GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najstraszniejsza gra wszechczasów!

08.10.2004
22:50
smile
[1]

kowalskam [ Nightmare ]

Najstraszniejsza gra wszechczasów!

Która według was jest naj straszniejsza

08.10.2004
22:51
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

... seria Silent Hill.

08.10.2004
22:51
[3]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

simsy...

08.10.2004
22:51
smile
[4]

M'q [ Schattenjager ]


Pokemon Silver

08.10.2004
22:52
[5]

mortan_battlehammer [ Legend ]

The Life

08.10.2004
22:54
smile
[6]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

jaka?!!
Jaka?!!
Undying!!!
To jak na razie chyba jedyna gra, w ktorej rzeczywiście jest cos przerażającego.... choć nie grałem w sh.... ale myślę, ze mimo wszystko undying rządzi! zwłaszcza łowcy

08.10.2004
23:09
[7]

Vader [ Senator ]

System Shock 2

08.10.2004
23:11
smile
[8]

sajlentbob [ Konsul ]

SAPER !!!

A tak na poważnie to silent hill i alien vs predator. Jak grałem to prawie sr..em po nogach.

08.10.2004
23:16
smile
[9]

Zapruder [ Testament ]

Smerfy

08.10.2004
23:16
[10]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

space hulk w nocy po ciemku jak ma sie 12 lat, czy coś koło tego. gówno samo po nodze płynie z wrażenia.

08.10.2004
23:17
smile
[11]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Residen , Resident i Resident <ok>

08.10.2004
23:50
[12]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Ja tam nie wiem. Na pewno seria Silent Hill, SS i D3 też nie był zły :)

08.10.2004
23:53
[13]

r.ADM [ Pretorianin ]

dziwie sie, ze pojawilo sie tylko raz.

system shock 2. jedyna gra, ktora wywolywala we mnie autentyczny strach...

09.10.2004
00:10
[14]

Jerryzzz [ Senator ]

1. The Suffering
2. Silent Hill 2
3. Quake I
4. https://www.terminal-insanity.com/z1g/steadyhand.swf ;)

09.10.2004
00:11
smile
[15]

CHESTER80 [ no legend ]

Silent Hill

09.10.2004
00:13
smile
[16]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Phantasmagoria :D

09.10.2004
00:14
smile
[17]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Silent Hill 1. Tylko i wyłącznie część 1.
Jeśli zaś chodzi o moment w grze, który mnie najbardziej przeraził, to w Residencie 2, jak zza wersalskiej szyby wyskoczył mi potwór. To był jedyny raz, ze grając wydarłem się.:)

09.10.2004
00:14
smile
[18]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


taka gra która trzyma mnie w ciągłym napięciu w której byle dźwięk wywołuje u mnie podskakiwanie na krzesle az do sufitu:) a dużo takich jest:)

09.10.2004
00:17
[19]

zarith [ ]

system shock 2

09.10.2004
02:15
smile
[20]

Tsoushi [ Konsul ]

Aliens vs Predator 1 i 2

09.10.2004
02:17
smile
[21]

Tsoushi [ Konsul ]

a no i oczywiscie "pac man" i "dig dug"
:)))

09.10.2004
04:21
[22]

ronn [ moralizator ]

Ja swego czau lalem ze strachu podczas gry w Alone in The Dark I. Dla mnie to najstraszniejsza gra wszechczasow.

09.10.2004
06:39
[23]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

--->Marcinwks
yyy wydaje mi sie ze nazywa sie to "lustro weneckie" a nie wersalska szyba ale moze sie myle:)

09.10.2004
09:01
[24]

Toolism [ JCreator ]


Również myślę że Space HULK nocą to było to;) Alone in the Dark 1 też był cholerine straszny:) pamiętam jak zawsze panikowałem na początku kiedy przez okno wpadało to coś:)
Ale trzeba zauważyć że czasy się zmieniają;) może niektórych, nie mówię że koniecznie starszych., przerażał Space HULK albo AitD , teraz natomiast seria Silentów jest równie straszna.. chociaż nie ma już tego czegoś..;D

09.10.2004
09:07
smile
[25]

noname89 [ Pretorianin ]

MANHUNT też jest niezły

09.10.2004
09:10
[26]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

Gorky 17 jak grałem noca to się bałem :)

09.10.2004
09:33
smile
[27]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

"Neverwinter Nights". to byl moj największy zawód.

09.10.2004
09:38
smile
[28]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

aaaa, SHIT!!... nie zrozumialem tematu :) sorki, prosze o zignorowanie mojego ostatniego posta.
dzieki

09.10.2004
09:44
smile
[29]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Barbie revenge

09.10.2004
09:57
[30]

Anarki [ Demon zła ]

Alien vs Predator i Sillent Hill sa to dobre gierki :P

09.10.2004
10:09
[31]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Najstraszniejsza.... hmmm
chya seria pokemon oraz gry z barbie:P:P!!
A tak na serio to Silet Hill 2 no i SS2

09.10.2004
10:38
[32]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

silent hill !!! oprucz tego jak bylem maly to strasznie sie balem dooma 1 :P a jak wyskoczyl na mnie ten rozowy zlepek pixeli (czyt pinky demon) to juz sralem w gacie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.