GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - jaki to film cz. 47

08.10.2004
10:07
[1]

garrett [ realny nie realny ]

Filmożercy - jaki to film cz. 47

Filmożercy - jaki to film cz. 47

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
53 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
23 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

odcinek sponsoruje blond facet z pieluszce

poprzednia :

08.10.2004
10:07
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

pierwszy !

08.10.2004
10:08
[3]

Justa__ [ kreska kreska ]

ta zagadka chyba już byla :PP

08.10.2004
10:09
[4]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

widze ze tu same bystrzachy siedza:PP

08.10.2004
10:09
smile
[5]

piokos [ ]

szczebernasty

08.10.2004
10:10
[6]

Justa__ [ kreska kreska ]

i żeby nikt nie zapomniał: piokos i Chester to oszuści! :P

08.10.2004
10:10
smile
[7]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde...ja tez chcialem zosac zdemaskowany...zaraz wam udowodnie:PP

08.10.2004
10:10
[8]

garrett [ realny nie realny ]

jeszcze chwilka :)

08.10.2004
10:10
smile
[9]

Lechiander [ Wardancer ]

To ja już nie jestem pierwszy na liście? :-P :-D

08.10.2004
10:10
smile
[10]

CHESTER80 [ no legend ]

A Justa to Jakubowska !

08.10.2004
10:11
[11]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Ches--->wiemy...

08.10.2004
10:11
[12]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu spadłeś w rankingu na 3 miejsce :)

a Chester to Beger :PP

08.10.2004
10:12
[13]

garrett [ realny nie realny ]

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
53 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
23 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

i zagadka

08.10.2004
10:12
smile
[14]

piokos [ ]

proponuję to wstawić do regulaminu razem ze spisem grupy trzymającej władzę:
na tym chyba stanęło?

Justa = Kwiatkowski
Chester = Jakubowska
piokos = Czarzasty

08.10.2004
10:12
[15]

Lechiander [ Wardancer ]

Tomb Raider ? :-)

08.10.2004
10:12
[16]

mithos [ Senator ]

Krolowa potepionych

08.10.2004
10:12
[17]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

halo...Beger to kobieta...aha i nasz umowa nie dotyczyla tylko wyspy:PP

garrett--->ruchy...do klopa musze isc:)))

08.10.2004
10:13
[18]

yazz_aka_maish [ Legend ]

mumia

08.10.2004
10:13
[19]

piokos [ ]

mumia?

08.10.2004
10:13
[20]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mumia

08.10.2004
10:13
smile
[21]

garrett [ realny nie realny ]

mithos mi psuje zabawe :))))

+1

08.10.2004
10:14
smile
[22]

piokos [ ]

mithos został przegłosowany

08.10.2004
10:15
[23]

Justa__ [ kreska kreska ]

o yazz jest :)

piokos nie było grupy trzymającej władze, nie czytałes raportu :P

Ilek tutaj panom to nie przeszkadza :P

08.10.2004
10:15
smile
[24]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

piokos dobrze mowi...przepychamy mumie...yazz dawaj zagadke:)))))

08.10.2004
10:16
smile
[25]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

g... mnie to obchodzi...trzeba bylo sie nie deklarowac:))))

08.10.2004
10:17
[26]

mithos [ Senator ]

-------->

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
53 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
24 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
10:17
smile
[27]

piokos [ ]

Justa to Błochowiak

mamy wolny etat na Kwiatkowskiego, kto chce?:))

08.10.2004
10:18
[28]

piokos [ ]

Quiz

08.10.2004
10:18
[29]

Justa__ [ kreska kreska ]

znam film ale nie pamietam tytułu :|

ja nic nie mam do was panowie, nawet jak czerwone skarpetki nosicie :>

08.10.2004
10:21
smile
[30]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

maly offtopic...przepraszam z gory

wiadomosci do yazza
"nie wzialem komorki-stop-skontaktuj sie z adasiem na gg-stop-powiedz mu zeby obstawil za mnie STS na jutro-stop-bedzie wiedzial co-stop-dzieki"

08.10.2004
10:21
smile
[31]

piokos [ ]

co to za aktor, bo nie mogę skojarzyć nazwiska?

08.10.2004
10:27
[32]

Justa__ [ kreska kreska ]

znowu czegoś nie wiesz? :P

08.10.2004
10:30
smile
[33]

rostov [ Generaďż˝ ]

Film to Magnolia

08.10.2004
10:30
smile
[34]

piokos [ ]

nie wiem też ile to jest 1764359791263^8 :P
wiesz może?

rostov wygrał,

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 10:29:56]

08.10.2004
10:31
[35]

Lechiander [ Wardancer ]

A może Magnolie?

08.10.2004
10:32
smile
[36]

mithos [ Senator ]

w rzeczy samej, rostov +1

08.10.2004
10:32
[37]

Justa__ [ kreska kreska ]

czyli ten aktor to Philip Baker Hall - prosze piokos :P

08.10.2004
10:33
[38]

piokos [ ]

chodziło mi o potęgowanie :P

08.10.2004
10:35
[39]

rostov [ Generaďż˝ ]

Zaczekajcie chwile. Muszę znaleźć coś ciekawego:)

08.10.2004
10:35
[40]

Justa__ [ kreska kreska ]

matma nigdy nie byla moją mocną stroną wiec spytaj sie kogoś innego :>

08.10.2004
10:37
[41]

rostov [ Generaďż˝ ]

Następna zagadka----->

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
59 -- rostov
53 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
24 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
10:39
[42]

mithos [ Senator ]

Brazil

08.10.2004
10:41
smile
[43]

rostov [ Generaďż˝ ]

mithos sie dzisiaj rozpędził:) Oczywiście +1

08.10.2004
10:43
[44]

Lechiander [ Wardancer ]

Sie rozpędził, a ja nie zdążyłem. :-(

08.10.2004
10:44
smile
[45]

mithos [ Senator ]

Powodzenia --->

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
59 -- rostov
53 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
25 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
10:45
[46]

Lechiander [ Wardancer ]

Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok :-)

08.10.2004
10:45
[47]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Desperatki

08.10.2004
10:46
[48]

Lechiander [ Wardancer ]

Kochanek ?

08.10.2004
10:47
[49]

gacek [ Litzmannstadt ]

Tak na marginesie:

co oznacza *doc. issue* wie ktoś może ?

08.10.2004
10:48
[50]

Lechiander [ Wardancer ]

dokument wychodzący ?

08.10.2004
10:48
[51]

piokos [ ]

wydanie dokumentu?

08.10.2004
10:49
smile
[52]

Lechiander [ Wardancer ]

Hej! Tam są dwie postacie! :-)))

08.10.2004
10:50
smile
[53]

Lechiander [ Wardancer ]

Don Kichot :-P :-)

08.10.2004
10:52
smile
[54]

Lechiander [ Wardancer ]

Ona chce, a On ma to gdzieś :-))

08.10.2004
10:52
[55]

mithos [ Senator ]

to może ten zdradzi tytuł --->

08.10.2004
10:52
smile
[56]

piokos [ ]

może scenariusze alternatywne będziemy pisać

08.10.2004
10:53
[57]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

idol??

08.10.2004
10:54
smile
[58]

piokos [ ]

karaoke club

08.10.2004
10:54
smile
[59]

Lechiander [ Wardancer ]

Chińska Madonna :-)

08.10.2004
10:56
[60]

mithos [ Senator ]

Tak do mnie teraz dotarło że to może być trudne :)

08.10.2004
10:57
[61]

Justa__ [ kreska kreska ]


hero? :)

08.10.2004
10:57
smile
[62]

piokos [ ]

teraz oboje nie chcą

a gdzie Dżet Li?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 10:55:53]

08.10.2004
10:57
smile
[63]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

witam,
mithos---> posadzilem pare edycji temyu oldboya i bylo to samo
ale qrna nie wiem co to

08.10.2004
10:57
smile
[64]

Lechiander [ Wardancer ]

Trudna miłość :-)))

08.10.2004
10:58
[65]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

no na łatwa to ona nie wyglada

08.10.2004
10:58
[66]

garrett [ realny nie realny ]

dolls ?

08.10.2004
10:59
[67]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

"zaspiewaj dla mnie piosenke z reklamy zupek chinskich a wezme cie do parku na spacer"??

08.10.2004
10:59
smile
[68]

piokos [ ]

o cholera coś mi świta we łbie

08.10.2004
10:59
smile
[69]

Lechiander [ Wardancer ]

piokos ---> Może zaczynasz sie budzić? :-) ;-)

08.10.2004
11:00
smile
[70]

mithos [ Senator ]

brawo garrett +1 dla Ciebie

08.10.2004
11:00
smile
[71]

Lechiander [ Wardancer ]

garrett znów wszystko posuł. :-)))

08.10.2004
11:01
[72]

garrett [ realny nie realny ]

niechcący popsuł :)

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
59 -- rostov
54 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
25 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
11:01
[73]

Justa__ [ kreska kreska ]

i dzięki bogu bo zaczeliście bredzić :P

08.10.2004
11:02
smile
[74]

Lechiander [ Wardancer ]

Cholera, teraz mi świta! :-/
Może to zaraźliwe?

08.10.2004
11:02
[75]

piokos [ ]

ze 2 lata temu w kinach było jako ambitny film japoński

08.10.2004
11:03
smile
[76]

mithos [ Senator ]

zacząłem się martwić wtedy kiedy garrett się nie odzywał :)

08.10.2004
11:04
[77]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

shining?

08.10.2004
11:04
[78]

Lechiander [ Wardancer ]

Tak jest!!!

Yosarian ma rację!

Lśnienie!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

08.10.2004
11:05
[79]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tak maja racje Lsnienie

08.10.2004
11:05
smile
[80]

garrett [ realny nie realny ]

z nie kłamaną przyjemnoscia :)

Yos_sarian +1 , Lechu +1

08.10.2004
11:05
smile
[81]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

o co chodzi?

08.10.2004
11:05
smile
[82]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde...Lechu szybciej rob takie akcje bo dla mnie juz minuty nie starcza:PP

08.10.2004
11:05
[83]

Lechiander [ Wardancer ]

Dobrze mi coś lśniło. I nawet zdązyłem. :-P

08.10.2004
11:06
[84]

mithos [ Senator ]

piokos w polsce mial premiere 1 lutego tego roku i mozna go bylo zobaczyc w kazdym wiekszym kinie. Nie wspominajac juz o tym, ze media zrobily troche szumu wokolo niego.

08.10.2004
11:06
smile
[85]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
59 -- rostov
54 -- garrett
48 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
25 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
17 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

moze trudno w to uwierzyc ale to jeden z moich ulubionych filmow

08.10.2004
11:06
[86]

Lechiander [ Wardancer ]

Yosarian ---> Czego nie kumasz?

garrett ---> Dzieki! :-)

08.10.2004
11:06
smile
[87]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mithos---->co nie zmienia faktu ze to jakies gowno:)))))))))

08.10.2004
11:08
smile
[88]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Lechiander ---> myslalem ze sobia jaja robisz bo jaks gafe strzelilem??

08.10.2004
11:08
[89]

garrett [ realny nie realny ]

ILEK --> dolls było niezle :)

co do zagadki...no idea na razie :)

08.10.2004
11:08
smile
[90]

Lechiander [ Wardancer ]

To ten zły bohater?

08.10.2004
11:08
[91]

mithos [ Senator ]

ILEK----> a widziales ten film, ze go tak oceniasz?

08.10.2004
11:10
smile
[92]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mithos---->nie widzialem bo gowien nie ogladam:PPPP

garrett---->tak niezle...ale ta "niemiecka" wersja:)))))

08.10.2004
11:10
smile
[93]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

poniewaz tylko mnie obchodzi co to za film to dam sobie podpowiedz

08.10.2004
11:11
[94]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

facet ma noge w gipsie

08.10.2004
11:11
[95]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no daj, daj:PP

08.10.2004
11:11
[96]

Lechiander [ Wardancer ]

Jak to tylko ciebie? Przecież sie pytałem. :-)

08.10.2004
11:11
smile
[97]

mithos [ Senator ]

Argumenty masz powalające :) ..... ale ok, peace bo zaraz wybuchnie wojna :P

08.10.2004
11:12
[98]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Yos--->i mowisz to po to zebysmy mu wspolczuli???:))

08.10.2004
11:12
[99]

Justa__ [ kreska kreska ]

po tej podpowiedzi od razu powinnismy zgadnąć :)

08.10.2004
11:13
[100]

Lechiander [ Wardancer ]

Yosarian ma rację. Jet to dość znacząca podpowiedź.
Ale jeśłi ktoś ma sklerozę taka jak ja, to... :-/

08.10.2004
11:14
smile
[101]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mithos---->jakie argumenty, jaka wojna?? zwracaj uwage na emoty przy postach:PPP

08.10.2004
11:15
smile
[102]

piokos [ ]

to prawdziwa portugalia czy płachta wisząca?

08.10.2004
11:15
[103]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

facet ma noge w gipsie a muzyke do filmu zrobil madredeus...

08.10.2004
11:15
[104]

Justa__ [ kreska kreska ]

drugie zdjęcie?

08.10.2004
11:16
[105]

garrett [ realny nie realny ]

no to lisbon story :)

08.10.2004
11:16
[106]

mithos [ Senator ]

Lisbon Story ?

08.10.2004
11:17
[107]

piokos [ ]

Lisbon Story

08.10.2004
11:17
[108]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

garrett+1
mithos +1
piokos zdaje sie +0

08.10.2004
11:18
[109]

mithos [ Senator ]

ILEK -- spoko, Ty też zawracaj na nie uwagę :)

08.10.2004
11:19
smile
[110]

piokos [ ]

łeeee zegarek na GOLu się spieszy

08.10.2004
11:19
smile
[111]

garrett [ realny nie realny ]

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
59 -- rostov
55 -- garrett
48 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall--mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
17 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

mysle ze proste :) ale nie chce męczyc tytułami typu "killer condoms" :)

08.10.2004
11:19
smile
[112]

Lechiander [ Wardancer ]

Pobijta się o emoty i mordy! :-D

08.10.2004
11:20
[113]

rostov [ Generaďż˝ ]

Solaris?

08.10.2004
11:20
smile
[114]

Lechiander [ Wardancer ]

A co to za typ "killer condoms"?

08.10.2004
11:20
[115]

mithos [ Senator ]

solaris

08.10.2004
11:21
smile
[116]

piokos [ ]

opcy

08.10.2004
11:21
smile
[117]

garrett [ realny nie realny ]

kurde next time "killer condoms" :)

rostov, mithos +1

08.10.2004
11:24
[118]

rostov [ Generaďż˝ ]

Musisz sie bardziej postarać garret:)
A teraz miś uszatek:)) -------------->

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
60 -- rostov
55 -- garrett
48 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń--mithos
26 -- Stranger -- remwall
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
17 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
11:24
[119]

Lechiander [ Wardancer ]

Osadnicy ? :-)

08.10.2004
11:26
[120]

mithos [ Senator ]

Przygody Misia Koralgola - wersja reżyserska

08.10.2004
11:26
[121]

Justa__ [ kreska kreska ]

niekończąca się opowieść?

08.10.2004
11:26
[122]

piokos [ ]

czekoladowy miś

08.10.2004
11:28
[123]

Lechiander [ Wardancer ]

Miało nie być dla bachorów. :-)

08.10.2004
11:29
smile
[124]

rostov [ Generaďż˝ ]

To nie dla bachorów. To film s-f (mniej więcej:))

08.10.2004
11:30
[125]

rostov [ Generaďż˝ ]

No, powiedzmy familijny film s-f. Tylko że mało która rodzina wytrwałaby do końca:)

08.10.2004
11:30
smile
[126]

Lechiander [ Wardancer ]

Mniej więcej??? To co to jest? Erotic fantasy? :-P

08.10.2004
11:30
smile
[127]

Justa__ [ kreska kreska ]

wydaje mi się że skądś znam tego aktora ale nie moge sobie przypomnieć :>

08.10.2004
11:30
smile
[128]

mithos [ Senator ]

Return of the Ewok ?

08.10.2004
11:30
smile
[129]

piokos [ ]

S-F mniej więcej (ja bym na miejsce ''-'' wstawił "Y")

08.10.2004
11:31
smile
[130]

Lechiander [ Wardancer ]

"Science Your fiction"??? :-D

08.10.2004
11:32
[131]

rostov [ Generaďż˝ ]

Justa_ ---> specjalnie dla ciebie wyraźniejsze zdjęcie. Może go sobie przypomnisz

08.10.2004
11:32
[132]

garrett [ realny nie realny ]

labyrinth ?

08.10.2004
11:33
smile
[133]

Lechiander [ Wardancer ]

Zasmarkane ET :-)

08.10.2004
11:33
smile
[134]

piokos [ ]

w skrócie lepiej się czyta

08.10.2004
11:33
smile
[135]

rostov [ Generaďż˝ ]

O, to zdjęcie też jest fajne:))

08.10.2004
11:33
[136]

Lechiander [ Wardancer ]

Niemożliwe! To nie może być Labyrinh!!!

08.10.2004
11:34
smile
[137]

piokos [ ]

protoplasta Urbana

08.10.2004
11:34
[138]

Lechiander [ Wardancer ]

Co "oni" mu zrobili???

Ja się poddaję.

08.10.2004
11:35
[139]

garrett [ realny nie realny ]

dark crystal :) ?

08.10.2004
11:35
smile
[140]

piokos [ ]

zażywasz - przegrywasz

08.10.2004
11:36
[141]

Justa__ [ kreska kreska ]

ten film leciał kieydś na jedynce, ale to było jakieś sto lat temu i nie przypomne sobie tytułu :|

08.10.2004
11:36
[142]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

gremlinsy zaatakowały

08.10.2004
11:36
smile
[143]

rostov [ Generaďż˝ ]

czas na podpowiedź. Tytuł filmu kojarzy się trochę z bombą atomową.

08.10.2004
11:38
smile
[144]

Lechiander [ Wardancer ]

Atomic creature

08.10.2004
11:39
smile
[145]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Desperatki

08.10.2004
11:39
smile
[146]

piokos [ ]

Projekt Manhattan / Fat Man and Little Boy

08.10.2004
11:39
[147]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Formulas for Seduction: The Cinema of Atom Egoyan :)

08.10.2004
11:39
[148]

rostov [ Generaďż˝ ]

Podpowiedź nr 2. Kojarzy się z pewną krótkim angielskim określeniem bomby atomowej.

08.10.2004
11:40
[149]

Lechiander [ Wardancer ]

Nukem ?

08.10.2004
11:40
[150]

piokos [ ]

Class of Nuke 'Em High

08.10.2004
11:41
[151]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Class of Nuke 'Em High

08.10.2004
11:42
[152]

rostov [ Generaďż˝ ]

Lechiander----->baaardzo blisko

08.10.2004
11:42
[153]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

albo:
Class of Nuke 'Em High 2: Subhumanoid Meltdown

08.10.2004
11:42
[154]

Lechiander [ Wardancer ]

Nukem all ? :-)

08.10.2004
11:43
[155]

piokos [ ]

Nuke it

08.10.2004
11:43
smile
[156]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

aś wymyslił rostov nuklearny film dla dzieci z czekoladowymi misiami...

08.10.2004
11:43
[157]

rostov [ Generaďż˝ ]

To tylko jedno słowo i nie oznacza bomby atomowej ale jest baaardzo podobne. Wystarczy jedną literkę dodać.

08.10.2004
11:44
[158]

Lechiander [ Wardancer ]

Nukems :-) :-P

08.10.2004
11:45
[159]

mithos [ Senator ]

Nukey

08.10.2004
11:45
[160]

piokos [ ]

rostov bo zaraz po alfabecie polecimy

nuker

08.10.2004
11:46
[161]

mithos [ Senator ]

Nukie

08.10.2004
11:46
smile
[162]

rostov [ Generaďż˝ ]

mithos---->jesteś na najlepszej drodze do zwycięstwa

08.10.2004
11:46
[163]

Justa__ [ kreska kreska ]

a kto powiedzial ze ta literka ma być na końcu? :)

08.10.2004
11:46
[164]

Lechiander [ Wardancer ]

Nuke's :-)

08.10.2004
11:46
smile
[165]

rostov [ Generaďż˝ ]

Tak!!! to nukie. mithos+1

08.10.2004
11:47
smile
[166]

Lechiander [ Wardancer ]

Albo Nukies :-P

08.10.2004
11:47
smile
[167]

Lechiander [ Wardancer ]

O matko! W końcu! LOL :-)))

08.10.2004
11:48
[168]

piokos [ ]

nuki

08.10.2004
11:48
[169]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

brawo mithos!!!

08.10.2004
11:49
smile
[170]

piokos [ ]

Nukie Takes a Valium taki tytuł znalazłem

08.10.2004
11:50
smile
[171]

rostov [ Generaďż˝ ]

Ten nukie, sądząc po wyglądzie musiał wziąć coś więcej

08.10.2004
11:50
smile
[172]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

a gdzie piokos bo moj komp mufi szebym sie niuknal w lep?

08.10.2004
11:51
[173]

mithos [ Senator ]

----->

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
60 -- rostov
55 -- garrett
48 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- mithos
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
17 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
11:51
smile
[174]

piokos [ ]

jeszcze raz ktoś da tak porąbany film to ja go porąbię

Yos ==> https://www.imdb.com/title/tt0246817/


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 11:50:18]

08.10.2004
11:52
[175]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

yos----->juz na okladce widac jakie ma uszyska:PPP

08.10.2004
11:52
smile
[176]

Lechiander [ Wardancer ]

Ładne oczy mam, komu je dam?

08.10.2004
11:53
[177]

piokos [ ]

rude i wściekłe

08.10.2004
11:53
[178]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

henryk V

08.10.2004
11:54
[179]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

moze pomoca jakiegos co?

08.10.2004
11:54
[180]

garrett [ realny nie realny ]

strzele : advokat diabła ?

08.10.2004
11:56
[181]

mithos [ Senator ]

Proszę bardzo

08.10.2004
11:56
[182]

Justa__ [ kreska kreska ]


gdzie serce twoje?

08.10.2004
11:58
smile
[183]

Lechiander [ Wardancer ]

Fajny dekolt mam... :-)

08.10.2004
11:58
[184]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Anything Else

08.10.2004
11:58
[185]

garrett [ realny nie realny ]

zona astronauty ?

08.10.2004
11:59
smile
[186]

mithos [ Senator ]

Justa__ - mnie pytasz :>

nie nie nie gramy dalej

08.10.2004
11:59
[187]

Justa__ [ kreska kreska ]


amnezja?

08.10.2004
11:59
smile
[188]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

brawo garret ja myslalem ze to ch ricci

08.10.2004
12:00
smile
[189]

garrett [ realny nie realny ]

Men of Honor

08.10.2004
12:01
[190]

Justa__ [ kreska kreska ]


serce nie sluga? :)

08.10.2004
12:03
[191]

mithos [ Senator ]

nadal nie ma rozwiązania, cały czas mylicie aktorkę :)......... może to podsunie jakąś myśl :P

08.10.2004
12:03
[192]

garrett [ realny nie realny ]

Yards ?

08.10.2004
12:04
[193]

Lechiander [ Wardancer ]

Gwałt ?

08.10.2004
12:04
[194]

rostov [ Generaďż˝ ]

Płytki grób?

08.10.2004
12:04
[195]

Justa__ [ kreska kreska ]

jak to mylimy, to nie jest Ashley Judd?

08.10.2004
12:04
[196]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

to nie Charlize Theron na drugim ?

08.10.2004
12:05
[197]

rostov [ Generaďż˝ ]

Młody Adam?

08.10.2004
12:05
[198]

rostov [ Generaďż˝ ]

Nightwatch?

08.10.2004
12:06
[199]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Sweet November

08.10.2004
12:06
smile
[200]

garrett [ realny nie realny ]

Eye of the Beholder

08.10.2004
12:06
[201]

mithos [ Senator ]

Justa__ ---> to jest Ashley Judd.

08.10.2004
12:07
smile
[202]

mithos [ Senator ]

no wreszcie, mieliscie 2 znanych aktorow :P
garrett +1

08.10.2004
12:07
[203]

Justa__ [ kreska kreska ]

Killing Priscilla? :)

08.10.2004
12:08
[204]

Lechiander [ Wardancer ]

Passion of Darkly Noon

08.10.2004
12:08
[205]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

High Crimes

08.10.2004
12:08
[206]

Justa__ [ kreska kreska ]

cholera, keszcze chwila i bym zgadła :>

08.10.2004
12:09
[207]

Lechiander [ Wardancer ]

To może nową od razu?

08.10.2004
12:09
[208]

garrett [ realny nie realny ]

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
60 -- rostov
56 -- garrett
48 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa -- mithos
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
17 -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

oryginalny tytuł prosze, nadal daje latwe :)

08.10.2004
12:10
[209]

Lechiander [ Wardancer ]

My Big Fat Greek Wedding ?

08.10.2004
12:11
[210]

Justa__ [ kreska kreska ]

My Big Fat Greek Wedding:)

08.10.2004
12:13
[211]

garrett [ realny nie realny ]

niestety nie :)

08.10.2004
12:13
smile
[212]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu ty oszuście, jak się umawialiśmy?! ja zgaduje :P

08.10.2004
12:14
smile
[213]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> No przecież zgadłaś! Wszysko było yak jak ustalilismy. :-P :-)

08.10.2004
12:14
[214]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

the Milagro Beanfield War

08.10.2004
12:15
[215]

piokos [ ]

Justa, a jednak kantujesz :P

08.10.2004
12:15
[216]

Justa__ [ kreska kreska ]

może spacer w chmurach?

08.10.2004
12:15
[217]

rostov [ Generaďż˝ ]

Walk in clouds?

08.10.2004
12:16
[218]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Monsoon Wedding???

08.10.2004
12:18
smile
[219]

mithos [ Senator ]

Polish Wedding ?

08.10.2004
12:18
smile
[220]

garrett [ realny nie realny ]

dodam ze uwielbiam ten film :)


ps. wedding w nazwie nie ma :))

08.10.2004
12:19
smile
[221]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos po prostu Lechu wcisnął wcześniej niż powinien, zła synchronizacja przez gg :)))

08.10.2004
12:19
[222]

Lechiander [ Wardancer ]

Wedding in Galilee ?

08.10.2004
12:20
[223]

rostov [ Generaďż˝ ]

Much Ado About Nothing?

08.10.2004
12:20
[224]

Lechiander [ Wardancer ]

Faktycznie łatwe! :-)
To jest ten "killers condom"? :-P

08.10.2004
12:21
[225]

piokos [ ]

uciekająca panna młoda

powinni zsynchronizowć zegar Gola z gg :)

08.10.2004
12:23
smile
[226]

garrett [ realny nie realny ]

rostov +1

08.10.2004
12:24
[227]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nowa kurde a jak....

08.10.2004
12:24
smile
[228]

rostov [ Generaďż˝ ]

Ha! Znowu ja:)

Zaraz założe nowy watek

08.10.2004
12:24
[229]

Lechiander [ Wardancer ]

rostov ----> Załóż nową,, co?

08.10.2004
12:25
[230]

piokos [ ]

OK, nowa część

08.10.2004
12:26
[231]

Justa__ [ kreska kreska ]

rostov tylko coś normalnego daj :>

08.10.2004
12:33
[232]

rostov [ Generaďż˝ ]

Link do następnej części

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.