GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ANIKAS wszystkiego naj !!! :)

08.10.2004
11:59
smile
[1]

Wiolax [ Senator ]

ANIKAS wszystkiego naj !!! :)

Gapa ze mnie ;)
Dziś od samego ranka Anikas ma urodziny!


Anikas, kochana dziewczyno, nie umiem gramotnie ubrać w zdania tego co chciałabym Ci życzyć... ale na pewno są to same najlepsze życzenia. :))))
Przede wszystkim bądź dalej taka radosna i wesoła jak jesteś, a troski i zmartwienia niech omijają Cię szerokim łukiem :)
Ciesz się szczęściem długo i często, zarówno w domu, jak i poza nim, że o pracy juz nie wspomnę :) Co ma być, to będzie... i oby to było coś najlepszego, co sobie wymarzyłaś.... :)

pozdrawiam
moc całusków :*:*:*

08.10.2004
12:01
[2]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wszystkiego najlepszego!

btw, z barkiem juz jest ok, wczoraj sobie troszke pograłe, kompletne kalectwo po kilku miesiacach przerwy, a dziś się ledwo ruszam :) Niemniej jesli masz wolny przyszły weekend(lub piatek do 14) to mozemy cos sprobować zagrać.

08.10.2004
12:02
smile
[3]

M'q [ Schattenjager ]


08.10.2004
12:09
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

08.10.2004
12:11
smile
[5]

tygrysek [ behemot ]

i mnóstwa buziaków od ukochanych facetów :)
i naj naj :)

08.10.2004
12:16
[6]

Anikas [ Konsul ]

Wiolax-->> dziękuję bardzo, bardzo
Shadowmage-->> dzięki, co do gry to jeszcze pogadamy ale tylko sobota lub niedziela jest możliwa ...jak już
EwUnIa_kR-->>dzięki jeszcze raz
tygrysek-->>dzięki za buziaki

wszystkim buzia i ja
----------->>

08.10.2004
12:17
smile
[7]

Lechiander [ Wardancer ]

To i ja się dołączę z życzonkami zdówka ja najlepszego i oby wszystko szło po Twej mysli. :-)

08.10.2004
12:18
smile
[8]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Anikas ----> najlepszego ! I polewaj !

08.10.2004
12:26
smile
[9]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

happy birthday :D
buzka:*

08.10.2004
12:34
smile
[10]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Anikas --> Wszystkiego najlepszego i uzewnętrzniania (jak i ja czynię ;)) samych najlepszych cech Wag, żadnej złej :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 12:46:15]

08.10.2004
12:34
[11]

Anikas [ Konsul ]

szampan dla wszystkich!!

08.10.2004
12:39
[12]

aplałs [ Centurion ]

Anikas --> ale z tą strone domową to coś ci zrobie :p

no i wszystkiego naj!

08.10.2004
12:39
smile
[13]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Anikas - wszystkiego co sobie zamarzysz :-)D


Meghan - chodzi Ci o szalki ? ;-)

08.10.2004
12:48
smile
[14]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

el f --> Niezupełnie o nie mi chodziło, ale może być :) Byle tak, żeby języczek stał prosto :)

08.10.2004
12:49
[15]

Anikas [ Konsul ]

aplałs-->> ciekawość pierwszy stopień do....?? uśmiechy:-D
elf-->> dziękuję
Meghan (mph) -->>dziękuje ....staram się jak mogę.
Lechiander-->>dzięki zdrowia najbardziej potrzebuję .....może ktoś ma nowy kręgosłup????

08.10.2004
12:51
smile
[16]

Gilmar [ Easy Rider ]

Anikas ---------> wszystkiego naj... naj... naj....!

08.10.2004
12:53
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

anikas---> dziś dla ciebie wszystko:D

08.10.2004
13:43
smile
[18]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Anikas - skleroza, zapomniałem "załącznika" ;-) ------->


Meghan - niektóre Wagi to jakiś taki cięty ten języczek mają ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.