
oksza [ Senator ]
Znalezione: maniak konsol!
Takiej kolekcji chyba każdy retro - konsolowiec może pozazdrościć. Niezła szansa na nadrobienie zaległości dla wszystkich tych, których ominęły te złote czasy.
No, i ta cena...
Uwaga, strona ma ponad 3 mb

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Fett [ Avatar ]
z TIRa ? :)
piokos [ ]
jakie 3? u mnie opera pokazała prawie 6MB

oksza [ Senator ]
-->> piokos
po 3,5mb przestałem ładować :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
to robi wrazenie >>>
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

S1KoR© [ alkoholik ]
hehe fotki jak bym widzial stadion 10-cio lecia w warszawie :D ogolnie lol (pewnie sie nie nudzi w domu )
Zyklon [ Centurion ]
Nawet Virtual Boy :-) A ja myslalem ze to tylko wymysl chlopakow z TS ;-)))))

lechut [ Centurion ]
spoko fajne skladowisko, gdzie ta dziupla jest zamelinowana chetnie cos kupie po nizszej cenie :))

legrooch [ Legend ]
O KUŹWA!
Ile niektóre konsole muszą być warte dziś... :|
Bajka! Niesamowita sprawa. Gdybym był Kulczykiem, to nawet bym się nie zastanawiał :/
CrazyMan [ Ur-Shak ]
niezly kolo :)
btw
5,7 mb :) niezle :P

eJay [ Gladiator ]
Gosc faktycznie jest niezle pokrecony:) Po 2MB przestalem ladowac stronke:)
Jake [ R.I.P. ]
W morde jeża takiej kolekcji jeszcze nie widziałem...
Ps. Mi tam się strona w minute cała załadowała :D
dzfonek [ Konsul ]
powiem jedno .............woooooooooow
Chupacabra [ Senator ]
wow, ja bym takiej kolekcji nie sprzedal, hmm, chociaz miec te 70 tysiecy zlotych lub stary sprzet ;)

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]
grubo.

Sir klesk [ Sazillon ]
Buahahahah!!!! A Pegasus'a i tak nie ma... :)
ewelina_m [ secret ]
w morde!
ja bym z tego wzięła Game Boy Advance ;)
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Sir Klesk... nie chciałbym Cię zasmucać ale jest tam po ch*ju NESów, a jak wiadomo Pegasus to odpowiednik NESa (szczegulnie w Polsce) ...

Adamss [ -betting addiction- ]
O kurde.. :).
P.S Wystarczy mi tylko pare z tych konsol :))).
Sir klesk [ Sazillon ]
psSss... poszedl na latwizne! Moze ma od ch*ja NES'ow ale Pegasusa nie ma! Co on sobie w kulki leci?!