GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kompilator ...delphi7 ??

07.10.2004
19:41
smile
[1]

soze [ sick off it all ]

kompilator ...delphi7 ??

Witam potzrebuje pilnie cos o dziwnej nazwie..j.w.:)) jakis magiczny kompilator zebym pobawił sie delphi..

jak ktos ma to baaaardzo bym prosil:)) bo zielony wtym temacie jestem i niewiem gdzie cos takiego znalesc a potrzebne jest na gwałt ;))

thx

07.10.2004
19:45
[2]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

a nie moze byc po prostu pascal ?

07.10.2004
19:50
[3]

alan09 [ Konsul ]

Poszukaj na stronie Borlanda bodajze www.borland.com, moze mają jakiegoś triala albo coś wczesniejszego od 7.

07.10.2004
19:55
smile
[4]

soze [ sick off it all ]

BIGos--> pewnie moze ja sie nieznam...ma byc cos dopisania w delphi7:)) na informatyke dla sasiadki aja niewiem ocbiega:))


tak ale natej stronie trzeba sie rejestrowac i czekam na @:(..juz sporo czasu


moze to głupie ale niema nikt czegos takiego i zeby to sie dało na @ podeslac??:))

07.10.2004
20:00
[5]

alan09 [ Konsul ]

Delphi 7 jest tak potężnym narzędziem i tyle miejsca zajmuje instalka, że o @ mowy nie ma :P

07.10.2004
20:02
[6]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

soze - Delphi to taki pascal, tylko że w okienkach.
jak ktoś zna delphi to równie dobrze może robić w pascalu.
chyba, ze właśnie do szkoły trzeba :(
wiem, że pełna wersja enterprise zajmuje chyba z 2 czy 3 CD.

ten plik będzie zbyt duży aby go rzucić mailem (nawet trial chyba).

08.10.2004
00:18
smile
[7]

soze [ sick off it all ]

GIGos-->dzieki za wyjasnienia..bo ja sie kompletnie nieznam...sasiadka poszla do liceum i ma to na informatyce..podobno kompilator dała klasie na dyskietce ale jakis matol zgubił i ona niedostała go a na jutro miała jakas prace domowa i wiesz rodzice szaleli:))...no nic znalazłem pare tutkow wiec homework na 5 bedzie;) i ma wziasc od babki ten kompilator;))

dzieki za zainteresowanie

pozdrawiam soze!

08.10.2004
00:18
smile
[8]

soze [ sick off it all ]

BIGos..sorki! za pomyłke

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.