
kowalskam [ Nightmare ]
Najstraszniejsza gra wszechczasów!
Która według was jest naj straszniejsza
Gooz' [ Generaďż˝ ]
... seria Silent Hill.
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
simsy...

M'q [ Schattenjager ]
Pokemon Silver
mortan_battlehammer [ Legend ]
The Life

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
jaka?!!
Jaka?!!
Undying!!!
To jak na razie chyba jedyna gra, w ktorej rzeczywiście jest cos przerażającego.... choć nie grałem w sh.... ale myślę, ze mimo wszystko undying rządzi! zwłaszcza łowcy
Vader [ Senator ]
System Shock 2

sajlentbob [ Konsul ]
SAPER !!!
A tak na poważnie to silent hill i alien vs predator. Jak grałem to prawie sr..em po nogach.

Zapruder [ Testament ]
Smerfy
gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
space hulk w nocy po ciemku jak ma sie 12 lat, czy coś koło tego. gówno samo po nodze płynie z wrażenia.

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Residen , Resident i Resident <ok>
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Ja tam nie wiem. Na pewno seria Silent Hill, SS i D3 też nie był zły :)
r.ADM [ Pretorianin ]
dziwie sie, ze pojawilo sie tylko raz.
system shock 2. jedyna gra, ktora wywolywala we mnie autentyczny strach...
Jerryzzz [ Senator ]
1. The Suffering
2. Silent Hill 2
3. Quake I
4. https://www.terminal-insanity.com/z1g/steadyhand.swf ;)

CHESTER80 [ no legend ]
Silent Hill

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Phantasmagoria :D

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Silent Hill 1. Tylko i wyłącznie część 1.
Jeśli zaś chodzi o moment w grze, który mnie najbardziej przeraził, to w Residencie 2, jak zza wersalskiej szyby wyskoczył mi potwór. To był jedyny raz, ze grając wydarłem się.:)

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
taka gra która trzyma mnie w ciągłym napięciu w której byle dźwięk wywołuje u mnie podskakiwanie na krzesle az do sufitu:) a dużo takich jest:)
zarith [ ]
system shock 2

Tsoushi [ Konsul ]
Aliens vs Predator 1 i 2

Tsoushi [ Konsul ]
a no i oczywiscie "pac man" i "dig dug"
:)))
ronn [ moralizator ]
Ja swego czau lalem ze strachu podczas gry w Alone in The Dark I. Dla mnie to najstraszniejsza gra wszechczasow.
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
--->Marcinwks
yyy wydaje mi sie ze nazywa sie to "lustro weneckie" a nie wersalska szyba ale moze sie myle:)
Toolism [ JCreator ]
Również myślę że Space HULK nocą to było to;) Alone in the Dark 1 też był cholerine straszny:) pamiętam jak zawsze panikowałem na początku kiedy przez okno wpadało to coś:)
Ale trzeba zauważyć że czasy się zmieniają;) może niektórych, nie mówię że koniecznie starszych., przerażał Space HULK albo AitD , teraz natomiast seria Silentów jest równie straszna.. chociaż nie ma już tego czegoś..;D

noname89 [ Pretorianin ]
MANHUNT też jest niezły
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
Gorky 17 jak grałem noca to się bałem :)

cotton_eye_joe [ maniaq ]
"Neverwinter Nights". to byl moj największy zawód.

cotton_eye_joe [ maniaq ]
aaaa, SHIT!!... nie zrozumialem tematu :) sorki, prosze o zignorowanie mojego ostatniego posta.
dzieki

Vistorante [ teh_pwnerer ]
Barbie revenge
Anarki [ Demon zła ]
Alien vs Predator i Sillent Hill sa to dobre gierki :P
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Najstraszniejsza.... hmmm
chya seria pokemon oraz gry z barbie:P:P!!
A tak na serio to Silet Hill 2 no i SS2
CrazyMan [ Ur-Shak ]
silent hill !!! oprucz tego jak bylem maly to strasznie sie balem dooma 1 :P a jak wyskoczyl na mnie ten rozowy zlepek pixeli (czyt pinky demon) to juz sralem w gacie :P