
Wiolax [ Senator ]
ANIKAS wszystkiego naj !!! :)
Gapa ze mnie ;)
Dziś od samego ranka Anikas ma urodziny!
Anikas, kochana dziewczyno, nie umiem gramotnie ubrać w zdania tego co chciałabym Ci życzyć... ale na pewno są to same najlepsze życzenia. :))))
Przede wszystkim bądź dalej taka radosna i wesoła jak jesteś, a troski i zmartwienia niech omijają Cię szerokim łukiem :)
Ciesz się szczęściem długo i często, zarówno w domu, jak i poza nim, że o pracy juz nie wspomnę :) Co ma być, to będzie... i oby to było coś najlepszego, co sobie wymarzyłaś.... :)
pozdrawiam
moc całusków :*:*:*
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Wszystkiego najlepszego!
btw, z barkiem juz jest ok, wczoraj sobie troszke pograłe, kompletne kalectwo po kilku miesiacach przerwy, a dziś się ledwo ruszam :) Niemniej jesli masz wolny przyszły weekend(lub piatek do 14) to mozemy cos sprobować zagrać.

M'q [ Schattenjager ]
EwUnIa_kR [ Legend ]
Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

tygrysek [ behemot ]
i mnóstwa buziaków od ukochanych facetów :)
i naj naj :)
Anikas [ Konsul ]
Wiolax-->> dziękuję bardzo, bardzo
Shadowmage-->> dzięki, co do gry to jeszcze pogadamy ale tylko sobota lub niedziela jest możliwa ...jak już
EwUnIa_kR-->>dzięki jeszcze raz
tygrysek-->>dzięki za buziaki
wszystkim buzia i ja
----------->>

Lechiander [ Wardancer ]
To i ja się dołączę z życzonkami zdówka ja najlepszego i oby wszystko szło po Twej mysli. :-)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Anikas ----> najlepszego ! I polewaj !

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
happy birthday :D
buzka:*

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Anikas --> Wszystkiego najlepszego i uzewnętrzniania (jak i ja czynię ;)) samych najlepszych cech Wag, żadnej złej :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 12:46:15]
Anikas [ Konsul ]
szampan dla wszystkich!!
aplałs [ Centurion ]
Anikas --> ale z tą strone domową to coś ci zrobie :p
no i wszystkiego naj!

el f [ RONIN-SARMATA ]
Anikas - wszystkiego co sobie zamarzysz :-)D
Meghan - chodzi Ci o szalki ? ;-)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
el f --> Niezupełnie o nie mi chodziło, ale może być :) Byle tak, żeby języczek stał prosto :)
Anikas [ Konsul ]
aplałs-->> ciekawość pierwszy stopień do....?? uśmiechy:-D
elf-->> dziękuję
Meghan (mph) -->>dziękuje ....staram się jak mogę.
Lechiander-->>dzięki zdrowia najbardziej potrzebuję .....może ktoś ma nowy kręgosłup????

Gilmar [ Easy Rider ]
Anikas ---------> wszystkiego naj... naj... naj....!
EwUnIa_kR [ Legend ]
anikas---> dziś dla ciebie wszystko:D

el f [ RONIN-SARMATA ]
Anikas - skleroza, zapomniałem "załącznika" ;-) ------->
Meghan - niektóre Wagi to jakiś taki cięty ten języczek mają ;-)