GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto chce polatac w sim lotniczy WWII za friko

08.10.2004
16:27
smile
[1]

arti22 [ Junior ]

Kto chce polatac w sim lotniczy WWII za friko

Warbirds symulacja samolotow z II wojny swiatowej
latanie online za friko
ponad 100 historycznych samolotow ,wszystkich stron konfliktu
2 wirtualne strony konfliktu

strona glowna darmowego serwera warbirds:
https://www.wbfree.net/index.php


tu 2 podstawowe pliki potrzebne do latania online:

ftp://ftp.wbfree.net/pub/wb/wb277r3full.exe

https://www.fh.rgreat.ru/FHLInstall_162.exe

a to strony 3 najwiekszych polskich dywizjonow
na freehoscie warbirds(tam znajdziesz najpotrzebniejsze info po polsku):

https://www.sq302.end.pl/
https://www.303rd.prv.pl/
https://wlkp.f15.pl/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.