tygrysek [ behemot ]
alternatywa dla ad-ware
poleccie coś czym wyczyszczę system

elessar89 [ Pretorianin ]
spybot search and destory

Babiczka [ Konsul ]
spy_sweeper !! i to wszystko ^^
Loczek [ Senator ]
przydatny jest jeszcze jv16 power tools, ale nie jako alternatywa bo to wywala śmieci z rejestru (stare wpisy itp.) oraz niepotrzebne pliki (puste, .chk itp.)
pozdrawiam

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Odkąd mam, to tylko to będę polecał - Spy Sweeper.