
Justa__ [ kreska kreska ]
Filmożercy - jaki to film cz. 46
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
79 -- ZARA
68 -- CHESTER80
57 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
15 -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR
poprzednia:

CHESTER80 [ no legend ]
Chciałem tylko zaznaczyć że odgadłem poprzednią zagadkę coście przez godzinę nie zgadli !!!

WolverineX [ Senator ]
no to dawac Czester
CHESTER80 [ no legend ]
Serio mogę ???
Justa__ [ kreska kreska ]
ok, Chester wrzucaj
Aceofbase [ El Mariachi ]
ches aka paluch ==> ja ci wierze ale poqi lechu sie nie odezwie no to z pkt taq trudno troche.....

Coolabor [ Poseł ]
ale bez dopisania punktu, nie ma w koncu autora :DDD
piokos [ ]
I stanie się koniec (End of days)

WolverineX [ Senator ]
lech chyba poszed walnac w kime, to daj, bo jak justa da to pewnie jakis "ambitny"film :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
wolv--> co wam odwala? a to co Justa dala to nie jest przypadqiem zagadqa?? ludzie!!

piokos [ ]
zgodnie z poprzednim wątkiem to właśnie jest , ekhem była zagadka

WolverineX [ Senator ]
zeby to byla zagadka to bym juz w 49 minucie odpowiedzial :)
walisz? to byla ? mozna bylo chociaz cos napisac ze to nowa zagadka :(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 23:52:48]
Justa__ [ kreska kreska ]
ja już dałam zagadkę w pierwszym poście, ale mozna ją olać i niech Chester wrzuca

CHESTER80 [ no legend ]
Dobra, już daję screena (będzie łatwo) a punkta sobie dopiszę bo mam 100000 % pewności że to ten film ! Mam go na DVD i oglądałem już 30 razy !!!

piokos [ ]
jak to olać, bo ja zgadłem?

CHESTER80 [ no legend ]
79 -- ZARA
69 -- CHESTER80
57 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
15 -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR
Justa__ [ kreska kreska ]
piokos nie zgadłeś :)
piokos [ ]
Rewolwer i melonik / Avengers, The
Aceofbase [ El Mariachi ]
rewolwer i melonik
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
eee... Czerwony Melonik czy jakos tak ;) ?
WolverineX [ Senator ]
rewolwer i melonik ???
ta pani w czarnym mi sie kojarzy :)
Justa__ [ kreska kreska ]
też bym zgadla jakbym wiedziala jak sie "lewolwel" pisze :>

piokos [ ]
a właśnie że tak, :P
to teraz macie za swoje :P

CHESTER80 [ no legend ]
Wybaczcie państwo, ale ja zgadłem że to było "Dawno Temu w Ameryce" i ja zakładam nową zagadkę. W regulaminie nie ma nic o "przedawnieniu". Sorry jak komuś się to niepodoba ale tak chyba jest uczciwie.

Aceofbase [ El Mariachi ]
Stranger --> chyba "Rozowy Pantofelek" :P

CHESTER80 [ no legend ]
piokos i aceofbase --> +1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Aceofbase --> hehe, a moze ;) co do melonika, ogladalem tylko remake :)
Justa__ [ kreska kreska ]
piokos nie zgadłeś, to nie ten film :P

Aceofbase [ El Mariachi ]
nie wazne ze zgadl czy nie zgadl, ale nie powinno byc taqiej sytuacji, ze zaraz po daniu screena "ee dobra lejemy na niego" i leci nastepny... :)
Justa__ [ kreska kreska ]
Aceofbase cicho juz! :P

WolverineX [ Senator ]
dobra ide spac. po zgaduje sobie jutro .
Aceofbase [ El Mariachi ]
piokos?
Justa --> buzie na klodqe zamykam i wyrzucam klucz ;D

piokos [ ]
zgadnijcie to cfaniaki :P
79 -- ZARA
69 -- CHESTER80
57 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
Justa__ [ kreska kreska ]
cholera, nie wiem :|
rostov [ Generaďż˝ ]
Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym (lub jakoś tak)

CHESTER80 [ no legend ]
Kolejny klasyk, tyle że nowszy...
Rzeczy które robisz w Denver będąc martwym
Things to do in Denver when your dead
CHESTER80 [ no legend ]
Tam gra Andy Garcia, Christoper LLoyd (profesorek z Back to the future) i najpiękniejsza kobieta świata ale zapomniałem nazwiska.

CHESTER80 [ no legend ]
No co jest ? Człowiek się rozkręca a oni uciekają...

piokos [ ]
Stranger ==> bywały już mniejsze i były odgadywane, jak stało się i tym razem:)
Ches ==> Gabrielle Anwar
rostov CHESTER80 ==> macie +1

rostov [ Generaďż˝ ]
A teraz mój screen----->
79 -- ZARA
70 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

piokos [ ]
8 mila

rostov [ Generaďż˝ ]
nie, to nie mila

piokos [ ]
murzyn z gnatem to albo 8 mila albo gliniarz z beverly hills
yagienka [ pułapka na Misia ]
to może jacyś szybcy i wściekli?
rostov [ Generaďż˝ ]
dam kolejny screen bo zaraz idę spać. ------>
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Cop Land?

rostov [ Generaďż˝ ]
Dobra, wystarczy czekania. Niech ktoś szybko odpowie. To film Spike'a Lee.
Justa__ [ kreska kreska ]
ślepy zaułek? :)
soze [ sick off it all ]
clockers?

rostov [ Generaďż˝ ]
Justa_ ----> Tak. To ten film. +1
CHESTER80 [ no legend ]
Mordercze lato ?

soze [ sick off it all ]
heh zapuzno tu zajrzalem1screen;))

Justa__ [ kreska kreska ]
wraca moja zagadka :>
79 -- ZARA
70 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR
CHESTER80 [ no legend ]
End Of Days
rostov [ Generaďż˝ ]
miałem iść spać ale nie mogę sie powstrzymać. Podejrzani?
Justa__ [ kreska kreska ]
nie nie

piokos [ ]
sranie w banie Chester to nie ten film

soze [ sick off it all ]
stygmaty?
piokos [ ]
Stygmaty / Stigmata
soze nie mogłeś poczekać 10 sekund :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:37:46]
CHESTER80 [ no legend ]
Stygmaty oczywiście !
Justa__ [ kreska kreska ]
a chcialam was pomęczyć :|
soze +1
piokos oszust :P

piokos [ ]
ja?
udowodnij :P :P :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:40:16]

CHESTER80 [ no legend ]
odczepić mi się od piokosa !

Justa__ [ kreska kreska ]
piokos i chester oszuści! :P

soze [ sick off it all ]
zagadka..tylko oryginalny tytoł---------->
79 -- ZARA
70 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

CHESTER80 [ no legend ]
Ja nie mam abonamentu więc nie mogę być oszustem !

piokos [ ]
i Justa też kantuje
CHESTER80 [ no legend ]
Get Shorty ?
Justa__ [ kreska kreska ]
nie kantuje! uważaj bo poskarże się kolegom! :P
piokos [ ]
Osiem milimetrów 8 mm
CHESTER80 [ no legend ]
The Juror ?
CHESTER80 [ no legend ]
True Romance ?

piokos [ ]
figa z makiem pasternakiem, Justa wyciąga odpowiedzi przez gg
rostov [ Generaďż˝ ]
12 Angry Men?

piokos [ ]
Chester cała filmografia Gandolfiniego jest dłuuuuuuuuga

Justa__ [ kreska kreska ]
nawet nie mam twojego gg wiec co gadasz gupi :P

piokos [ ]
a kto mówi że ode mnie :P
poza tym jest pod nickiem, kiepski argument :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:47:47]

CHESTER80 [ no legend ]
piokos --> ... i na dodatek podaje że jest z Telekomunikacji, prosi o numery kart kredytowych i mówi że ma paszport polsatu !

soze [ sick off it all ]
Chester +1 true romance
Justa__ [ kreska kreska ]
piokos i Chester to czubki:PPP

CHESTER80 [ no legend ]
08.10.2004 | 00:48
piokos [ Yosemite Sam ] https://www.pajacyk.pl
Chester cała filmografia Gandolfiniego jest dłuuuuuuuuga
------------
Mówiłeś coś ?

piokos [ ]
zacytuję:
08.10.2004 | 00:43
piokos [ Yosemite Sam ] https://www.pajacyk.pl » edytuj post
i Justa też

piokos [ ]
Chester dawaj fotę
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:51:57]

CHESTER80 [ no legend ]
Banalne ------->
Jako ciekawostkę powiem że film jest na czarnej liście "najgorzej wtdanych filmów na dvd" ! W Polsce wydano go tylko z lektorem i na dodatek w systemie... MONO !!! Skandal !
79 -- ZARA
71 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

Justa__ [ kreska kreska ]
no i co że jest i tak nie skorzystam :P
piokos [ ]
kasyno
darek_dragon [ 42 ]
casino?

CHESTER80 [ no legend ]
piokos --> +1
Justa__ ---> Ty może nie bo to babskie kino nie jest, ale jest parę osób co by chciało mieć ten film na dvd z napisami i w Dolby5.1
Justa__ [ kreska kreska ]
Chester to było do piokosa i jego nr gg :)

CHESTER80 [ no legend ]
Justa __ --> W takim razie zwracam honor i kajam się po podłodze, cokolwiek to oznacza :)

CHESTER80 [ no legend ]
piokos dawaj fotę !

piokos [ ]
ja tylko obaliłem argument "nawet nie mam twojego gg wiec co gadasz gupi :P"
79 -- ZARA
71 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
17 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

CHESTER80 [ no legend ]
Było !!!
Femme Fatale, sam dawałem !

darek_dragon [ 42 ]
kajać się (Słownik Języka Polskiego)
[/]cz. ndk VIIIa - pokajać się dk VIIIa ‘pokornie przyznawać się do winy, wyrażając skruchę’

piokos [ ]
to masz bonusa :)
Chester +1
nie bawię się od początku
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 01:01:16]
Justa__ [ kreska kreska ]
piokos i Chester sie umawiają ze sobą i pomagają sobie! :P

CHESTER80 [ no legend ]
piokos, Chester, Soulcatcher i jeszcze kilka osób to ta sama osoba !

piokos [ ]
grupa trzymająca władzę :P

soze [ sick off it all ]
zapomniałes i uncle ben!..dawaj fotke :D
Justa__ [ kreska kreska ]
to samo pomyślalam co piokos, bhahaha :)

CHESTER80 [ no legend ]
toże banal mówiąc pa ruski ----->
79 -- ZARA
72 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
17 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

piokos [ ]
Justa = Jakubowska
Chester = Kwiatkowski
piokos = Czarzasty
.
.
.
piokos [ ]
15 minut

piokos [ ]
jeszcze w kioskach się wala
Justa__ [ kreska kreska ]
15minut?
Justa__ [ kreska kreska ]
i nie chce byś Jakubowską, to głupia baba jest! :|

CHESTER80 [ no legend ]
piokos ma najlepiej wedle tej listy, ja chcę być Czarzastym !
piokos --> +1

CHESTER80 [ no legend ]
Justa__ --> Mógłbym teraz napisać złośliwie "i właśnie dlatego piokos napisał że jesteś Jakuboswką" ale się wstrzymałem bo nie chcę zarobić po ryju ! :)

piokos [ ]
no dobra
Justa = Kwiatkowski
Chester = Jakubowska
piokos = Czarzasty

CHESTER80 [ no legend ]
...

piokos [ ]
też pewno było
79 -- ZARA
72 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

CHESTER80 [ no legend ]
A tego nie kojarzę, może Justa wie ? Jest na sali Justa wogóle ?
Justa__ [ kreska kreska ]
Justa się pogniewala i chyba zaraz pójdzie się kąpać :P

CHESTER80 [ no legend ]
Nie gniewaj się złotko ! Mogę iść z tobą ?

piokos [ ]
typowe :P
jak teraz dam podpowiedź to znowu będzie że się umawiamy.
ja tylko popatrzę :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 01:17:30]

CHESTER80 [ no legend ]
Już wiem, to piokos jest Justą !
Justa__ [ kreska kreska ]
po 1 nie mów do mnie złotko... a po 2 NIE! :P

CHESTER80 [ no legend ]
Ech kobiety... Jak wyśmiewasz to źle, jak chwalisz to też źle...

piokos [ ]
LOL

CHESTER80 [ no legend ]
Dobra, prosimy o podpowiedź !

piokos [ ]
subtelna podpowiedź

CHESTER80 [ no legend ]
Czyżby było...
Three Kings (Złoto pustyni)

piokos [ ]
CHESTER80 +1
Justa__ [ kreska kreska ]
a to zaskoczenie...
:P

piokos [ ]
specjalnie odpuściłaś żeby rzucić podejrzenia

CHESTER80 [ no legend ]
piokos --> oczywiście broń Boże nie czepiam się że dajesz to co już było, po prostu jestem wyjątkowo złośliwą mendą ! :) A filmów które były jest tu coraz więcej, sam nawet takie daję, oczywiście nieświadomie. Zresztą w Faqu nie ma o tym ani słowa więc wszystko jest cacy.
Zagadka specjalnie dla Justy w ramach przeprosin za brzydką propozycję kompielową ! :)
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

piokos [ ]
ja jestem za tym aby Justa wrzucała screeny a my z Chesterem będziemy punkty inkasować

piokos [ ]
Justa ja wiem, piszesz?
CHESTER80 [ no legend ]
Podpowiedź...

CHESTER80 [ no legend ]
No co jest ?
Justa__ [ kreska kreska ]
nie dadzą sie człowiekowi umyć :| dwa tygodnie na miłośc :P
CHESTER80 [ no legend ]
offtopic on > w ramach experymentu wklejam tu pewien ruchomy obrazek, żeby sprawdzić czy działa i się rusza < offtopic off

CHESTER80 [ no legend ]
Działa !!!
Justa__ --> Brawo !!! +1
Dawaj zagadkę !
piokos [ ]
Dwa tygodnie na miłość (Two Weeks Notice)
Justa__ [ kreska kreska ]
niech ktoś za mnie wrzuci :>

piokos [ ]
zapomniałem refresza zrobić

CHESTER80 [ no legend ]
piokos ---> Dawaj ! Chyba że są inni ochotnicy ? :)

piokos [ ]
ja chcę coś odgadnąć i iść spać

CHESTER80 [ no legend ]
To co ? Ja mam dać ?
piokos [ ]
tak

CHESTER80 [ no legend ]
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

piokos [ ]
Chester zdjęć z wakacji nie wklekamy
piokos [ ]
polowanie na czerwony pażdziernik?
CHESTER80 [ no legend ]
Blisko ale nie, film jest nowszy.
piokos [ ]
no to może K-19: The Widowmaker

CHESTER80 [ no legend ]
Dobra, oczka mi się już kleją i pora lulu, oto podpowiedź obrazkowa...

CHESTER80 [ no legend ]
BRAWO !
piokos ---> +1 4 JU

piokos [ ]
DOBRANOC
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze
log off
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 01:55:23]
Lechiander [ Wardancer ]
Wczoraj poszedłem najzwyczajniej w śiwecie spać. Ile mozna czekać na jakiekowliek odpowiedzi i w międzyczasie czyatć... nie wazne co. ;-)
Chester ---> Bravo! Myslalem, że będę mógł wykorzystac to dzisiaj. :-) Niech ci nawet będzie polski tytuł, choć chciałem ang. Pal to licho. :-))
Kto daje???
vorsten [ Konsul ]
To może ja dam, jak zawsze coś łatwego:
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze
remwall [ Zagłębiak z DG ]
resident evil
vorsten [ Konsul ]
remwall +1 :]

Lechiander [ Wardancer ]
NNieładnie tak bez uprzedzenia, oj nieladnie. ;-)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze
remwall [ Zagłębiak z DG ]
zgadujcie

Lechiander [ Wardancer ]
Cały czas próbujemy. :-)

gacek [ Litzmannstadt ]
Pojutrze ?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
to nie jest pojutrze
mithos [ Senator ]
Taking Lives? ......... przy okazji witam wszystkich o poranku :)

Lechiander [ Wardancer ]
O poranku najlepszy jest zapach napalmu. :-)
Witaj mithos! Obys zgadł. :-P
remwall [ Zagłębiak z DG ]
mithos+1 brawo
remwall [ Zagłębiak z DG ]
mithos teraz ty dajesz zagadke
mithos [ Senator ]
Podpowiedz dla Lecha :) to nie jest Lolita
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
23 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

Lechiander [ Wardancer ]
mithos ---> To już było wredne! :-)) Może Ty baba jesteś? :-P
Matka Teresa od Aniołów ? :-)

CHESTER80 [ no legend ]
dzieci kukurydzy 24

Lechiander [ Wardancer ]
He, he! Raczej
Dzieci kukurydzy - pilot :-)
mithos [ Senator ]
dobra oto podpowiedz
Lechiander i kto tu jest wredny :)

Lechiander [ Wardancer ]
No enie mów, że to Metropolis!
mithos [ Senator ]
mówię Lechiander +1, wiedziałem żeby nie dawać tego screena :)

Lechiander [ Wardancer ]
Muszę się kawy napić jednak!
79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
23 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze
Macie cos ala niemowlak w porównaniu do poprzedniego screen'a. :-)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
ale to za maly screen jest
Lechiander [ Wardancer ]
Sorry! Dałem za małego screen'a. Już to poprawiam!
Naprawdę tzra mi kawy. :-/
remwall [ Zagłębiak z DG ]
nie mam pojecia
mithos [ Senator ]
jak dla mnie możesz wrzucać następnego screena :)

Lechiander [ Wardancer ]
Wczoraj wieczorem nie wyszło, to teraz się trochę poznęcam nad Wami. ;-)

CHESTER80 [ no legend ]
08.10.2004 | 07:46 Lechiander [ Wardancer ]
Wczoraj poszedłem najzwyczajniej w śiwecie spać. Ile mozna czekać na jakiekowliek odpowiedzi i w międzyczasie czyatć... nie wazne co. ;-)
Chester ---> Bravo! Myslalem, że będę mógł wykorzystac to dzisiaj. :-) Niech ci nawet będzie polski tytuł, choć chciałem ang. Pal to licho. :-))
------------------------
Niech więc sprawiedliwości stanie się zadość - "Once Upon a Time In America". Wczoraj akurat grałem na sieci i w przerwie na chwilę zajrzałem do "Filmożerców" zobaczyć jak tam wam idzie. Patrzę a tu jakieś męskie ramiona, tatuaże i rozmowy z cyklu "rozmowy w toku nocą" :)
Musiałem uratować honor karczmy ;)

Lechiander [ Wardancer ]
To zgadujcie, zgadujcie, a ja w miedzyczasie poje sobie pooddychać. Nie ma to jak fajka do kafki (nie myulić z Kafką :-P :-).
<--- Chester --> :-)
Justa__ [ kreska kreska ]
jasne, musialeś to sobie nabić z piokosem pkt :P
mithos [ Senator ]
to Saturn 3 ? :>

Lechiander [ Wardancer ]
Poznajcie me dobre serce w piątkowy ranek. Macie jeszcze jedno.
Justa ---> Jeśli to do mnie, to nie kumam. :-)
Ale coś mi mówi, że to było do Chestra. :-P

CHESTER80 [ no legend ]
Tak, to było do mnie !

mithos [ Senator ]
ciekaw jestem co to za film, bo co screen to większy mętlik ....... może zarzuć jakąć podpowiedz dla googlarzy :>

Justa__ [ kreska kreska ]
Lechu to bylo do pana ktory sklada niemoralne propozycje, nie do ciebie :>
zgadujecie ten film czy mam powiedziec? :P

CHESTER80 [ no legend ]
Justa__ --> he he ! Możesz mówić co to za film, czekamy !
Lechiander [ Wardancer ]
Film jest całkiem niezły jak na SF klasy B. :-P :-))
Ten powinien pomóc znacznie. :-)
Justa ---> Specjalnie dla Ciebie, żeby nie mówili, że się nie znasz. Jak ten przystojnaik się nazywa. -->
:-P :-)

mithos [ Senator ]
Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone ?
Justa__ [ kreska kreska ]
jaki przystojniak? :P

piokos [ ]
kto sobie nabijał?
Justa Ty specjalnie nie zgadywałaś aby rzucać podejrzenia :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 09:47:40]

Justa__ [ kreska kreska ]
tak tak piokos, dobra ściema nie jest zła :P

piokos [ ]
to dobrze że się przyznajesz
powiiesz co to za film czy znowu ściemniałaś? :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 09:50:03]
Justa__ [ kreska kreska ]
znowu chciałam ci szanse dać :>

Lechiander [ Wardancer ]
piokos ---> Znasz kobitkę, która mówi prawdę? ;-))

piokos [ ]
nie :D

Justa__ [ kreska kreska ]
możecie czuć się zaszczyceni, już znacie :D

Lechiander [ Wardancer ]
Justa ---> Ale jaką prawdę: kobiecą, czy tę prawdziwą? :-))
garrett [ realny nie realny ]
to ejst Arena ?

CHESTER80 [ no legend ]
Powiecie wreszcie co to za film ? Ja nie wiem bo nie oglądam Polsatu i TV4.
A ten film wygląda nawet całkiem sympatycznie, oczywiście jak na kino klasy C albo dalej :)

piokos [ ]
a która to?
co do filmu może to jakaś nieznana część gwiezdnych wojen?

Justa__ [ kreska kreska ]
Lechu WŁAŚCIWĄ :P
piokos pomyśl, to nie boli :P
a żeby nie było że nie na temat to nie wiem co to za film :))

Lechiander [ Wardancer ]
Skąd ja wiedziałem, że garrett przyjdzie i wszystko popsuje? ;-) +1 :-)
Justa ---> Ten powinien Ci się spodobac. :-P ---------------------------------------------------------------------->
Chester ---> Klasy B!!! :-)
piokos ---> Prędzej Star Tryka! :-)
Lechiander [ Wardancer ]
Cholera!
Screena dla Justy zapomniałem.

garrett [ realny nie realny ]
czy moge się pochwalic ze wiedziałem po drugim obrazku :))))) ?

Lechiander [ Wardancer ]
garrett ---> Oni tego nie docenią. :-)
Załóz nową może, co?

piokos [ ]
myślę, myślę ale żadna prawdomówna mi na myśl nie przychodzi.
Matko, skąd Wy znacie takie filmy?
Justa__ [ kreska kreska ]
Lechu czemu uważasz że powinien? ta pielucha z szelkami go dyskwalifikuje na wejściu :)
garrett [ realny nie realny ]
oki :) dajcie mi 5 minut

Lechiander [ Wardancer ]
Justa ---> He, he, wiedziałem, że ci się pampers spodoba. :-)))
garrett [ realny nie realny ]
czesc następna :