
tomirek [ ]
Antonii i motocyklisci...
------------->>>>>>>>>>>>.

neon_one [ Pretorianin ]
sie mowi "..ups.."

Siwy4444 [ Senator ]
Odważny facet. :)

legrooch [ Legend ]
BUAHAHA :))))))

sylweek [ Pretorianin ]
pewno powiedział "przepraszam" :)
Fett [ Avatar ]
ouch współczuje

tomirek [ ]
na compfused jest tego wiecej :)