
greenday17 [ Konsul ]
Dlaczego po paleniu papierosa ciśnie człowieka kał???
Mamy z kolegami taki problem,że zawsze po spaleniu pierwszego papierosa człowieka ciśnie do szlaety?? Może ktoś nam to wytłumaczy??

zuromil [ Człowiek Jazda ]
cale zycie z wariatami
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
w tym pytaniu odkryles i ujales sens zycia i rozwiazales niezliczone nurtujace filozofow problemy...

zuromil [ Człowiek Jazda ]
Kush----> ladnie to ujoles! dostajesz ocene ogolna 3+ oczywiscie w skali do 2

greenday17 [ Konsul ]
ej my potrzebujemy pomocy!!!!!!!licze na jakies bardziej racjonalne odpowiedzi!!!!LUDZIE POMÓŻCIE!!!!
bekas86 [ Blaugranczyk ]
albo rzoc palenie albo kup se wiecej papieru toaletowego

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Bo nie umiecie porządnie palić .
Dym się wciąga do płuc , a wy łykacie . Jak się już go nazbiera w żołądku to tak jak gazy pcha je do wylotu . Jak coś jest po drodze to to wypycha i już . Normalna fizjologia .
Ponadto pewnie palicie na przerwie i w stresie , że belfer was złapie . Czyli odczuwacie strach .
A jak ktoś odczuwa strach to i często robi w gacie .
Prawda że proste . :))

greenday17 [ Konsul ]
bekas86 - - - - > trudno jest rzucić palenie, a papier jest coraz droższy(ta UE)
ultiva2 [ Konsul ]
Papierosy zawierają nikotynę, a w jelicie grubym w jej mięśniówce gładkiej są receptory nikotynowe, które pobudzone właśnie nikotyną wywołują skurcz tej mięśniówki czyli falę perystaltyczną, która to powoduje parcie na stolec.
greenday17 [ Konsul ]
Lupus----> masz tylko częściowo racje,że palimy na przerwach i w stresie,my dym wciagamy nie łykamy bo jesteśmy profesjonalistami w tym fachu....a co do fizjologii to sie na niej zupełnie nie znam

bekas86 [ Blaugranczyk ]
greenday17 --> to zapytaj sie na lekcji typiary od bioli :D

Peterrek [ 420 ]
greenday17 --> Ja nieraz ciągne z fifki i nic mnie nie ciśnie :) Radze przerzucić się na ziółko.

EBek [ Konsul ]
greenday17 -> Jakbyście byli profesionalistami to by was nie cisnęło potem... :)

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
greenday17 ---> jak ci papier drożeje to cie zasmuce, bo jak zniknął kresy przejściowe z UE to paczka najtańszego g.... będzie sporo ponad 10 zł kosztować. palenie to największe frajerstwo. jedna paczka to dwa piwa, albo i trzy. i niech mi ktoś powie że wypalenie całej paczki lepiej wyluzuje, rozluźni, zapewni lepszą zabawe i chumor niż trzy piwka.
wysiu [ ]
guderian --> Piwo tez zdrozeje, nie martw sie.
bekas86 [ Blaugranczyk ]
wysiu --> no nawet gdyby podrozalo to i tak bedzie tansze od fajek (naszczescie)
gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
wysiu ---> ty weź mnie nie strasz, jakim cudem? u moich kochanych faszystowskich sąsiadów zza granicy wcale nie jest specjalnie droższe, tylko za puszki jest kałcja :P
a jak zdrożeje to jeszcze samogon zostanie ;)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Bo jesteśćie pojebani.

sajlentbob [ Konsul ]
Papierosy to gówno więc czego się spodziewałeś?

Vistorante [ teh_pwnerer ]
Wypowiedz piotrasq mnie rozwalila :D

bekas86 [ Blaugranczyk ]
sajlentbob --> hehe dobre i prawdziwe

wolkov [ |Drummer| ]
Po prostu krecik zaczyna się dusić gdy go przyczadzasz i pragnie opuścić niewygodne miejsce.

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]
bo ten co pali ma nasrane w dynce...
Morderca z Madison [ Junior ]
Up
Ja mam ten sam problem, wiec moze ktos by odpowiedzial powaznie, bo Lupus najprawdobodobniej jaja sobie robi :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
MądryAugust już Wam odpowiedział :P

Morderca z Madison [ Junior ]
Ale ja oczekuję poważnej odpowiedzi...
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Morderca =====> ja tam całkowicie poważnie , a emot jest tego stuprocentowym dowodem .

Ragn'or [ Konsul ]
greenday17 ->ale żeś sobie temat wymyślił na GoL-u.Nie masz większych zmartwień?

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
mnie teraz cisnie kal i ide na klopa a nie pale cmikersow wytlumaczy mi to ktos?

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Szczerze to prawda :)
Ja mam tak zawsze : zapale i klop :D

hola' [ koniczynka ]
co to znaczy cisnie czlowieka kal~! w kulturalniejszy sposob to sie na tym forum odzywac nie mozna.
pozdrawiam