GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Napisy

08.10.2004
16:14
smile
[1]

Fatalis [ Konsul ]

Napisy

Witam.

Czy wiecie może jakiego progsa używa sie do robienia napisów bo przecież chyba nie wordpada bo komu by sie chciało pisać każdą klatke po kolei,czyli np: 00:01:15 itd.Pytam bo chce przetłumaczyć napisy do pewnego filmu.

Za pomoc wielkie dzieki.

08.10.2004
16:26
smile
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Zainstaluj sobie program AllPlayer. Ma wbudowana edycje napisow.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.