GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znacie jakis program??.....

08.10.2004
16:32
[1]

aliment [ KoTOR fan ]

Znacie jakis program??.....

Szukam programu, ktorfy pozwala na uzycie wejscia In (do mikrofonu) do stworzenia z niego wyjscia Out, dzieki czemu mozna dzwiek surround wykreowac

08.10.2004
16:34
[2]

aliment [ KoTOR fan ]

Tak przy okazji - ten watek moze sluzyc pomocy buszujacym po sieci. Jak ktos ma jakis problem ze znalezieniem programu, to mowi to na forum i inni staraja sie mu pomoc

08.10.2004
16:45
[3]

aliment [ KoTOR fan ]

Widze ze kazdy sie pali do pomocy

08.10.2004
22:01
[4]

aliment [ KoTOR fan ]

Czy naprawde NIKT nie zna takiego programu czy tylko kazdy olewa:]

08.10.2004
22:09
[5]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Ja nie znam takeigo programu (żeby nie bylo, że olewam :p )

08.10.2004
22:10
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Tak się dziwnie składa, że nikt cię nie rozumie :P. To nie jest sprawa naszych obeznań w temacie, tylko twojej umiejętności tlumaczenia klawiaturą

08.10.2004
22:20
[7]

aliment [ KoTOR fan ]

Chodzi o to, ze nie mam plyty, ktora obsluguje dzwiek suuround, ale glosniki mam surround:]. Musze je podlaczac rozgaleziaczem, zeby wszystkie graly. Powinienem miec 3 WYJSCIA audio, a mam 2 wyjscia i jedno wejscie (mikrofon). Ale slyszalem ze jest prgoram ktory z wejscia tworzy wyjscie:]. Dzieki niemu w pelni bede mogl wykorzystac glosniki

08.10.2004
22:32
[8]

tsunami [ PS3 ]

chyba rozumiem oco ci chodzi, masz glosniki powiedzmy 4.1 a karte dziwekowa zintegrowana. Z tego co sie orientuje to sie ustawai w Biosie... ostatnio kupilem plyte glowna ktora ma 5 kanalowa karte dzwiekowa a teoretycznie jest jedno wyjscie (tak oznazone) wiec musi sie dac w biosie przestawic.

08.10.2004
22:41
[9]

aliment [ KoTOR fan ]

No ale nie wiem gdzie:] A dzwiek jest 6 kanalowy

08.10.2004
23:00
[10]

aliment [ KoTOR fan ]

gdzie to sie ustawia?

08.10.2004
23:00
[11]

aliment [ KoTOR fan ]

Ale wolalbym ten program jednak. Bo jak bede chcial uzyc mikrofonu, to trza bedzie do biosa wchodzic

09.10.2004
12:49
[12]

aliment [ KoTOR fan ]

up

09.10.2004
13:12
[13]

aliment [ KoTOR fan ]

ja pierd..e nigdy tego nie znajde

09.10.2004
13:43
smile
[14]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

aliment >>> moim zdaniem na 100% bredzisz nie ma i nie moze byc takiego programu a to dlatego ze WEJSCIE to co innego a WUJSCIE to co innego - to tak jakbys chciał zmienic pilota i na TV odtwarzac nagle tasme filmowa

09.10.2004
15:49
[15]

aliment [ KoTOR fan ]

To masz zle zdanie, bo u 2 osob juz to widzialem wczesniej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.