GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

4osobowa gra?????

08.10.2004
14:26
[1]

paw :] [ Pretorianin ]

4osobowa gra?????

w jaką gre oprocz hidden and dangerous da sie grać po sieci w 4osoby??? szukam gry którą przechodzi sie tak jak single player tylko że drużyną 4osobową i przez sieć. musi to być strzelaninka jakaś podobna do medal of honor, s.t.a.l.k.e.r , far cry , splinter cell , call of duty , rainbow6. tylko że w zadną z tych gier nie da sie chyba grac dużyną.

08.10.2004
14:27
[2]

sebekg [ Generaďż˝ ]

worms :)

08.10.2004
14:29
[3]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Hmmm....

Nie przypominam sobie nic takiego... poza Wormami i Get Medievalem... ale nie o takie gry pytałeś...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.