
Fatalis [ Konsul ]
Napisy
Witam.
Czy wiecie może jakiego progsa używa sie do robienia napisów bo przecież chyba nie wordpada bo komu by sie chciało pisać każdą klatke po kolei,czyli np: 00:01:15 itd.Pytam bo chce przetłumaczyć napisy do pewnego filmu.
Za pomoc wielkie dzieki.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Zainstaluj sobie program AllPlayer. Ma wbudowana edycje napisow.