Vegetan [ Leń ]
Prośba kolejna do mających troche czasu
Czy moglibyście wejść na poniższą stronę i poodświeżać pare razy?? Chodzi o to, aby oglądalność przeszłą 3000 bo stronka i tak idzie do zamknięcia a to fajnie by w podsumowaniu wyglądało, proszę.

bekas86 [ Blaugranczyk ]
hehe jesli tak bardzo prosisz to nie ma spprawy
Vegetan [ Leń ]
O, fajnie, transfer przekroczony, i dobrze :D Dziękuję. Później jeszcze jak będziecie mogli to pstryknijcie pare razy.

Weakando [ Senator ]
W operze ustaw w navigation odświeżanie co 5/10 sekund :) i zostaw na noc...

neon_one [ Pretorianin ]
5 razy wystarczy :P ??

dHq [ Konsul ]
Alez prosze bardzo
EwUnIa_kR [ Legend ]
x5