GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

primo-stały dostęp do netu a abonament rtv, sekundo-tv w nowym systemie ...

08.10.2004
14:21
smile
[1]

lechut [ Centurion ]

primo-stały dostęp do netu a abonament rtv, sekundo-tv w nowym systemie ...

nie wiem czy dobrze slyszalem ale podobno od ktoregos roku (chyba 2007) ci wszyscy, ktorzy maja dostep staly do netu beda musieli placic abonament radiowo telewizyjny i druga sprawa, jesli bede mial telefon komurkowy w nowej technologii i bede mogl odbierac programy telewizyjne za jego pomoca to czy tez bede musial placic abonament za telewizor? prosze o komentarze co o tym sadzicie

08.10.2004
15:08
[2]

lechut [ Centurion ]


hmm...nikogo to nie interesuje? ciekawe, myslalem ze to dotyczy wszystkich...:0

08.10.2004
15:25
[3]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

hmmm a gdzie to slyszales ? ja duzo rzeczy slysze co nie jest prawda

a co do 2 pytania nie wiem nic o tym

08.10.2004
15:30
[4]

lechut [ Centurion ]


w telewizorni slyszalem ot co!!

08.10.2004
15:32
[5]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Do 2007 roku to się zdąży jeszcze milion razy pozmieniać. Komuchy prawdopodobnie przerżną wybory więc być może Rokita sprywatyzuje "misję" i abonament nie będzie potrzebny. Nie pękaj.

08.10.2004
15:33
[6]

xywex [ mlask mlask! ]

źródło? I ja na swoim telefonie już mogę oglądać TV, ale to szczegół.. :P

08.10.2004
15:35
[7]

lechut [ Centurion ]


mnie nie chodzi o to co sie zmieni a co nie w naszym kochanym kraju ale o to co te ku***y robia z normalnymi ludzmi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.