GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukiwany, poszukiwana .... "Germański oprawca"

07.10.2004
21:13
[1]

Yaca Killer [ **** ]

Poszukiwany, poszukiwana .... "Germański oprawca"

Dobry wieczór :)

Pilnie potrzebuję, serdecznie proszę, ustawicznie poszukuję ... itd, itd ...
już przechodzę do sedna sprawy.

Obrazek, żarcik rysunkowy "Germański oprawca" (stali bywalcy forum będą wiedzieć o co chodzi) pilnie potrzebuję. Za wskazanie adresu, bądź umieszczenie go w wątku serdecznie podziekuję. Zależy mi na jak najlepszej jakości (rozdzielczość, liczba kolorów i tym podobne pierdoły).


07.10.2004
21:14
[2]

Loczek [ Senator ]

:]

07.10.2004
21:28
smile
[3]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

Czyzby na koszulke?? :-))

jesli tak to musisz przerobic kolor bialy na jakis bladozolty bo drukarka zostawi na papierze termicznym niewydrukowane miejsce i bedzie polprzezroczysty

07.10.2004
21:46
[4]

Mastyl [ Legend ]


Hehe, nie znalem, mistrzowski zarcik.

08.10.2004
08:21
smile
[5]

Yaca Killer [ **** ]

Loczek --> dzięki

Kapuhy --> trafiony - zatopiony :) Dzięki za radę.

08.10.2004
08:26
[6]

beeria [ Konsul ]

wiecej na www.pvek.org

08.10.2004
08:27
smile
[7]

Lechiander [ Wardancer ]

Mistzrowski? To za mało! Jest rewelacyjny do bólu! Jedyny kawał ostatnio, który wywołuje u mnie niekontrolowany chichot. Wystarczy, że go sobie przypomne. :-)))

08.10.2004
09:41
[8]

Długi Róg z Kansas [ Centurion ]

ladnie to tak ograniczac sie tylko do znajomosci jednego stripa

jeden kultowy obok a drugi w linku

08.10.2004
09:47
smile
[9]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

YK--> nie ma sprawy. Po prostu tylko niewiele bardzo dobrych i drogich drukarek potrafi drukowac biel, a obrazek na koszulce sam mam i wiem jak to wyglada w praktyce .

Lechu--> to w takim razie jak zaloze koszulke to bedziesz mial niekontrolowane wybuchy 24h/d :-))))))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.