
lechut [ Centurion ]
primo-stały dostęp do netu a abonament rtv, sekundo-tv w nowym systemie ...
nie wiem czy dobrze slyszalem ale podobno od ktoregos roku (chyba 2007) ci wszyscy, ktorzy maja dostep staly do netu beda musieli placic abonament radiowo telewizyjny i druga sprawa, jesli bede mial telefon komurkowy w nowej technologii i bede mogl odbierac programy telewizyjne za jego pomoca to czy tez bede musial placic abonament za telewizor? prosze o komentarze co o tym sadzicie
lechut [ Centurion ]
hmm...nikogo to nie interesuje? ciekawe, myslalem ze to dotyczy wszystkich...:0
Beaverus [ Bounty Hunter ]
hmmm a gdzie to slyszales ? ja duzo rzeczy slysze co nie jest prawda
a co do 2 pytania nie wiem nic o tym
lechut [ Centurion ]
w telewizorni slyszalem ot co!!
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Do 2007 roku to się zdąży jeszcze milion razy pozmieniać. Komuchy prawdopodobnie przerżną wybory więc być może Rokita sprywatyzuje "misję" i abonament nie będzie potrzebny. Nie pękaj.
xywex [ mlask mlask! ]
źródło? I ja na swoim telefonie już mogę oglądać TV, ale to szczegół.. :P
lechut [ Centurion ]
mnie nie chodzi o to co sie zmieni a co nie w naszym kochanym kraju ale o to co te ku***y robia z normalnymi ludzmi