Tomili_ok [ Pretorianin ]
gothic 2 noc kruka
wim ze sie juz kiedys pytalem ale czy wyszedl ten gothic czy nie

Fatalis [ Konsul ]
Of course że wyszedł,tyle że w wersji Niemieckiej :-),na polską jeszcze trzeba poczekać z 10 lat bo już dawno niał być a cosik go niema.
Tomili_ok [ Pretorianin ]
no wlasnie a mówili ze od razu bedzie po pl co za kraj