_kronos_ [ Pretorianin ]
Pomocy "GRA --- KULT" !!!!!
Mam bardzo poważny problem podczas uruchmaiani gry z płyry ona prubuje się rozpakować na partycji C jak można zrobić aby rozpakować ją na innej partycji ????
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
chyba nie ma innej mozliwosci... u mnie akurat bylo miejsce i poszlo bez problemow
_kronos_ [ Pretorianin ]
Ile potrzeba miejsca na rozpakowanie ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
niestety nie patrzylem... ale troche to trwa zanim ruszy wlasciwa instalka
"As the game uses very high compression, installation can easily take 10 minutes."
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:15:21]
_kronos_ [ Pretorianin ]
Iczy opłaca się rozpakowywać tą re czy raczej dać sobie spokój ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
hmm rozumiem, ze masz pirata? no nic... wkrotce sie ukaze moja recenzja, wtedy sie dowiesz :P