GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tibia

08.10.2004
15:40
smile
[1]

gruby peres2 [ Chor��y ]

tibia

jak w to grac powiedzcie

08.10.2004
15:51
smile
[2]

hilander [ ]

hmmm pewnie podobnie jak w bierki pod wodą :P

a tak poważnie to nie mam pojęcia nawet tytuł nic mi nie mówi to jakaś strategia ?

08.10.2004
15:52
[3]

Yo5H [ spammajster ]

wchodzisz na www.tibia.com, tworzysz acc, robisz postac - wybierasz nick, realm i plec i grasz ;p
wbij na tibia.pl > artykuly > jak zaczac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.