GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego po paleniu papierosa ciśnie człowieka kał???

08.10.2004
22:13
smile
[1]

greenday17 [ Konsul ]

Dlaczego po paleniu papierosa ciśnie człowieka kał???

Mamy z kolegami taki problem,że zawsze po spaleniu pierwszego papierosa człowieka ciśnie do szlaety?? Może ktoś nam to wytłumaczy??

08.10.2004
22:15
smile
[2]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

cale zycie z wariatami

08.10.2004
22:15
[3]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

w tym pytaniu odkryles i ujales sens zycia i rozwiazales niezliczone nurtujace filozofow problemy...

08.10.2004
22:16
smile
[4]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Kush----> ladnie to ujoles! dostajesz ocene ogolna 3+ oczywiscie w skali do 2

08.10.2004
22:25
smile
[5]

greenday17 [ Konsul ]

ej my potrzebujemy pomocy!!!!!!!licze na jakies bardziej racjonalne odpowiedzi!!!!LUDZIE POMÓŻCIE!!!!

08.10.2004
22:26
[6]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

albo rzoc palenie albo kup se wiecej papieru toaletowego

08.10.2004
22:30
smile
[7]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Bo nie umiecie porządnie palić .

Dym się wciąga do płuc , a wy łykacie . Jak się już go nazbiera w żołądku to tak jak gazy pcha je do wylotu . Jak coś jest po drodze to to wypycha i już . Normalna fizjologia .

Ponadto pewnie palicie na przerwie i w stresie , że belfer was złapie . Czyli odczuwacie strach .

A jak ktoś odczuwa strach to i często robi w gacie .

Prawda że proste . :))

08.10.2004
22:34
smile
[8]

greenday17 [ Konsul ]

bekas86 - - - - > trudno jest rzucić palenie, a papier jest coraz droższy(ta UE)

08.10.2004
22:39
[9]

ultiva2 [ Konsul ]

Papierosy zawierają nikotynę, a w jelicie grubym w jej mięśniówce gładkiej są receptory nikotynowe, które pobudzone właśnie nikotyną wywołują skurcz tej mięśniówki czyli falę perystaltyczną, która to powoduje parcie na stolec.

08.10.2004
22:39
[10]

greenday17 [ Konsul ]

Lupus----> masz tylko częściowo racje,że palimy na przerwach i w stresie,my dym wciagamy nie łykamy bo jesteśmy profesjonalistami w tym fachu....a co do fizjologii to sie na niej zupełnie nie znam

08.10.2004
22:42
smile
[11]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

greenday17 --> to zapytaj sie na lekcji typiary od bioli :D

08.10.2004
22:44
smile
[12]

Peterrek [ 420 ]

greenday17 --> Ja nieraz ciągne z fifki i nic mnie nie ciśnie :) Radze przerzucić się na ziółko.

08.10.2004
23:03
smile
[13]

EBek [ Konsul ]

greenday17 -> Jakbyście byli profesionalistami to by was nie cisnęło potem... :)

08.10.2004
23:21
smile
[14]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

greenday17 ---> jak ci papier drożeje to cie zasmuce, bo jak zniknął kresy przejściowe z UE to paczka najtańszego g.... będzie sporo ponad 10 zł kosztować. palenie to największe frajerstwo. jedna paczka to dwa piwa, albo i trzy. i niech mi ktoś powie że wypalenie całej paczki lepiej wyluzuje, rozluźni, zapewni lepszą zabawe i chumor niż trzy piwka.

08.10.2004
23:25
[15]

wysiu [ ]

guderian --> Piwo tez zdrozeje, nie martw sie.

08.10.2004
23:26
[16]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

wysiu --> no nawet gdyby podrozalo to i tak bedzie tansze od fajek (naszczescie)

08.10.2004
23:27
[17]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

wysiu ---> ty weź mnie nie strasz, jakim cudem? u moich kochanych faszystowskich sąsiadów zza granicy wcale nie jest specjalnie droższe, tylko za puszki jest kałcja :P

a jak zdrożeje to jeszcze samogon zostanie ;)

08.10.2004
23:28
smile
[18]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Bo jesteśćie pojebani.

08.10.2004
23:29
smile
[19]

sajlentbob [ Konsul ]

Papierosy to gówno więc czego się spodziewałeś?

08.10.2004
23:31
smile
[20]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Wypowiedz piotrasq mnie rozwalila :D

08.10.2004
23:31
smile
[21]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

sajlentbob --> hehe dobre i prawdziwe

08.10.2004
23:47
smile
[22]

wolkov [ |Drummer| ]

Po prostu krecik zaczyna się dusić gdy go przyczadzasz i pragnie opuścić niewygodne miejsce.

09.10.2004
00:34
smile
[23]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

bo ten co pali ma nasrane w dynce...

09.10.2004
13:14
[24]

Morderca z Madison [ Junior ]

Up

Ja mam ten sam problem, wiec moze ktos by odpowiedzial powaznie, bo Lupus najprawdobodobniej jaja sobie robi :D

09.10.2004
13:17
smile
[25]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

MądryAugust już Wam odpowiedział :P

09.10.2004
13:54
smile
[26]

Morderca z Madison [ Junior ]

Ale ja oczekuję poważnej odpowiedzi...

10.10.2004
00:47
[27]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Morderca =====> ja tam całkowicie poważnie , a emot jest tego stuprocentowym dowodem .

10.10.2004
08:13
smile
[28]

Ragn'or [ Konsul ]

greenday17 ->ale żeś sobie temat wymyślił na GoL-u.Nie masz większych zmartwień?

10.10.2004
09:13
smile
[29]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

mnie teraz cisnie kal i ide na klopa a nie pale cmikersow wytlumaczy mi to ktos?

10.10.2004
09:44
smile
[30]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Szczerze to prawda :)
Ja mam tak zawsze : zapale i klop :D

10.10.2004
10:25
smile
[31]

hola' [ koniczynka ]

co to znaczy cisnie czlowieka kal~! w kulturalniejszy sposob to sie na tym forum odzywac nie mozna.
pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.