gaga [ Pretorianin ]
8rda epoxa bez"+" jak podlaczyc IRDe.
Moze ktos z was ma pojecie jak to zrobic (tylko nie przez usb). Mam w biosie opcje ale nie wiem kompetnie gdzie moge podlaczyc na plycie kabelki.
sturm [ Australopitek ]
W instrukcji do plyty glownej to powinno byc.