aliment [ KoTOR fan ]
Znacie jakis program??.....
Szukam programu, ktorfy pozwala na uzycie wejscia In (do mikrofonu) do stworzenia z niego wyjscia Out, dzieki czemu mozna dzwiek surround wykreowac
aliment [ KoTOR fan ]
Tak przy okazji - ten watek moze sluzyc pomocy buszujacym po sieci. Jak ktos ma jakis problem ze znalezieniem programu, to mowi to na forum i inni staraja sie mu pomoc
aliment [ KoTOR fan ]
Widze ze kazdy sie pali do pomocy
aliment [ KoTOR fan ]
Czy naprawde NIKT nie zna takiego programu czy tylko kazdy olewa:]
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Ja nie znam takeigo programu (żeby nie bylo, że olewam :p )
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Tak się dziwnie składa, że nikt cię nie rozumie :P. To nie jest sprawa naszych obeznań w temacie, tylko twojej umiejętności tlumaczenia klawiaturą
aliment [ KoTOR fan ]
Chodzi o to, ze nie mam plyty, ktora obsluguje dzwiek suuround, ale glosniki mam surround:]. Musze je podlaczac rozgaleziaczem, zeby wszystkie graly. Powinienem miec 3 WYJSCIA audio, a mam 2 wyjscia i jedno wejscie (mikrofon). Ale slyszalem ze jest prgoram ktory z wejscia tworzy wyjscie:]. Dzieki niemu w pelni bede mogl wykorzystac glosniki
tsunami [ PS3 ]
chyba rozumiem oco ci chodzi, masz glosniki powiedzmy 4.1 a karte dziwekowa zintegrowana. Z tego co sie orientuje to sie ustawai w Biosie... ostatnio kupilem plyte glowna ktora ma 5 kanalowa karte dzwiekowa a teoretycznie jest jedno wyjscie (tak oznazone) wiec musi sie dac w biosie przestawic.
aliment [ KoTOR fan ]
No ale nie wiem gdzie:] A dzwiek jest 6 kanalowy
aliment [ KoTOR fan ]
gdzie to sie ustawia?
aliment [ KoTOR fan ]
Ale wolalbym ten program jednak. Bo jak bede chcial uzyc mikrofonu, to trza bedzie do biosa wchodzic
aliment [ KoTOR fan ]
up
aliment [ KoTOR fan ]
ja pierd..e nigdy tego nie znajde

QQQromaneq [ Pretorianin ]
aliment >>> moim zdaniem na 100% bredzisz nie ma i nie moze byc takiego programu a to dlatego ze WEJSCIE to co innego a WUJSCIE to co innego - to tak jakbys chciał zmienic pilota i na TV odtwarzac nagle tasme filmowa
aliment [ KoTOR fan ]
To masz zle zdanie, bo u 2 osob juz to widzialem wczesniej.