pajkul [ Konsul ]
Thief: Deadly Shadows
Czy na moim kompie Celeron D 2.66 Ghz, 512 ram (moge mieć 1,5 GB ram) Gygabyte Radeon 9200 series (Moge zamienić na 9600) gra pójdzie na 1024/768 w detalach na max??

CHESTER80 [ no legend ]
Powinna pójść, ale na wszelki wypadek zamień tego Radka na 9600.
Judith [ Gladiator ]
No chyba że masz win 98 to nie pójdzie w ogóle, ;)
pajkul [ Konsul ]
mam Wimdows XP Proffesional
Judith [ Gladiator ]
No to żaden problem! Możesz sobie zainstalowac dodatkowo tekstury Johna P. Gra wygląda wtedy ładniej, aczkolwiek troche dłużej doczytuje pomiedzy poziomami.
pajkul [ Konsul ]
mnie stać na Pentium 4 .3Ghz i Radka X800 xt platinium edition, ale tata mi nie pozwala, bo mówi że to zbędne mi jest.:(
pajkul [ Konsul ]
a czy ta gra na 9200 bedzie chodzić płynnie czyli powyżej 27 klatek?
pajkul [ Konsul ]
pójdzie płynnie, czy nie?