
paw :] [ Pretorianin ]
pomocy!!!
co musze zrobić zeby moj temat wrocił na pierwsze miejsce listy??? bo po kilku minutach od wystawienia można go znaleźć na samym koncu listy.

łosiu_14 [ Legionista ]
Musisz dać ciekawy temat!:))))))))))

ronn [ moralizator ]
Wystarczy sie dopisac, do niego. Najwyzej zawsze jest temat, w ktorym umieszczono ostatni post. Ewentualnie temat podwieszony przez admina, ale na to nie licz :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]

hola' [ koniczynka ]
up