DARKI [ Konsul ]
TPSA zwiększa limit na Neo
przeczytajcie...
grzesiek16 [ Feluś ]
Już dawno o tym mówili ...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
czy ja dobrze zrozumialem... to juz w tym miechu mam w Neo512 limit 15GB? i co sie stanie jak go przekrocze? nadal bedzie obcinalo czy doliczy mi rachunku za dodatkowe gigabajty?

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]
"lub ściągnąć 35 filmów o wielkości ok. 700 MB każdy."
Hehe. Ale chudo to wygląda w porównaniu z Chello, gdzie ma być 3 mbps i 50 GB limit. Ja tam zostaję przy moich 768 Neo i bez limitów, bo jak wie każde dziecko - limity chapają dzię.

Garbizaur [ CLS ]
Ciekawe czy to prawda...

MichUUUs [ Pretorianin ]
A co z moim Neo 320 ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
w Neo320 limit 7GB, polecam przejsc na 512, placisz 99zl zamiast 92...

Llordus [ Generaďż˝ ]
tutaj to samo tylko na oficjalnej stronie ;) pewnie prawda zatem :D

pisz [ nihilista ]
banda psycholi
zmieniają wszystko co miesiąc...miałem mieć dsl, ale widze ze podpisze nową umowe na neozdrade skoro limity wzrosły
szkoda że chello do mnie kabla nie chce dociągnąć :/

Zgred [ Konsul ]
A wszyscy którzy mają NEO640 ciągle działają bez limitów! ;) HEHEHEHE;)

MichUUUs [ Pretorianin ]
Gdybym miał możliwość przesiąść się na Chello ,nie zastaniawiał bym się nawet sekundy :D
Ciekawe dlaczego zwiększyli łaskawie limity od 8.10 ===>Chello wprowadza 3mb/s od 8.10 ?? Co za NeoLoLe z T(ych)P(sów) :D
Pozdrawiam wszystkich (nie)szczęsliwych posiadaczy tej wspaniałej usługi :D

Coy2K [ Veteran ]
ahahaaha
lub ściągnąć 35 filmów o wielkości ok. 700 MB każdy
nieźle...propagują piractwo, monopolisci jedni no ! ;-)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
To teraz chello powinno dać 3 Mb w classic i 6 Mb w plusie :)

amoreg1234 [ użytkownik ]
ja mam 768 non limit i jest ok:)

zbm [ Flash Gordon ]
Piotrasq mówi prawde, a January blefuje :)

volvo95 [ Legend ]
Co zrobić żeby przejść z Neo 320 na 512 ??? Bo teraz mam limit 5 GB :/
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
volvo95 --> musisz podpisac aneks do umowy przy czym wiaze sie to z jej przedluzeniem o kolejnych 12 miesiecy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 20:42:54]

volvo95 [ Legend ]
Mam do nich zadzwonić ??? Nie da sie tego załatwić przez telefon ?? Musze iść do nich ???
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
volvo95 --> Jak potrafisz przez telefon złożyć podpis, to możesz do nich zadzwonić :)))

volvo95 [ Legend ]
No niestety jeszcze tego nie umiem, ale kto wie - człowiek uczy sie przez całe życie :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ja tam poszedlem do tepsy... nigdy nic nie wiadomo :)
ultiva2 [ Konsul ]
10 zł za 2 Gb po przekroczeniu limitu; toż to rozbój w biały dzień. Dzwonię do Janosika:)
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Hehe, 7 GB, to nie to samo co 5 :D, ale do tych 2 GB to sie zgadzam - rozboj, bezprawie...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
jest tu ktos z tepsy? bo potrzebuje jasnego wyjasnienia - czy po przekroczeniu limitu bedzie obcinalo lacze czy doliczy do rachunku 10zeta za kazde przekroczone 2GB?
ronn [ moralizator ]
Stranger [Gry-OnLine] --> Zastanow sie. Jesli obetna Ci lacze do 32kbps to jak chcesz sciagac te gigabajty? Jasne, ze nie beda obcinac bo by kase stracili.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no przeciez bylo, ze bedzie mozna je wykupic tak jak chociazby karte w POP-ie... obcinaja ci, ty wykupujesz i masz jeszcze 2GB czy ile tam...
edit: jesli to prawda to ciekawe jak sobie to wyobrazaja skoro liczniki na stronie neo czesciej nie dzialaja...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 23:33:56]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Dla internautów, którzy potrzebują najwięcej danych z sieci Telekomunikacja Polska wprowadzi od 15 października możliwość dokupienia 2 GB za 9,90 zł brutto. Do końca roku w ramach promocji za tę samą cenę będzie to pakiet 4 GB. Doładowania konta będzie można dokonać za pośrednictwem numeru o podwyższonej opłacie 0-300 900 300 lub dostępnej w Telepunktach karty-zdrapki.
nic tu nie pisze o automatycznym doliczaniu...

ronn [ moralizator ]
Stranger [Gry-OnLine] --> Sorry, nie zrozumialem dokladnie o co chodzilo. Faktycznie to istotne pytanie :) Mysle, ze nie beda automatycznie doliczac bo wywolalo to by lawine problemow. Pewlno ludzi by o tym nie wiedzialo a potem pielgrzymowaliby do tpsa po rekompensate :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
dokladnie, duzo osob moze nawet nie wiedziec, ze na stronie neo jest taki licznik... i skad maja wiedziec czy juz przekroczyli, poza tym tak jak mowie licznik czesto sie zacina, tak bylo pod koniec zeszlego miesiaca kiedy caly czas pokazywal stan na 25 wrzesnia, odblokowal sie dopiero kilka dni temu
w kazdym razie zadzwonie jutro w tej sprawie na infolinie Neo, bo dzisiaj nic na temat nie wiedzieli :-/ i za co ja place...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 23:53:40]
ronn [ moralizator ]
Ogolnie to ciekawe, czesc limitow nawet nie zaczela obowiazywac, a juz je zmieniaja. Trzeba przyznac, ze szybko zareagowali na nowe chello.
winner [ Generaďż˝ ]
no dokładnie :) zgapiają od konkurencji, ale mogli by chociarz być lepsi i zwiększyć limity :) zamiast 25GB dla 1MB to dać te 30 chociarz :) aha czy te 25GB w 1MB obowiązywać bedzie od nowego roku czy do nowego roku jak to jest ???

neXus [ Fallen Angel ]
Zmiany w ofercie są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom internautów
hahahahaha
i jakos to przypadkowo sie stało po ogłoszeniu nowej oferty Chello

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]
A jeżeli ktoś ma NeoPlus, bo założył prawie najwcześniej (poprzednio była sama Neo) to fige ma. Zwiększyli by nam do tego megabita, ale bez limitów. A tak, jak to tepsa, da nowym użyszkodnikom, starych już olała - mają to w zwyczaju.
neXus [ Fallen Angel ]
Yisrael -> wiesz - ja wole miec te 700 z groszami i bez limitu niz by mi dano 1 mb i komus wpadlo by do glowy zalozyc limit :P

Gambit [ le Diable Blanc ]
Ja tam dzisiaj jadę w końcu sfinalizować migrację z limitowanej 320, na nielimitowaną 640. Chociaż teraz ta 512 jest ciekawa, ale jednak limit mnie odrzuca.
Kyahn [ Kibic ]
To ciągle można zamawiać starą wersję NEO bez limitów ???
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nie sądzę.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Gambit --> nie mozna juz przechodzic na 640, bo nie ma takiej opcji w ofercie...
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
neXus -->
i jakos to przypadkowo sie stało po ogłoszeniu nowej oferty Chello
Mylisz się. Chello nie jest dla TPSA żadną konkurencją, bo jego zasięg jest tak ograniczony, że dociera może do 1% Internautów korzystajacych z TPSA. TPSA bardziej przeraziła możliwość rezygnacji iluś tam tysięcy, czy nawet dziesiątków tysięcy użytkowników.
Gambit --> Nie ma czegoś takiego jak nielimitowana 640 :)) Zaspałeś i teraz będziesz miał limit. Tylko do 1 września można było podpisać umowę na 640, a właściwie 768. Teraz jest tylko 512 i 1Mbit.
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Neo_zion ----> mylisz się. Najwięcej użytkowników Neo jest w dużych miastach. Czyli tam, gdzie chello dociera. Oni też mają najwięcej kasy, więc jest o co walczyć. A w mniejszych miastach, gdzie nie ma chello, ludzie nie rezygnowaliby z Neo, bo nie mają innej alternatywy...
ronn [ moralizator ]
Neo_zion -->
TPSA bardziej przeraziła możliwość rezygnacji iluś tam tysięcy, czy nawet dziesiątków tysięcy użytkowników.
Tylko jakos wcale ich to nie przerazalo gdy wymyslali te limity, a przeciez nie zajelo im to tygodnia tylko musieli sie dokladniej nad tym zastanowic. Zaczeli sie bac, o utrate klientow, akurat 24h po nowej ofercie chello...
neXus [ Fallen Angel ]
Neo_zion -> moze i to jest powiedzmy 1% ale tak jakos sie dzieje, ze po wprowadzeniu nowych ofert z limitami, duzo osob korzystajacych z neo zdeklarowalo przejscie na najnizsza opcje lub calkowita rezygnacje. Oferta Chello byla by przyslowiowym gwozdziem do trumny gdyby nie zareagowali
MichUUUs [ Pretorianin ]
neXus -> bo to czyste chamstwo , wprowadzenie tych limitów wywołało prawdziwą burzę w necie pod koniec sierpnia , teraz TP płaci za głupotę i pazerność.
neXus [ Fallen Angel ]
MichUUUs -> bo limity byly jedna z wiekszych pomylek tepsy - ostatnio. szczegolnie jesli chodzi o lacza 1 Mb/s. To tak jakbys kupowal np. Porsche, ktore po pierwszych 100 km bylo blokowane do 40 km/h... A dowodem na to jest ich wczorajsze oswiadczenie... A tresc jego odrazu daje znac co tepsa miala na mysli zakladajac to ograniczenie (bynajmniej nie ograniczenie piractwa)...
MichUUUs [ Pretorianin ]
neXus -> zresztą zobacz jak blado wygląda oferta TP w porównaniu z Chello , ziemia a niebo ...
neXus [ Fallen Angel ]
MichUUUs -> o ba... ja sam nadal sie szczypie czy by sie nie przerzucic... Tylko wtedy bym musial pozmieniac adresy firmowe...
MichUUUs [ Pretorianin ]
a co do limitów , fakt ograniczenie piractwa nie iało nic z tym wspólnego , prawdopodobnie TP chciało zaoszczędzić na serwerach Neo (albo na infrastrukturze tele-informatycznej związanej z Neo) Mniej ludzi korzysta z Neo (tzn. z prędkościa 32kb/s), można podłączyć więcej nowych użytkowników bez większych inwestycji .
Choć nie wiem może się myle.
lechut [ Centurion ]
a jak mi spadnie transfer do 32 po przekroczeniu limitu to co wtedy, bedzie to dzialac jakos czy nie bardzo?
MichUUUs [ Pretorianin ]
Miałem przez 2 tyg 32kb/s to myślałem że mnie kurw@@@ca weźmie :P naprawde nie warto przekraczać limit no chyba ze pod koniec m-ca :D
32 kb/s to tak jak na modemie ale 1,5 raza wolniej :D czyli niebałdzo :d
lechut [ Centurion ]
aha, czyli juz moge zaczac sie wk******ac tak? do konca miesiaca daleko a u mnie juz jest 1,5 Gb zassane
Windi_ [ Generaďż˝ ]
hehehe :) musieli bo te limity stare byly po prostu smieszne :P ale i tak sie ciesze ze nie mam neo :P
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
to juz pewne, nie bedzie doliczalo automatycznie po przekroczeniu limitu tylko nadal obcinalo lacze, odpowiedz, ktora dostalem z tepsy:
"Proszę Pana , tak jak dotychczas po przekroczeniu limitu prędkość pobierania danych zmniejszy się ."
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-08 14:24:53]

Gambit [ le Diable Blanc ]
Stranger, Neo_zion --> Wiem co mówię i nie zaspałem. To TPSA zaspała i pokpiła u mnie sprawę. Prośbę o migrację złożyłem 30 sierpnia i została rozpatrzona pozytywnie. Jednak pani, która przyjmowała zgłoszenie nie odhaczyła w systemie faktu podpisania aneksu do umowy i TPSA cały czas czekała na ten mały element. Ale dzisiaj właśnie wyjaśniłem tą drobnostkę i najpóźniej od 1 listopada przeskakuję na 640 :)
TheAnswer [ Quetzal ]
Oni chyba powariowali 9.90zł za 2 GB. To są kretyny i oszuści.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie chcesz nie kupisz... poza tym do konca roku maja byc 4GB za 9.90zl :)
pisz [ nihilista ]
25 GB spokojnie wystarcza, chyba że ktoś po nocy oczyszcza ftp ze stuffu :>
ale samo głupie radio internetowe potrafi 8 GB zająć
szwejos [ Konsul ]
TheAnswer-->złodzieje, to lepsze na Tp-se określenie.
A dokładnie złodzieje i to debilni.
Vistorante [ teh_pwnerer ]
Dziwie sie ludziom ktorzy narzekaja na neostrade bez limitu - macie niezly speed i swietne pingi nie nawet za granica? czego wam brakuje?
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
ja tam mam net radiowo 128 kbps za 39 zł na miech i dziala super bez limitow

szwejos [ Konsul ]
Vistorante-->świetne pingi? Ty chyba kpisz, jak widze u siebie ping na neo 640 to mnie ch#j strzela
dobry ping na neo miałem 18 miesięcy temu, teraz to straszne gówno
i nie zareklamujesz tego :/

Raziel [ Action Boy ]
i dobrze wam tak!:) kiedy wszyscy wrzeszczeli "hurra super mam neostrade w koncu internet na dobrym poziomie" itp itd to ja mówiłem że w tym jest jakiś haczyk (bo w koncu ktoś kto ufa TP SA musi być skończonym idiotą, nikogo o to nie podejrzewam) i doczekałem sie. Suckers!
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
Raziel=>>> sieta racja Raziel

pisz [ nihilista ]
weźcie pod uwage cwaniaczki że dla ogromnej rzeszy ludzi neozdrada to jedyny sposób na stałe łącze - a że to chamy, złodzieje i oszuści....
pisz [ nihilista ]
Dezinformacja Polska SA
okazało się dzisiaj, że aneks do umowy mozna podpisać i po skończeniu na czas określony a nie jak mowiła pani na błękitnej linii trzeba nową umowę podpisywć
no i nowe limity są do końca roku - ci co mają 640 bez limitów niech się cieszą :)