GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione: maniak konsol!

08.10.2004
11:37
smile
[1]

oksza [ Senator ]

Znalezione: maniak konsol!

Takiej kolekcji chyba każdy retro - konsolowiec może pozazdrościć. Niezła szansa na nadrobienie zaległości dla wszystkich tych, których ominęły te złote czasy.

No, i ta cena...

Uwaga, strona ma ponad 3 mb

08.10.2004
11:41
smile
[2]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

08.10.2004
11:52
smile
[3]

Fett [ Avatar ]

z TIRa ? :)

08.10.2004
11:58
[4]

piokos [ ]

jakie 3? u mnie opera pokazała prawie 6MB

08.10.2004
12:14
smile
[5]

oksza [ Senator ]

-->> piokos
po 3,5mb przestałem ładować :)

08.10.2004
12:40
smile
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

to robi wrazenie >>>

08.10.2004
12:41
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

08.10.2004
12:58
smile
[8]

S1KoR© [ alkoholik ]

hehe fotki jak bym widzial stadion 10-cio lecia w warszawie :D ogolnie lol (pewnie sie nie nudzi w domu )

08.10.2004
13:42
[9]

Zyklon [ Centurion ]

Nawet Virtual Boy :-) A ja myslalem ze to tylko wymysl chlopakow z TS ;-)))))

08.10.2004
13:43
smile
[10]

lechut [ Centurion ]


spoko fajne skladowisko, gdzie ta dziupla jest zamelinowana chetnie cos kupie po nizszej cenie :))

08.10.2004
14:04
smile
[11]

legrooch [ Legend ]

O KUŹWA!

Ile niektóre konsole muszą być warte dziś... :|
Bajka! Niesamowita sprawa. Gdybym był Kulczykiem, to nawet bym się nie zastanawiał :/

08.10.2004
17:51
[12]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

niezly kolo :)

btw
5,7 mb :) niezle :P

08.10.2004
17:53
smile
[13]

eJay [ Gladiator ]


Gosc faktycznie jest niezle pokrecony:) Po 2MB przestalem ladowac stronke:)

08.10.2004
18:09
[14]

Jake [ R.I.P. ]

W morde jeża takiej kolekcji jeszcze nie widziałem...

Ps. Mi tam się strona w minute cała załadowała :D

08.10.2004
18:10
[15]

dzfonek [ Konsul ]

powiem jedno .............woooooooooow

08.10.2004
18:56
[16]

Chupacabra [ Senator ]

wow, ja bym takiej kolekcji nie sprzedal, hmm, chociaz miec te 70 tysiecy zlotych lub stary sprzet ;)

08.10.2004
19:17
smile
[17]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

grubo.

08.10.2004
19:20
smile
[18]

Sir klesk [ Sazillon ]

Buahahahah!!!! A Pegasus'a i tak nie ma... :)

08.10.2004
19:36
[19]

ewelina_m [ secret ]

w morde!
ja bym z tego wzięła Game Boy Advance ;)

08.10.2004
19:53
[20]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Sir Klesk... nie chciałbym Cię zasmucać ale jest tam po ch*ju NESów, a jak wiadomo Pegasus to odpowiednik NESa (szczegulnie w Polsce) ...

08.10.2004
20:26
smile
[21]

Adamss [ -betting addiction- ]

O kurde.. :).

P.S Wystarczy mi tylko pare z tych konsol :))).

09.10.2004
10:44
[22]

Sir klesk [ Sazillon ]

psSss... poszedl na latwizne! Moze ma od ch*ja NES'ow ale Pegasusa nie ma! Co on sobie w kulki leci?!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.