GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"GLINA" Władysława Pasikowskiego ™

08.10.2004
07:41
[1]

bukers [ Konsul ]

"GLINA" Władysława Pasikowskiego ™

Glina Władysława Pasikowskiego, twórcy m.in. „Krolla”, „Psów”, „Operacji Samum”, to serial kryminalny, ale także opowieść o miłości, śmierci i nienawiści, o ludzkich emocjach tak skrajnych, że popychają do zbrodni.
Film jest w całości fikcyjny, ale jego twórcy starali się jak najściślej trzymać polskich realiów. Na planie cały czas pracował policyjny konsultant.


Co o nim myślicie??
Jak dla mnie bomba!!

08.10.2004
07:45
smile
[2]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

A jak dla mnie Pasikowski zrobiłby coś dla sztuki i zaczął grać na trąbce...

08.10.2004
07:53
[3]

specjalista [ Generaďż˝ ]

bardziej klimatyczny niż kryminalni na tvn

08.10.2004
08:11
smile
[4]

bukers [ Konsul ]

no przeciez ten film kryminalni to klapa!! fajne historie ale źle się to oglada!!
GLINA jest super!
Trochę mnie wczoraj wkurzyła śmierc JERZYKA :(
no ale się spodziewałem, że jakiś z nich zginie!
Czuje, że poźniej może zginąć też główny bohater ale się okaze :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.