
noname89 [ Pretorianin ]
Ale mi humor popsuła !
Ale się dzisiaj zdenerwowałem na lekcji fizyki. 5 minut przed końcem lekcji zrobiła kartkówke. Ale przed nią nauczycielka poprosiła mnie żebym starł tablice. Starłem niedokładnie i gałe dostałem. Czy można za coś takiego ocene z przedmiotu stawiać ??. Mam się kłócić bo nie wiem ??

EwUnIa_kR [ Legend ]
nie może ci wystawić oceny z przedmiotu za niedokładnie startą tablicę...
noname89 [ Pretorianin ]
U nas w klasie były 3 tablice (duża i 2 małe). Starłem tą dużą bo na małych nie było dużo napisane.
Nie byłem dyżurnym.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wyjdzie Ci na zdrowie. Nauczysz się solidności.

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Ha to u nas w szkole jest jeszcze lepiej:Facia na polaku cos gada a i tak sie jej nikt nie słucha; Po jakims czasie gadania do powietrza mówi do kogos(raz sam byłem jej ofiara)"Co ty znowu robisz??"Zazwyczaj kazdy mówi ze nic . A ona "Jak nic nie robisz to bomba"
kun4 [ Konsul ]
Ale masz koles pecha
Ale co solidnosc to solidnosc ;)
kun4 [ Konsul ]
Ale masz koles pecha
Ale co solidnosc to solidnosc ;)

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]
jadna gala ci nie zaszkodzi a napewno cie zmobilizuje!!!!!!!!!!!!!!
noname89 [ Pretorianin ]
Jakiej solidności. Przychodzę do szkoły się uczyć a nie sprzątać
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
no też dlatego Pani Cię nauczyła ; ))

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Sprzatac nie,ale starcie tablicy to twoj obowiazek ;)
coz,tylko wspolczuc ;)
ale dzisiaj sie weeeeekend zaczyna, ciesz sie, a zmartwienia zostaw do poniedzialku ;)
noname89 [ Pretorianin ]
No nie wiem czy się cieszyć z weekendu. Jak powiem o tym rodzicom no to dopiero się zacznie.

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
to nie mow :D
hilander [ ]
noname --------- powiedz czujesz to mrowienie w dolnej części brzucha przed przyznaniem się rodzicom o tej lufie ?
cholera nie doznałem tego uczucia od kilkunastu lat (no może poza paroma wyjatkami na studiach)

Quicky [ Senator ]
?

sebekg [ Generaďż˝ ]
trza jej bylo odwarknac zeby se sama starla :)

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]
skoro juz ci wpisala to pale to powinienes jej puscic odpowiednia wiazanke slow!!!!!!!!

hola' [ koniczynka ]
mlody jestes, to widac! w szkole nie tylko powinienes sie uczyc ale tez robic cos z czego nauczyciel moze ci postawic ocene.....
mozesz byc buntowniczy i uparty ale na hu** ci taka postawa skoro sobie przesrasz u wykladowcow a z nimi nie wygrasz
Artur20 [ Generaďż˝ ]
To trzeba było to wytrzeć dokładniej, a jak coś Ci nie pasuje to idź sprzątać ulice.
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
nauczyciele wszystko mogą .... u mnie w szkole guwno kto przesrzega ten regulamin .........

po prostu bartek [ Pretorianin ]
Nauczycieli jest coraz więcej, a uczniów coraz mniej. Poinformuj o tym zdarzeniu rodziców i o ile masz rację (a nie np. celowo nie starłeś wzorów, z których miałeś zamiar zrzynać na kartkówce) udaj się na wspólną rozmowę na temat ciotki kuratorki ze swoją nauczycielką ;)
Albo daj babie zwitek banknotów i nagraj to kamerą - "tak się załatwia szóstkę z fizyki u pani xxx" - może nawet zbijesz fortunę na emisji filmu na Polsacie czy TVNie...

Iskra21 [ Pretorianin ]
heh widac ze nie ma za co wystawiac ocen ta nauczycielka... ale zle wytarta tablica to szczyt beszczelnosci :Phehe