GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - jaki to film cz. 46

07.10.2004
23:48
smile
[1]

Justa__ [ kreska kreska ]

Filmożercy - jaki to film cz. 46

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

79 -- ZARA
68 -- CHESTER80
57 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
15 -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

poprzednia:

07.10.2004
23:49
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Chciałem tylko zaznaczyć że odgadłem poprzednią zagadkę coście przez godzinę nie zgadli !!!

07.10.2004
23:50
smile
[3]

WolverineX [ Senator ]

no to dawac Czester

07.10.2004
23:50
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

Serio mogę ???

07.10.2004
23:51
[5]

Justa__ [ kreska kreska ]

ok, Chester wrzucaj

07.10.2004
23:51
[6]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ches aka paluch ==> ja ci wierze ale poqi lechu sie nie odezwie no to z pkt taq trudno troche.....

07.10.2004
23:51
smile
[7]

Coolabor [ Poseł ]

ale bez dopisania punktu, nie ma w koncu autora :DDD

07.10.2004
23:52
[8]

piokos [ ]

I stanie się koniec (End of days)

07.10.2004
23:52
smile
[9]

WolverineX [ Senator ]

lech chyba poszed walnac w kime, to daj, bo jak justa da to pewnie jakis "ambitny"film :)

07.10.2004
23:52
smile
[10]

Aceofbase [ El Mariachi ]

wolv--> co wam odwala? a to co Justa dala to nie jest przypadqiem zagadqa?? ludzie!!

07.10.2004
23:53
smile
[11]

piokos [ ]

zgodnie z poprzednim wątkiem to właśnie jest , ekhem była zagadka

07.10.2004
23:53
smile
[12]

WolverineX [ Senator ]

zeby to byla zagadka to bym juz w 49 minucie odpowiedzial :)

walisz? to byla ? mozna bylo chociaz cos napisac ze to nowa zagadka :(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 23:52:48]

07.10.2004
23:53
[13]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja już dałam zagadkę w pierwszym poście, ale mozna ją olać i niech Chester wrzuca

07.10.2004
23:54
smile
[14]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, już daję screena (będzie łatwo) a punkta sobie dopiszę bo mam 100000 % pewności że to ten film ! Mam go na DVD i oglądałem już 30 razy !!!

07.10.2004
23:55
smile
[15]

piokos [ ]

jak to olać, bo ja zgadłem?

07.10.2004
23:55
smile
[16]

CHESTER80 [ no legend ]

79 -- ZARA
69 -- CHESTER80
57 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
15 -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
23:55
[17]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos nie zgadłeś :)

07.10.2004
23:55
[18]

piokos [ ]

Rewolwer i melonik / Avengers, The

07.10.2004
23:55
[19]

Aceofbase [ El Mariachi ]

rewolwer i melonik

07.10.2004
23:56
[20]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

eee... Czerwony Melonik czy jakos tak ;) ?

07.10.2004
23:56
[21]

WolverineX [ Senator ]

rewolwer i melonik ???

ta pani w czarnym mi sie kojarzy :)

07.10.2004
23:56
[22]

Justa__ [ kreska kreska ]

też bym zgadla jakbym wiedziala jak sie "lewolwel" pisze :>

07.10.2004
23:56
smile
[23]

piokos [ ]

a właśnie że tak, :P

to teraz macie za swoje :P

07.10.2004
23:57
smile
[24]

CHESTER80 [ no legend ]

Wybaczcie państwo, ale ja zgadłem że to było "Dawno Temu w Ameryce" i ja zakładam nową zagadkę. W regulaminie nie ma nic o "przedawnieniu". Sorry jak komuś się to niepodoba ale tak chyba jest uczciwie.

07.10.2004
23:57
smile
[25]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Stranger --> chyba "Rozowy Pantofelek" :P

07.10.2004
23:57
smile
[26]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos i aceofbase --> +1

07.10.2004
23:58
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Aceofbase --> hehe, a moze ;) co do melonika, ogladalem tylko remake :)

07.10.2004
23:59
[28]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos nie zgadłeś, to nie ten film :P

08.10.2004
00:01
smile
[29]

Aceofbase [ El Mariachi ]

nie wazne ze zgadl czy nie zgadl, ale nie powinno byc taqiej sytuacji, ze zaraz po daniu screena "ee dobra lejemy na niego" i leci nastepny... :)

08.10.2004
00:02
[30]

Justa__ [ kreska kreska ]

Aceofbase cicho juz! :P

08.10.2004
00:04
smile
[31]

WolverineX [ Senator ]

dobra ide spac. po zgaduje sobie jutro .

08.10.2004
00:06
[32]

Aceofbase [ El Mariachi ]

piokos?

Justa --> buzie na klodqe zamykam i wyrzucam klucz ;D

08.10.2004
00:07
smile
[33]

piokos [ ]

zgadnijcie to cfaniaki :P

79 -- ZARA
69 -- CHESTER80
57 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

08.10.2004
00:08
[34]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

08.10.2004
00:08
[35]

Justa__ [ kreska kreska ]

cholera, nie wiem :|

08.10.2004
00:09
[36]

rostov [ Generaďż˝ ]

Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym (lub jakoś tak)

08.10.2004
00:09
smile
[37]

CHESTER80 [ no legend ]

Kolejny klasyk, tyle że nowszy...

Rzeczy które robisz w Denver będąc martwym
Things to do in Denver when your dead

08.10.2004
00:11
[38]

CHESTER80 [ no legend ]

Tam gra Andy Garcia, Christoper LLoyd (profesorek z Back to the future) i najpiękniejsza kobieta świata ale zapomniałem nazwiska.

08.10.2004
00:14
smile
[39]

CHESTER80 [ no legend ]

No co jest ? Człowiek się rozkręca a oni uciekają...

08.10.2004
00:14
smile
[40]

piokos [ ]

Stranger ==> bywały już mniejsze i były odgadywane, jak stało się i tym razem:)

Ches ==> Gabrielle Anwar

rostov CHESTER80 ==> macie +1

08.10.2004
00:16
smile
[41]

rostov [ Generaďż˝ ]

A teraz mój screen----->

79 -- ZARA
70 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- Justa
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

08.10.2004
00:17
smile
[42]

piokos [ ]

8 mila

08.10.2004
00:20
smile
[43]

rostov [ Generaďż˝ ]

nie, to nie mila

08.10.2004
00:21
smile
[44]

piokos [ ]

murzyn z gnatem to albo 8 mila albo gliniarz z beverly hills

08.10.2004
00:21
[45]

yagienka [ pułapka na Misia ]

to może jacyś szybcy i wściekli?

08.10.2004
00:22
[46]

rostov [ Generaďż˝ ]

dam kolejny screen bo zaraz idę spać. ------>

08.10.2004
00:23
[47]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Cop Land?

08.10.2004
00:29
smile
[48]

rostov [ Generaďż˝ ]

Dobra, wystarczy czekania. Niech ktoś szybko odpowie. To film Spike'a Lee.

08.10.2004
00:32
[49]

Justa__ [ kreska kreska ]


ślepy zaułek? :)

08.10.2004
00:33
[50]

soze [ sick off it all ]

clockers?

08.10.2004
00:33
smile
[51]

rostov [ Generaďż˝ ]

Justa_ ----> Tak. To ten film. +1

08.10.2004
00:34
[52]

CHESTER80 [ no legend ]

Mordercze lato ?

08.10.2004
00:35
smile
[53]

soze [ sick off it all ]

heh zapuzno tu zajrzalem1screen;))

08.10.2004
00:35
smile
[54]

Justa__ [ kreska kreska ]

wraca moja zagadka :>

79 -- ZARA
70 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

08.10.2004
00:36
[55]

CHESTER80 [ no legend ]

End Of Days

08.10.2004
00:36
[56]

rostov [ Generaďż˝ ]

miałem iść spać ale nie mogę sie powstrzymać. Podejrzani?

08.10.2004
00:37
[57]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie nie

08.10.2004
00:37
smile
[58]

piokos [ ]

sranie w banie Chester to nie ten film

08.10.2004
00:37
smile
[59]

soze [ sick off it all ]

stygmaty?

08.10.2004
00:38
[60]

piokos [ ]

Stygmaty / Stigmata

soze nie mogłeś poczekać 10 sekund :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:37:46]

08.10.2004
00:39
[61]

CHESTER80 [ no legend ]

Stygmaty oczywiście !

08.10.2004
00:39
[62]

Justa__ [ kreska kreska ]

a chcialam was pomęczyć :|

soze +1

piokos oszust :P

08.10.2004
00:40
smile
[63]

piokos [ ]

ja?
udowodnij :P :P :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:40:16]

08.10.2004
00:41
smile
[64]

CHESTER80 [ no legend ]

odczepić mi się od piokosa !

08.10.2004
00:42
smile
[65]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos i chester oszuści! :P

08.10.2004
00:43
smile
[66]

soze [ sick off it all ]

zagadka..tylko oryginalny tytoł---------->

79 -- ZARA
70 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
00:43
smile
[67]

CHESTER80 [ no legend ]

Ja nie mam abonamentu więc nie mogę być oszustem !

08.10.2004
00:43
smile
[68]

piokos [ ]

i Justa też kantuje

08.10.2004
00:44
[69]

CHESTER80 [ no legend ]

Get Shorty ?

08.10.2004
00:45
[70]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie kantuje! uważaj bo poskarże się kolegom! :P

08.10.2004
00:45
[71]

piokos [ ]

Osiem milimetrów 8 mm

08.10.2004
00:46
[72]

CHESTER80 [ no legend ]

The Juror ?

08.10.2004
00:46
[73]

CHESTER80 [ no legend ]

True Romance ?

08.10.2004
00:47
smile
[74]

piokos [ ]

figa z makiem pasternakiem, Justa wyciąga odpowiedzi przez gg

08.10.2004
00:47
[75]

rostov [ Generaďż˝ ]

12 Angry Men?

08.10.2004
00:48
smile
[76]

piokos [ ]

Chester cała filmografia Gandolfiniego jest dłuuuuuuuuga

08.10.2004
00:48
smile
[77]

Justa__ [ kreska kreska ]

nawet nie mam twojego gg wiec co gadasz gupi :P

08.10.2004
00:48
smile
[78]

piokos [ ]

a kto mówi że ode mnie :P

poza tym jest pod nickiem, kiepski argument :P


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:47:47]

08.10.2004
00:49
smile
[79]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos --> ... i na dodatek podaje że jest z Telekomunikacji, prosi o numery kart kredytowych i mówi że ma paszport polsatu !

08.10.2004
00:49
smile
[80]

soze [ sick off it all ]

Chester +1 true romance

08.10.2004
00:49
[81]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos i Chester to czubki:PPP

08.10.2004
00:50
smile
[82]

CHESTER80 [ no legend ]

08.10.2004 | 00:48
piokos [ Yosemite Sam ] https://www.pajacyk.pl

Chester cała filmografia Gandolfiniego jest dłuuuuuuuuga

------------

Mówiłeś coś ?

08.10.2004
00:50
smile
[83]

piokos [ ]

zacytuję:

08.10.2004 | 00:43
piokos [ Yosemite Sam ] https://www.pajacyk.pl » edytuj post

i Justa też

08.10.2004
00:53
smile
[84]

piokos [ ]

Chester dawaj fotę


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 00:51:57]

08.10.2004
00:53
smile
[85]

CHESTER80 [ no legend ]

Banalne ------->
Jako ciekawostkę powiem że film jest na czarnej liście "najgorzej wtdanych filmów na dvd" ! W Polsce wydano go tylko z lektorem i na dodatek w systemie... MONO !!! Skandal !

79 -- ZARA
71 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- piokos
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
00:53
smile
[86]

Justa__ [ kreska kreska ]

no i co że jest i tak nie skorzystam :P

08.10.2004
00:54
[87]

piokos [ ]

kasyno

08.10.2004
00:55
[88]

darek_dragon [ 42 ]

casino?

08.10.2004
00:56
smile
[89]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos --> +1

Justa__ ---> Ty może nie bo to babskie kino nie jest, ale jest parę osób co by chciało mieć ten film na dvd z napisami i w Dolby5.1

08.10.2004
00:57
[90]

Justa__ [ kreska kreska ]

Chester to było do piokosa i jego nr gg :)

08.10.2004
00:58
smile
[91]

CHESTER80 [ no legend ]

Justa __ --> W takim razie zwracam honor i kajam się po podłodze, cokolwiek to oznacza :)

08.10.2004
00:59
smile
[92]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos dawaj fotę !

08.10.2004
00:59
smile
[93]

piokos [ ]

ja tylko obaliłem argument "nawet nie mam twojego gg wiec co gadasz gupi :P"

79 -- ZARA
71 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
17 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
01:00
smile
[94]

CHESTER80 [ no legend ]

Było !!!

Femme Fatale, sam dawałem !

08.10.2004
01:00
smile
[95]

darek_dragon [ 42 ]

kajać się (Słownik Języka Polskiego)
[/]cz. ndk VIIIa - pokajać się dk VIIIa ‘pokornie przyznawać się do winy, wyrażając skruchę’

08.10.2004
01:02
smile
[96]

piokos [ ]

to masz bonusa :)
Chester +1

nie bawię się od początku

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 01:01:16]

08.10.2004
01:03
[97]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos i Chester sie umawiają ze sobą i pomagają sobie! :P

08.10.2004
01:04
smile
[98]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos, Chester, Soulcatcher i jeszcze kilka osób to ta sama osoba !

08.10.2004
01:04
smile
[99]

piokos [ ]

grupa trzymająca władzę :P

08.10.2004
01:04
smile
[100]

soze [ sick off it all ]

zapomniałes i uncle ben!..dawaj fotke :D

08.10.2004
01:05
[101]

Justa__ [ kreska kreska ]

to samo pomyślalam co piokos, bhahaha :)

08.10.2004
01:07
smile
[102]

CHESTER80 [ no legend ]

toże banal mówiąc pa ruski ----->

79 -- ZARA
72 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462
17 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze


08.10.2004
01:07
smile
[103]

piokos [ ]

Justa = Jakubowska
Chester = Kwiatkowski
piokos = Czarzasty
.
.
.

08.10.2004
01:08
[104]

piokos [ ]

15 minut

08.10.2004
01:08
smile
[105]

piokos [ ]

jeszcze w kioskach się wala

08.10.2004
01:09
[106]

Justa__ [ kreska kreska ]


15minut?

08.10.2004
01:10
[107]

Justa__ [ kreska kreska ]

i nie chce byś Jakubowską, to głupia baba jest! :|

08.10.2004
01:10
smile
[108]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos ma najlepiej wedle tej listy, ja chcę być Czarzastym !

piokos --> +1

08.10.2004
01:11
smile
[109]

CHESTER80 [ no legend ]

Justa__ --> Mógłbym teraz napisać złośliwie "i właśnie dlatego piokos napisał że jesteś Jakuboswką" ale się wstrzymałem bo nie chcę zarobić po ryju ! :)

08.10.2004
01:11
smile
[110]

piokos [ ]

no dobra

Justa = Kwiatkowski
Chester = Jakubowska
piokos = Czarzasty

08.10.2004
01:12
smile
[111]

CHESTER80 [ no legend ]

...

08.10.2004
01:13
smile
[112]

piokos [ ]

też pewno było

79 -- ZARA
72 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
01:15
smile
[113]

CHESTER80 [ no legend ]

A tego nie kojarzę, może Justa wie ? Jest na sali Justa wogóle ?

08.10.2004
01:16
[114]

Justa__ [ kreska kreska ]

Justa się pogniewala i chyba zaraz pójdzie się kąpać :P

08.10.2004
01:17
smile
[115]

CHESTER80 [ no legend ]

Nie gniewaj się złotko ! Mogę iść z tobą ?

08.10.2004
01:18
smile
[116]

piokos [ ]

typowe :P

jak teraz dam podpowiedź to znowu będzie że się umawiamy.

ja tylko popatrzę :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 01:17:30]

08.10.2004
01:20
smile
[117]

CHESTER80 [ no legend ]

Już wiem, to piokos jest Justą !

08.10.2004
01:20
[118]

Justa__ [ kreska kreska ]

po 1 nie mów do mnie złotko... a po 2 NIE! :P

08.10.2004
01:21
smile
[119]

CHESTER80 [ no legend ]

Ech kobiety... Jak wyśmiewasz to źle, jak chwalisz to też źle...

08.10.2004
01:22
smile
[120]

piokos [ ]

LOL

08.10.2004
01:22
smile
[121]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, prosimy o podpowiedź !

08.10.2004
01:24
smile
[122]

piokos [ ]

subtelna podpowiedź

08.10.2004
01:26
smile
[123]

CHESTER80 [ no legend ]

Czyżby było...

Three Kings (Złoto pustyni)

08.10.2004
01:28
smile
[124]

piokos [ ]

CHESTER80 +1

08.10.2004
01:28
[125]

Justa__ [ kreska kreska ]

a to zaskoczenie...
:P

08.10.2004
01:30
smile
[126]

piokos [ ]

specjalnie odpuściłaś żeby rzucić podejrzenia

08.10.2004
01:32
smile
[127]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos --> oczywiście broń Boże nie czepiam się że dajesz to co już było, po prostu jestem wyjątkowo złośliwą mendą ! :) A filmów które były jest tu coraz więcej, sam nawet takie daję, oczywiście nieświadomie. Zresztą w Faqu nie ma o tym ani słowa więc wszystko jest cacy.

Zagadka specjalnie dla Justy w ramach przeprosin za brzydką propozycję kompielową ! :)

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
27 -- Smoleń -- Justa
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
01:33
smile
[128]

piokos [ ]

ja jestem za tym aby Justa wrzucała screeny a my z Chesterem będziemy punkty inkasować

08.10.2004
01:34
smile
[129]

piokos [ ]

Justa ja wiem, piszesz?

08.10.2004
01:36
[130]

CHESTER80 [ no legend ]

Podpowiedź...

08.10.2004
01:37
smile
[131]

CHESTER80 [ no legend ]

No co jest ?

08.10.2004
01:39
[132]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie dadzą sie człowiekowi umyć :| dwa tygodnie na miłośc :P

08.10.2004
01:40
[133]

CHESTER80 [ no legend ]

offtopic on > w ramach experymentu wklejam tu pewien ruchomy obrazek, żeby sprawdzić czy działa i się rusza < offtopic off

08.10.2004
01:41
smile
[134]

CHESTER80 [ no legend ]

Działa !!!

Justa__ --> Brawo !!! +1
Dawaj zagadkę !

08.10.2004
01:41
[135]

piokos [ ]

Dwa tygodnie na miłość (Two Weeks Notice)

08.10.2004
01:42
[136]

Justa__ [ kreska kreska ]


niech ktoś za mnie wrzuci :>

08.10.2004
01:42
smile
[137]

piokos [ ]

zapomniałem refresza zrobić

08.10.2004
01:42
smile
[138]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos ---> Dawaj ! Chyba że są inni ochotnicy ? :)

08.10.2004
01:44
smile
[139]

piokos [ ]

ja chcę coś odgadnąć i iść spać

08.10.2004
01:44
smile
[140]

CHESTER80 [ no legend ]

To co ? Ja mam dać ?

08.10.2004
01:45
[141]

piokos [ ]

tak

08.10.2004
01:47
smile
[142]

CHESTER80 [ no legend ]

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak
18 -- Crash8462 -- piokos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
01:50
smile
[143]

piokos [ ]

Chester zdjęć z wakacji nie wklekamy

08.10.2004
01:51
[144]

piokos [ ]

polowanie na czerwony pażdziernik?

08.10.2004
01:53
[145]

CHESTER80 [ no legend ]

Blisko ale nie, film jest nowszy.

08.10.2004
01:55
[146]

piokos [ ]

no to może K-19: The Widowmaker

08.10.2004
01:55
smile
[147]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, oczka mi się już kleją i pora lulu, oto podpowiedź obrazkowa...

08.10.2004
01:56
smile
[148]

CHESTER80 [ no legend ]

BRAWO !

piokos ---> +1 4 JU

08.10.2004
01:56
smile
[149]

piokos [ ]

DOBRANOC

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

log off

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 01:55:23]

08.10.2004
07:47
[150]

Lechiander [ Wardancer ]

Wczoraj poszedłem najzwyczajniej w śiwecie spać. Ile mozna czekać na jakiekowliek odpowiedzi i w międzyczasie czyatć... nie wazne co. ;-)

Chester ---> Bravo! Myslalem, że będę mógł wykorzystac to dzisiaj. :-) Niech ci nawet będzie polski tytuł, choć chciałem ang. Pal to licho. :-))

Kto daje???

08.10.2004
08:02
[151]

vorsten [ Konsul ]

To może ja dam, jak zawsze coś łatwego:

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger
25 -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
08:03
[152]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

resident evil

08.10.2004
08:05
[153]

vorsten [ Konsul ]

remwall +1 :]

08.10.2004
08:07
smile
[154]

Lechiander [ Wardancer ]

NNieładnie tak bez uprzedzenia, oj nieladnie. ;-)

08.10.2004
08:07
[155]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
22 -- mithos -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
08:11
[156]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

zgadujcie

08.10.2004
08:15
smile
[157]

Lechiander [ Wardancer ]

Cały czas próbujemy. :-)

08.10.2004
08:23
smile
[158]

gacek [ Litzmannstadt ]

Pojutrze ?

08.10.2004
08:25
[159]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

to nie jest pojutrze

08.10.2004
08:39
[160]

mithos [ Senator ]

Taking Lives? ......... przy okazji witam wszystkich o poranku :)

08.10.2004
08:43
smile
[161]

Lechiander [ Wardancer ]

O poranku najlepszy jest zapach napalmu. :-)

Witaj mithos! Obys zgadł. :-P

08.10.2004
08:47
[162]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

mithos+1 brawo

08.10.2004
08:49
[163]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

mithos teraz ty dajesz zagadke

08.10.2004
08:52
[164]

mithos [ Senator ]

Podpowiedz dla Lecha :) to nie jest Lolita

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
46 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
23 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

08.10.2004
08:54
smile
[165]

Lechiander [ Wardancer ]

mithos ---> To już było wredne! :-)) Może Ty baba jesteś? :-P

Matka Teresa od Aniołów ? :-)

08.10.2004
08:54
smile
[166]

CHESTER80 [ no legend ]

dzieci kukurydzy 24

08.10.2004
08:56
smile
[167]

Lechiander [ Wardancer ]

He, he! Raczej

Dzieci kukurydzy - pilot :-)

08.10.2004
09:01
[168]

mithos [ Senator ]

dobra oto podpowiedz
Lechiander i kto tu jest wredny :)

08.10.2004
09:01
smile
[169]

Lechiander [ Wardancer ]

No enie mów, że to Metropolis!

08.10.2004
09:03
[170]

mithos [ Senator ]

mówię Lechiander +1, wiedziałem żeby nie dawać tego screena :)

08.10.2004
09:09
smile
[171]

Lechiander [ Wardancer ]

Muszę się kawy napić jednak!

79 -- ZARA
73 -- CHESTER80
58 -- rostov
52 -- garrett
47 -- Lechiander
35 -- Torn -- darek_dragon
30 -- Aceofbase
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- Stranger -- remwall
23 -- mithos
22 -- ILEK -- gacek
19 -- pizmak -- piokos
18 -- Crash8462
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...*
08 -- Coolabor
07 -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --soze

Macie cos ala niemowlak w porównaniu do poprzedniego screen'a. :-)

08.10.2004
09:11
[172]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

ale to za maly screen jest

08.10.2004
09:12
[173]

Lechiander [ Wardancer ]

Sorry! Dałem za małego screen'a. Już to poprawiam!
Naprawdę tzra mi kawy. :-/

08.10.2004
09:20
[174]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

nie mam pojecia

08.10.2004
09:22
[175]

mithos [ Senator ]

jak dla mnie możesz wrzucać następnego screena :)

08.10.2004
09:24
smile
[176]

Lechiander [ Wardancer ]

Wczoraj wieczorem nie wyszło, to teraz się trochę poznęcam nad Wami. ;-)

08.10.2004
09:28
smile
[177]

CHESTER80 [ no legend ]

08.10.2004 | 07:46 Lechiander [ Wardancer ]

Wczoraj poszedłem najzwyczajniej w śiwecie spać. Ile mozna czekać na jakiekowliek odpowiedzi i w międzyczasie czyatć... nie wazne co. ;-)

Chester ---> Bravo! Myslalem, że będę mógł wykorzystac to dzisiaj. :-) Niech ci nawet będzie polski tytuł, choć chciałem ang. Pal to licho. :-))


------------------------
Niech więc sprawiedliwości stanie się zadość - "Once Upon a Time In America". Wczoraj akurat grałem na sieci i w przerwie na chwilę zajrzałem do "Filmożerców" zobaczyć jak tam wam idzie. Patrzę a tu jakieś męskie ramiona, tatuaże i rozmowy z cyklu "rozmowy w toku nocą" :)
Musiałem uratować honor karczmy ;)


08.10.2004
09:31
smile
[178]

Lechiander [ Wardancer ]

To zgadujcie, zgadujcie, a ja w miedzyczasie poje sobie pooddychać. Nie ma to jak fajka do kafki (nie myulić z Kafką :-P :-).

<--- Chester --> :-)

08.10.2004
09:31
[179]

Justa__ [ kreska kreska ]

jasne, musialeś to sobie nabić z piokosem pkt :P

08.10.2004
09:37
[180]

mithos [ Senator ]

to Saturn 3 ? :>

08.10.2004
09:40
smile
[181]

Lechiander [ Wardancer ]

Poznajcie me dobre serce w piątkowy ranek. Macie jeszcze jedno.

Justa ---> Jeśli to do mnie, to nie kumam. :-)
Ale coś mi mówi, że to było do Chestra. :-P

08.10.2004
09:43
smile
[182]

CHESTER80 [ no legend ]

Tak, to było do mnie !

08.10.2004
09:44
smile
[183]

mithos [ Senator ]

ciekaw jestem co to za film, bo co screen to większy mętlik ....... może zarzuć jakąć podpowiedz dla googlarzy :>

08.10.2004
09:44
smile
[184]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu to bylo do pana ktory sklada niemoralne propozycje, nie do ciebie :>

zgadujecie ten film czy mam powiedziec? :P

08.10.2004
09:46
smile
[185]

CHESTER80 [ no legend ]

Justa__ --> he he ! Możesz mówić co to za film, czekamy !

08.10.2004
09:47
[186]

Lechiander [ Wardancer ]

Film jest całkiem niezły jak na SF klasy B. :-P :-))
Ten powinien pomóc znacznie. :-)

Justa ---> Specjalnie dla Ciebie, żeby nie mówili, że się nie znasz. Jak ten przystojnaik się nazywa. -->
:-P :-)

08.10.2004
09:48
smile
[187]

mithos [ Senator ]

Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone ?

08.10.2004
09:48
[188]

Justa__ [ kreska kreska ]

jaki przystojniak? :P

08.10.2004
09:48
smile
[189]

piokos [ ]

kto sobie nabijał?
Justa Ty specjalnie nie zgadywałaś aby rzucać podejrzenia :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 09:47:40]

08.10.2004
09:50
smile
[190]

Justa__ [ kreska kreska ]

tak tak piokos, dobra ściema nie jest zła :P

08.10.2004
09:51
smile
[191]

piokos [ ]

to dobrze że się przyznajesz
powiiesz co to za film czy znowu ściemniałaś? :P


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 09:50:03]

08.10.2004
09:53
[192]

Justa__ [ kreska kreska ]

znowu chciałam ci szanse dać :>

08.10.2004
09:53
smile
[193]

Lechiander [ Wardancer ]

piokos ---> Znasz kobitkę, która mówi prawdę? ;-))

08.10.2004
09:54
smile
[194]

piokos [ ]

nie :D

08.10.2004
09:54
smile
[195]

Justa__ [ kreska kreska ]

możecie czuć się zaszczyceni, już znacie :D

08.10.2004
09:56
smile
[196]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> Ale jaką prawdę: kobiecą, czy tę prawdziwą? :-))

08.10.2004
09:56
[197]

garrett [ realny nie realny ]

to ejst Arena ?

08.10.2004
09:56
smile
[198]

CHESTER80 [ no legend ]

Powiecie wreszcie co to za film ? Ja nie wiem bo nie oglądam Polsatu i TV4.
A ten film wygląda nawet całkiem sympatycznie, oczywiście jak na kino klasy C albo dalej :)

08.10.2004
09:56
smile
[199]

piokos [ ]

a która to?

co do filmu może to jakaś nieznana część gwiezdnych wojen?

08.10.2004
09:58
smile
[200]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu WŁAŚCIWĄ :P

piokos pomyśl, to nie boli :P

a żeby nie było że nie na temat to nie wiem co to za film :))

08.10.2004
09:58
smile
[201]

Lechiander [ Wardancer ]

Skąd ja wiedziałem, że garrett przyjdzie i wszystko popsuje? ;-) +1 :-)

Justa ---> Ten powinien Ci się spodobac. :-P ---------------------------------------------------------------------->

Chester ---> Klasy B!!! :-)

piokos ---> Prędzej Star Tryka! :-)

08.10.2004
09:59
[202]

Lechiander [ Wardancer ]

Cholera!

Screena dla Justy zapomniałem.

08.10.2004
10:00
smile
[203]

garrett [ realny nie realny ]

czy moge się pochwalic ze wiedziałem po drugim obrazku :))))) ?

08.10.2004
10:01
smile
[204]

Lechiander [ Wardancer ]

garrett ---> Oni tego nie docenią. :-)
Załóz nową może, co?

08.10.2004
10:01
smile
[205]

piokos [ ]

myślę, myślę ale żadna prawdomówna mi na myśl nie przychodzi.

Matko, skąd Wy znacie takie filmy?

08.10.2004
10:01
[206]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu czemu uważasz że powinien? ta pielucha z szelkami go dyskwalifikuje na wejściu :)

08.10.2004
10:01
[207]

garrett [ realny nie realny ]

oki :) dajcie mi 5 minut

08.10.2004
10:02
smile
[208]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> He, he, wiedziałem, że ci się pampers spodoba. :-)))

08.10.2004
10:07
[209]

garrett [ realny nie realny ]

czesc następna :

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.