GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba kolejna do mających troche czasu

07.10.2004
21:04
[1]

Vegetan [ Leń ]

Prośba kolejna do mających troche czasu

Czy moglibyście wejść na poniższą stronę i poodświeżać pare razy?? Chodzi o to, aby oglądalność przeszłą 3000 bo stronka i tak idzie do zamknięcia a to fajnie by w podsumowaniu wyglądało, proszę.

07.10.2004
21:07
smile
[2]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

hehe jesli tak bardzo prosisz to nie ma spprawy

07.10.2004
21:11
[3]

Vegetan [ Leń ]

O, fajnie, transfer przekroczony, i dobrze :D Dziękuję. Później jeszcze jak będziecie mogli to pstryknijcie pare razy.

07.10.2004
21:30
smile
[4]

Weakando [ Senator ]

W operze ustaw w navigation odświeżanie co 5/10 sekund :) i zostaw na noc...

08.10.2004
11:26
smile
[5]

neon_one [ Pretorianin ]

5 razy wystarczy :P ??

08.10.2004
11:31
smile
[6]

dHq [ Konsul ]

Alez prosze bardzo

08.10.2004
12:13
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

x5

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.