin się obudzi

09.10.2004
02:07
smile
[242]

CHESTER80 [ no legend ]

A ten nie lepszy ! :) ---->

80 -- ZARA -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
35 -- Torn -- darek_dragon
34 --Aceofbase
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos --
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
02:07
smile
[243]

piokos [ ]

hehe złapał przynente

09.10.2004
02:09
[244]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol bruce wszechmogacy

09.10.2004
02:09
[245]

Lechiander [ Wardancer ]

Bo to SAT;ISMY oJ!!!!!!

SZKOD . że nir jeytm trxeźżwy\\\\\\111

09.10.2004
02:10
smile
[246]

CHESTER80 [ no legend ]

Aceofbase +1

09.10.2004
02:11
[247]

Coy2K [ Veteran ]

piokos najbardziej zalosne jest to ze Mark24 jak na swoj wiek i staz na forum zachowuje sie jak skonczony idiota...jeszcze jakis niespelniony 14latek to bym byl w stanie zrozumiec...

09.10.2004
02:11
[248]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lololol lechu ziomus no cos ty teraz odwalasz chpczyqu nieziemskiego chyba probujesz na nasze literki te afganskie szlaczki przelozyc ;P

i chiba + zwei?

09.10.2004
02:16
smile
[249]

CHESTER80 [ no legend ]

Sorry Ace, oczywiście +zwei !

09.10.2004
02:17
smile
[250]

piokos [ ]

z drugiej strony patrząc to może nie być on, daty się nie zgadzają, mark poleciał 6 a ten idiota założył 1.X

09.10.2004
02:17
smile
[251]

CHESTER80 [ no legend ]

Chyba wszystkim dzisiaj bije... Wiadomo, piątek...

09.10.2004
02:18
[252]

Aceofbase [ El Mariachi ]

hahah taq beczlaem z tego gostka ze walnalem zagadke nie do tego watku ;DDD

tamdamdam ;D

80 -- ZARA -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
02:19
[253]

CHESTER80 [ no legend ]

Wściekły byk ?

09.10.2004
02:19
[254]

Lechiander [ Wardancer ]

Ace ---->Jesten pijaany!!!
Srrry, jutro podsejmę wyzwanie,,,,,!

09.10.2004
02:20
[255]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol i tak ty dales odp wiec zaliczamy + due

lesiu ziomus podejmuj, podejmuj jak najczesciej :D lOL

09.10.2004
02:23
smile
[256]

Coy2K [ Veteran ]

Ace Ty tez pijany ? bo nawet w innych watkach dajesz zagadki ;-))))

09.10.2004
02:25
smile
[257]

Aceofbase [ El Mariachi ]

nooo na pewno nie jak ten ziomus ;DD jeszcze te filmy rozrozniam ;D

chociaz z odroznieniem p. Feldman od np. Don Corleone byloby cokolwiek trudno

i sorka za tamta zagadke w innym wateczku :D

09.10.2004
02:26
smile
[258]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra, trzeba iść w kimono, a zagadka adekwatna do sytuacji tego nieszczęnika co przed chwilą się pojawił w kilku wątkach... :)
Dobranoc !

82 -- CHESTER80
80 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
02:26
[259]

Lechiander [ Wardancer ]

\\\\\\\\\\\\\Soeey\\\\\\\\\`1211111

09.10.2004
02:27
[260]

Coy2K [ Veteran ]

GOLasy ;-)

09.10.2004
02:27
[261]

Aceofbase [ El Mariachi ]

w kraju bez pracy to my golasy !!!

09.10.2004
02:29
smile
[262]

CHESTER80 [ no legend ]

Za rozpoznanie co (lub raczej kto) jest na obrazku macie plusik, ale to nie ten film.

09.10.2004
02:31
[263]

piokos [ ]

ace znowu Ci się wątki popieprzyły, gorące uda :D

09.10.2004
02:33
smile
[264]

Aceofbase [ El Mariachi ]

zara mi moj ranking skroca co polowe bo co chwila mi sie watki myla ;DDD

ja spadam i zycze wam gOlasy dobranocqi ;D pfffff ;P

09.10.2004
02:33
smile
[265]

Coy2K [ Veteran ]

idioci ?;-)

09.10.2004
02:33
smile
[266]

CHESTER80 [ no legend ]

TAK !!!

Coy2K ---> +2

09.10.2004
02:34
smile
[267]

piokos [ ]

do jutra i ja mówię


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 02:33:23]

09.10.2004
02:37
smile
[268]

Coy2K [ Veteran ]

82 -- CHESTER80
80 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
15 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
02:38
[269]

CHESTER80 [ no legend ]

Ofiary wojny (Casualties of War) ?

09.10.2004
02:39
smile
[270]

Coy2K [ Veteran ]

tia :-)
+2 i mniemam że sam zostajesz na placu boju :-)
dobranoc

09.10.2004
02:40
[271]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ofiary wojny

09.10.2004
02:40
smile
[272]

CHESTER80 [ no legend ]

Nie, też już idę. Zadam jeszcze coś prostego i spadam.

Dobranoc !

09.10.2004
02:40
smile
[273]

Aceofbase [ El Mariachi ]

haha kurde za pozno bo wpisalem tytul pierw do okienka z linkiem ;DD

tera to powaznie dobranoc :DDD

09.10.2004
02:45
smile
[274]

CHESTER80 [ no legend ]

84 -- CHESTER80
80 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
15 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
02:52
smile
[275]

CHESTER80 [ no legend ]

Serio nikt nie wie ? Podpowiem że film jest z 1999 roku i w pewnych kręgach jest kultowy.

09.10.2004
02:53
[276]

WolverineX [ Senator ]

a mzoe Tunel

a moze Na Krawędzi

a moze Die Hard

09.10.2004
02:55
smile
[277]

Deser [ neurodeser ]

a to nie Matrix ? :)))

Lechu - wracaj, piwo jeszcze mam ;)

09.10.2004
02:56
smile
[278]

CHESTER80 [ no legend ]

A już miałem dać subtelną podpowiedź ! :)

Deser --> +2
Teraz ty zadajesz zagadkę, ale jak nie chcesz to nie musisz.

09.10.2004
02:57
[279]

WolverineX [ Senator ]

a moze Lawina

09.10.2004
02:58
smile
[280]

Deser [ neurodeser ]

A dam :)))

cóż to za ambitne dzieło ? ---- >

09.10.2004
03:00
smile
[281]

CHESTER80 [ no legend ]

może...

STAR wars ? :)

09.10.2004
03:02
smile
[282]

Deser [ neurodeser ]

mala podpowiedź - ten pan jest reżyserem i gra główną rolę :)

podane tutaj zdjęcie NIE JEST CZĘSCIĄ ZAGADKI... jedynie naprowadzeniem

09.10.2004
03:03
[283]

WolverineX [ Senator ]

dobra ja ide juz spac. dobranoc wszystkim z watku tylko :)

09.10.2004
03:05
smile
[284]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobranoc ! Też idę spać !

09.10.2004
03:16
smile
[285]

Deser [ neurodeser ]

To dam jeszcze plakat z własciwego filmu :) Maleńki na wszelki wypadek i w barbarzyńskim języku ;)
Nie budzić mnie do 11.00 :) Jesli uznacie, że przesadziłem dawać następne a ja podam odpowiedź jak sie obudzę... ale sądze iż ktoś zgadnie... bo to "kurde kultowe kino" ;))))

09.10.2004
03:23
smile
[286]

Deser [ neurodeser ]

edit dla zacofanych ;)

tytuł może być polski lub angielski... bo na plakacie nie widnieje tytuł :) (a diabli ich wiedzą co oni tam napisali)

09.10.2004
03:24
smile
[287]

WolverineX [ Senator ]

odpowiedz brzmi

Bananowy czubek

09.10.2004
03:27
smile
[288]

Deser [ neurodeser ]

WolverineX +2

brawo :) ciągnij to dalej

09.10.2004
09:26
[289]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

da ktos wreszcie zagadke

09.10.2004
09:32
smile
[290]

CHESTER80 [ no legend ]

No właśnie ! Dajcie coś trudnego !

09.10.2004
09:35
[291]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

CHESTER90 ty cos daj bo ja nie mam

09.10.2004
09:38
smile
[292]

CHESTER80 [ no legend ]

Dzięki, odmłodziłeś mnie o 10 lat ! :)
Dałbym coś ale właśnie wychodzę z domu :(

09.10.2004
09:38
[293]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

sorka mialo byc CHESTER80

09.10.2004
09:42
smile
[294]

CHESTER80 [ no legend ]

Jak masz czas i ochotę to możesz założyć nową część.

09.10.2004
11:32
smile
[295]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Witam, dawno mnie tu nie było i zauważyłem troche zmian.
Np. dlaczego są dawane +2 punkty za odgadnięty film ?

09.10.2004
11:41
[296]

gacek [ Litzmannstadt ]

bo to jubileusz był. Kto zakłada nowy watek ??

09.10.2004
11:42
[297]

gacek [ Litzmannstadt ]

Jak nikt sie nie kwapi to załąże nowy watek. Ten juz jest masakrycznie duży :)

09.10.2004
11:52
[298]

gacek [ Litzmannstadt ]

next pls.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.