GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ale mi humor popsuła !

08.10.2004
14:02
smile
[1]

noname89 [ Pretorianin ]

Ale mi humor popsuła !

Ale się dzisiaj zdenerwowałem na lekcji fizyki. 5 minut przed końcem lekcji zrobiła kartkówke. Ale przed nią nauczycielka poprosiła mnie żebym starł tablice. Starłem niedokładnie i gałe dostałem. Czy można za coś takiego ocene z przedmiotu stawiać ??. Mam się kłócić bo nie wiem ??

08.10.2004
14:03
smile
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie może ci wystawić oceny z przedmiotu za niedokładnie startą tablicę...

08.10.2004
14:05
[3]

noname89 [ Pretorianin ]

U nas w klasie były 3 tablice (duża i 2 małe). Starłem tą dużą bo na małych nie było dużo napisane.

Nie byłem dyżurnym.

08.10.2004
14:06
smile
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wyjdzie Ci na zdrowie. Nauczysz się solidności.

08.10.2004
14:08
smile
[5]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Ha to u nas w szkole jest jeszcze lepiej:Facia na polaku cos gada a i tak sie jej nikt nie słucha; Po jakims czasie gadania do powietrza mówi do kogos(raz sam byłem jej ofiara)"Co ty znowu robisz??"Zazwyczaj kazdy mówi ze nic . A ona "Jak nic nie robisz to bomba"

08.10.2004
14:09
[6]

kun4 [ Konsul ]

Ale masz koles pecha

Ale co solidnosc to solidnosc ;)

08.10.2004
14:10
[7]

kun4 [ Konsul ]

Ale masz koles pecha

Ale co solidnosc to solidnosc ;)

08.10.2004
14:10
smile
[8]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

jadna gala ci nie zaszkodzi a napewno cie zmobilizuje!!!!!!!!!!!!!!

08.10.2004
14:10
[9]

noname89 [ Pretorianin ]

Jakiej solidności. Przychodzę do szkoły się uczyć a nie sprzątać

08.10.2004
14:13
[10]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no też dlatego Pani Cię nauczyła ; ))

08.10.2004
14:13
smile
[11]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Sprzatac nie,ale starcie tablicy to twoj obowiazek ;)

coz,tylko wspolczuc ;)
ale dzisiaj sie weeeeekend zaczyna, ciesz sie, a zmartwienia zostaw do poniedzialku ;)

08.10.2004
14:17
[12]

noname89 [ Pretorianin ]

No nie wiem czy się cieszyć z weekendu. Jak powiem o tym rodzicom no to dopiero się zacznie.

08.10.2004
14:19
smile
[13]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

to nie mow :D

08.10.2004
14:21
[14]

hilander [ ]

noname --------- powiedz czujesz to mrowienie w dolnej części brzucha przed przyznaniem się rodzicom o tej lufie ?

cholera nie doznałem tego uczucia od kilkunastu lat (no może poza paroma wyjatkami na studiach)

08.10.2004
14:23
smile
[15]

Quicky [ Senator ]

?

08.10.2004
14:27
smile
[16]

sebekg [ Generaďż˝ ]

trza jej bylo odwarknac zeby se sama starla :)

08.10.2004
14:28
smile
[17]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

skoro juz ci wpisala to pale to powinienes jej puscic odpowiednia wiazanke slow!!!!!!!!

08.10.2004
14:30
smile
[18]

hola' [ koniczynka ]

mlody jestes, to widac! w szkole nie tylko powinienes sie uczyc ale tez robic cos z czego nauczyciel moze ci postawic ocene.....
mozesz byc buntowniczy i uparty ale na hu** ci taka postawa skoro sobie przesrasz u wykladowcow a z nimi nie wygrasz

08.10.2004
14:32
[19]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

To trzeba było to wytrzeć dokładniej, a jak coś Ci nie pasuje to idź sprzątać ulice.

08.10.2004
14:34
[20]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

nauczyciele wszystko mogą .... u mnie w szkole guwno kto przesrzega ten regulamin .........

08.10.2004
14:35
smile
[21]

po prostu bartek [ Pretorianin ]

Nauczycieli jest coraz więcej, a uczniów coraz mniej. Poinformuj o tym zdarzeniu rodziców i o ile masz rację (a nie np. celowo nie starłeś wzorów, z których miałeś zamiar zrzynać na kartkówce) udaj się na wspólną rozmowę na temat ciotki kuratorki ze swoją nauczycielką ;)

Albo daj babie zwitek banknotów i nagraj to kamerą - "tak się załatwia szóstkę z fizyki u pani xxx" - może nawet zbijesz fortunę na emisji filmu na Polsacie czy TVNie...

08.10.2004
14:40
smile
[22]

Iskra21 [ Pretorianin ]

heh widac ze nie ma za co wystawiac ocen ta nauczycielka... ale zle wytarta tablica to szczyt beszczelnosci :Phehe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.