GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gothic 2 noc kruka

08.10.2004
16:05
[1]

Tomili_ok [ Pretorianin ]

gothic 2 noc kruka

wim ze sie juz kiedys pytalem ale czy wyszedl ten gothic czy nie

08.10.2004
16:08
smile
[2]

Fatalis [ Konsul ]

Of course że wyszedł,tyle że w wersji Niemieckiej :-),na polską jeszcze trzeba poczekać z 10 lat bo już dawno niał być a cosik go niema.

08.10.2004
16:12
[3]

Tomili_ok [ Pretorianin ]

no wlasnie a mówili ze od razu bedzie po pl co za kraj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.