GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podróżnicy

07.10.2004
23:51
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Podróżnicy

Są już kąciki dla fanów gier i filmów to dlaczego nie miałby powstać kącik dla miłośników podróży :-) Zasady są zbliżone - odgadujemy miejsca na naszej planecie na podstawie zamieszczanych zdjęć :-) Regulamin nie będzie długi i skomplikowany, ta osoba, która odgadnie zdjęcie wstawia swoje. Reszta niżej:
1. Ogadujemy miejsce na podstawie zamieszczonego zdjęcia.
2. Za odgadnięcie państwa, w którym zrobiono zdjęcie przyznajemy jeden punkt. W niektórych przypadkach dodatkowo premiowane może być (drugim punktem) odgadnięcie konkretnej budowli widocznej na zdjęciu (np. wieży Eiffel'a). Aby móc zdobyć drugi punkt dana osoba musi jednak podać w jednym poście i państwo i miejsce (np. wieża Eiffel'a, Francja).
3. Punkt zdobywa tylko i wyłącznie ta osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Pozostali pozostają bez punktów.
4. Zdjęcie może dać jedynie ta osoba, która odgadła aktualne zdjęcie. Ewentualnie może wyznaczyć kogoś innego.
5. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli.
6. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
7. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
8. Nie wolno używać skrótów.
9. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
10. Umieszczone zdjecie nie powinno byc mniejsze niz 250x200 pikseli.

I od razu pierwsza zagadka, megabanał :) -->

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 14:34:22]

08.10.2004
00:03
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Kraków ?

No dobra, Nowy Jork (New York)

08.10.2004
00:04
smile
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

+1 a mogles miec +2

08.10.2004
00:08
smile
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

O w mordę ! Nie przeczytałem Faq'a ! Ale dałem plamę !

Nie mam obrazków więc może ktoś inny chce dać ?

08.10.2004
00:09
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ojej, wlaczasz google i wpisujesz jakas nazwe do wyszukiwarki obrazkow :-) leniu :P

08.10.2004
00:18
smile
[6]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra, co to i gdzie to ?

Zrób punktację bo mnie się nie chce :)

PS: Dobre to gogle !

08.10.2004
00:19
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

wiezowce w Kuala Lumpur?

08.10.2004
00:21
smile
[8]

CHESTER80 [ no legend ]

Tak +1, a mogłeś mieć +2 ! :)

08.10.2004
00:22
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

>>>

08.10.2004
00:24
[10]

CHESTER80 [ no legend ]

Łuk Triumfalny, Paryż, Francja

08.10.2004
00:24
smile
[11]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Łuk ATryumfalny w Paryżu ,Francja

08.10.2004
00:25
[12]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

chester --> no i +2 :)

08.10.2004
00:28
[13]

CHESTER80 [ no legend ]

2 ---> CHESTER80
1 ---> JihaaD , Stranger

08.10.2004
00:29
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

chester, masz 3 punkty a nie 2 :) Big Ben, Londyn, Wielka Brytania

08.10.2004
00:29
smile
[15]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Big Ben w Londynie,Anglia

08.10.2004
00:29
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

3 -- CHESTER80
1 -- Stranger

/tylko jedna osoba wygrywa/

08.10.2004
00:31
smile
[17]

CHESTER80 [ no legend ]

To poraw z łaski swojej listę. I wytłumacz jak należy interpretować pkt.3 regulaminu ? Czy jest taka sama zasada jak w Filmożercach że pierwsze 3 osoby mają punkt za dobrą odpowiedź ?

+2

08.10.2004
00:31
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

A , spoko , już wyjaśniłeś, dzięki !

08.10.2004
00:31
[19]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zmienilem, bo byla niejasna :) dobra, jutro cos dam, bo i tak wiekszosc juz spi :)

3 -- CHESTER80
2 -- Stranger

08.10.2004
00:34
smile
[20]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, dobranoc wszystkim ! :)

08.10.2004
14:28
[21]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

no to nowa zagadka >>>

08.10.2004
14:32
[22]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Alcatraz, San Francisco. USA oczywiście.

08.10.2004
14:33
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

i +2 dla Ciebie :)

08.10.2004
14:35
[24]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

3 -- CHESTER80
2 -- Stranger
2 -- gladius

08.10.2004
14:38
smile
[25]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Hmmm... za duzo tych watkow typu:Co to jest A mzoe zrobimy watek co to za potrawa???:P

08.10.2004
14:41
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

gladius --> na przyszlosc wieksze zdjecia plz :)
Presio --> nie podoba sie? no to... ze tak powiem... wypad :P

08.10.2004
14:41
[27]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Presio - jak ci nie pasuje, odznacz.
chcesz wątek o potrawach? załóż.

nadal ci tu nie pasuje? spłyń...

08.10.2004
14:45
[28]

r.ADM [ Pretorianin ]


sagrada familia w barcelonie

08.10.2004
14:47
smile
[29]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

r.ADM +2

08.10.2004
14:48
smile
[30]

zmudix [ palnik ]

Tutaj nie odgaduje się czasem PAŃSTWA, a NIE miasta? :)

08.10.2004
14:49
[31]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

no fakt... no to r.ADM +1

08.10.2004
14:52
smile
[32]

r.ADM [ Pretorianin ]


to jak napisze, ze to w hiszpanii to dostane +2 ?? ;P

08.10.2004
14:55
[33]

r.ADM [ Pretorianin ]

no to z mojej strony...

08.10.2004
15:01
smile
[34]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

A zalozyłem:PP

08.10.2004
15:03
[35]

Chacal [ ? ]

r.ADM nic na tym nie widać...

08.10.2004
15:04
[36]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

cosik w Wielkiej Brytanii?

08.10.2004
15:10
[37]

r.ADM [ Pretorianin ]

widac wszystko co potrzeba ;)

Stranger -> nope ;)

we francji....

08.10.2004
15:11
[38]

Chacal [ ? ]

zamek na Loarą... tylko który ?

08.10.2004
15:15
[39]

r.ADM [ Pretorianin ]

to nie jest zamek nad loara ;)

atlantyk...


08.10.2004
15:39
[40]

gofer [ ]

coś mi mówi, że ten obiekt jest w Brest...ale co to za obiekt? :/

08.10.2004
15:43
smile
[41]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

gofer - ni chybi zamek to, lubo twierdza...

08.10.2004
15:44
[42]

r.ADM [ Pretorianin ]

poddajecie sie ?? ;)

08.10.2004
18:34
[43]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

moze jakas podpowiedz :) ?

08.10.2004
19:40
[44]

miki [ Pretorianin ]

Niedzica Zamek nad Zalewem Czorsztyńskim.

08.10.2004
19:49
smile
[45]

miki [ Pretorianin ]

a we Francji...

08.10.2004
22:36
[46]

r.ADM [ Pretorianin ]

no juz podpowiedzialem. francja, zamek nad atlantykiem ;) slynny klasztor benedyktynów ;)

08.10.2004
22:45
[47]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

aaa tak nie mozna :) to my mamy zgadywac panstwo :) a jesli przy okazji udaje sie ustalic samo miejsce to wtedy jest jeszcze dodatkowy punkt :) proponuje w takim razie uniewaznic to zdjecie i dajesz cos nowego :)

08.10.2004
22:56
smile
[48]

r.ADM [ Pretorianin ]

so be it...

09.10.2004
11:36
smile
[49]

*emerald* [ zakręcona ]

Ratusz w Pradze, Czechy ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.