GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Thief: Deadly Shadows

08.10.2004
09:58
[1]

pajkul [ Konsul ]

Thief: Deadly Shadows

Czy na moim kompie Celeron D 2.66 Ghz, 512 ram (moge mieć 1,5 GB ram) Gygabyte Radeon 9200 series (Moge zamienić na 9600) gra pójdzie na 1024/768 w detalach na max??

08.10.2004
10:01
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Powinna pójść, ale na wszelki wypadek zamień tego Radka na 9600.

08.10.2004
10:24
[3]

Judith [ Gladiator ]

No chyba że masz win 98 to nie pójdzie w ogóle, ;)

08.10.2004
10:28
[4]

pajkul [ Konsul ]

mam Wimdows XP Proffesional

08.10.2004
10:39
[5]

Judith [ Gladiator ]

No to żaden problem! Możesz sobie zainstalowac dodatkowo tekstury Johna P. Gra wygląda wtedy ładniej, aczkolwiek troche dłużej doczytuje pomiedzy poziomami.

08.10.2004
10:45
[6]

pajkul [ Konsul ]

mnie stać na Pentium 4 .3Ghz i Radka X800 xt platinium edition, ale tata mi nie pozwala, bo mówi że to zbędne mi jest.:(

08.10.2004
11:10
[7]

pajkul [ Konsul ]

a czy ta gra na 9200 bedzie chodzić płynnie czyli powyżej 27 klatek?

08.10.2004
12:25
[8]

pajkul [ Konsul ]

pójdzie płynnie, czy nie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.