
gruby peres2 [ Chor��y ]
tibia
jak w to grac powiedzcie

hilander [ ]
hmmm pewnie podobnie jak w bierki pod wodą :P
a tak poważnie to nie mam pojęcia nawet tytuł nic mi nie mówi to jakaś strategia ?
Yo5H [ spammajster ]
wchodzisz na www.tibia.com, tworzysz acc, robisz postac - wybierasz nick, realm i plec i grasz ;p
wbij na tibia.pl > artykuly > jak zaczac