Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Podróżnicy
Są już kąciki dla fanów gier i filmów to dlaczego nie miałby powstać kącik dla miłośników podróży :-) Zasady są zbliżone - odgadujemy miejsca na naszej planecie na podstawie zamieszczanych zdjęć :-) Regulamin nie będzie długi i skomplikowany, ta osoba, która odgadnie zdjęcie wstawia swoje. Reszta niżej:
1. Ogadujemy miejsce na podstawie zamieszczonego zdjęcia.
2. Za odgadnięcie państwa, w którym zrobiono zdjęcie przyznajemy jeden punkt. W niektórych przypadkach dodatkowo premiowane może być (drugim punktem) odgadnięcie konkretnej budowli widocznej na zdjęciu (np. wieży Eiffel'a). Aby móc zdobyć drugi punkt dana osoba musi jednak podać w jednym poście i państwo i miejsce (np. wieża Eiffel'a, Francja).
3. Punkt zdobywa tylko i wyłącznie ta osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Pozostali pozostają bez punktów.
4. Zdjęcie może dać jedynie ta osoba, która odgadła aktualne zdjęcie. Ewentualnie może wyznaczyć kogoś innego.
5. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli.
6. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
7. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
8. Nie wolno używać skrótów.
9. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
10. Umieszczone zdjecie nie powinno byc mniejsze niz 250x200 pikseli.
I od razu pierwsza zagadka, megabanał :) -->
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 14:34:22]

CHESTER80 [ no legend ]
Kraków ?
No dobra, Nowy Jork (New York)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
+1 a mogles miec +2

CHESTER80 [ no legend ]
O w mordę ! Nie przeczytałem Faq'a ! Ale dałem plamę !
Nie mam obrazków więc może ktoś inny chce dać ?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ojej, wlaczasz google i wpisujesz jakas nazwe do wyszukiwarki obrazkow :-) leniu :P

CHESTER80 [ no legend ]
No dobra, co to i gdzie to ?
Zrób punktację bo mnie się nie chce :)
PS: Dobre to gogle !
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
wiezowce w Kuala Lumpur?

CHESTER80 [ no legend ]
Tak +1, a mogłeś mieć +2 ! :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
>>>
CHESTER80 [ no legend ]
Łuk Triumfalny, Paryż, Francja

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Łuk ATryumfalny w Paryżu ,Francja
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
chester --> no i +2 :)
CHESTER80 [ no legend ]
2 ---> CHESTER80
1 ---> JihaaD , Stranger
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
chester, masz 3 punkty a nie 2 :) Big Ben, Londyn, Wielka Brytania

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Big Ben w Londynie,Anglia
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
3 -- CHESTER80
1 -- Stranger
/tylko jedna osoba wygrywa/

CHESTER80 [ no legend ]
To poraw z łaski swojej listę. I wytłumacz jak należy interpretować pkt.3 regulaminu ? Czy jest taka sama zasada jak w Filmożercach że pierwsze 3 osoby mają punkt za dobrą odpowiedź ?
+2
CHESTER80 [ no legend ]
A , spoko , już wyjaśniłeś, dzięki !
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zmienilem, bo byla niejasna :) dobra, jutro cos dam, bo i tak wiekszosc juz spi :)
3 -- CHESTER80
2 -- Stranger

CHESTER80 [ no legend ]
Dobra, dobranoc wszystkim ! :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no to nowa zagadka >>>
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Alcatraz, San Francisco. USA oczywiście.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
i +2 dla Ciebie :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
3 -- CHESTER80
2 -- Stranger
2 -- gladius

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Hmmm... za duzo tych watkow typu:Co to jest A mzoe zrobimy watek co to za potrawa???:P
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
gladius --> na przyszlosc wieksze zdjecia plz :)
Presio --> nie podoba sie? no to... ze tak powiem... wypad :P
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Presio - jak ci nie pasuje, odznacz.
chcesz wątek o potrawach? załóż.
nadal ci tu nie pasuje? spłyń...
r.ADM [ Pretorianin ]
sagrada familia w barcelonie

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
r.ADM +2

zmudix [ palnik ]
Tutaj nie odgaduje się czasem PAŃSTWA, a NIE miasta? :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
no fakt... no to r.ADM +1

r.ADM [ Pretorianin ]
to jak napisze, ze to w hiszpanii to dostane +2 ?? ;P
r.ADM [ Pretorianin ]
no to z mojej strony...

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
A zalozyłem:PP
Chacal [ ? ]
r.ADM nic na tym nie widać...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
cosik w Wielkiej Brytanii?
r.ADM [ Pretorianin ]
widac wszystko co potrzeba ;)
Stranger -> nope ;)
we francji....
Chacal [ ? ]
zamek na Loarą... tylko który ?
r.ADM [ Pretorianin ]
to nie jest zamek nad loara ;)
atlantyk...
gofer [ ]
coś mi mówi, że ten obiekt jest w Brest...ale co to za obiekt? :/

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
gofer - ni chybi zamek to, lubo twierdza...
r.ADM [ Pretorianin ]
poddajecie sie ?? ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
moze jakas podpowiedz :) ?
miki [ Pretorianin ]
Niedzica Zamek nad Zalewem Czorsztyńskim.

miki [ Pretorianin ]
a we Francji...
r.ADM [ Pretorianin ]
no juz podpowiedzialem. francja, zamek nad atlantykiem ;) slynny klasztor benedyktynów ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
aaa tak nie mozna :) to my mamy zgadywac panstwo :) a jesli przy okazji udaje sie ustalic samo miejsce to wtedy jest jeszcze dodatkowy punkt :) proponuje w takim razie uniewaznic to zdjecie i dajesz cos nowego :)

r.ADM [ Pretorianin ]
so be it...

*emerald* [ zakręcona ]
Ratusz w Pradze, Czechy ;)