GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy "GRA --- KULT" !!!!!

08.10.2004
00:09
[1]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Pomocy "GRA --- KULT" !!!!!

Mam bardzo poważny problem podczas uruchmaiani gry z płyry ona prubuje się rozpakować na partycji C jak można zrobić aby rozpakować ją na innej partycji ????

08.10.2004
00:10
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

chyba nie ma innej mozliwosci... u mnie akurat bylo miejsce i poszlo bez problemow

08.10.2004
00:15
[3]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Ile potrzeba miejsca na rozpakowanie ??

08.10.2004
00:16
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

niestety nie patrzylem... ale troche to trwa zanim ruszy wlasciwa instalka

"As the game uses very high compression, installation can easily take 10 minutes."

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:15:21]

08.10.2004
00:17
[5]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Iczy opłaca się rozpakowywać tą re czy raczej dać sobie spokój ??

08.10.2004
00:18
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

hmm rozumiem, ze masz pirata? no nic... wkrotce sie ukaze moja recenzja, wtedy sie dowiesz :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.