GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

8rda epoxa bez"+" jak podlaczyc IRDe.

08.10.2004
10:37
[1]

gaga [ Pretorianin ]

8rda epoxa bez"+" jak podlaczyc IRDe.

Moze ktos z was ma pojecie jak to zrobic (tylko nie przez usb). Mam w biosie opcje ale nie wiem kompetnie gdzie moge podlaczyc na plycie kabelki.

08.10.2004
12:07
[2]

sturm [ Australopitek ]

W instrukcji do plyty glownej to powinno byc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.