GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmowe Pakiety Biurowe

07.10.2004
17:57
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Darmowe Pakiety Biurowe

Jakie są obecnie najlepsze pakiety biurowe, nie odstające zbytnio od produktów Microsoft'u? Bo szukam jakiegoś... jedyny Office jakiego mam pod ręką to '97, a na inne musiałbym zbyt długo czekakać... chodzi mi głównie o rozbudowany edytor tekstu i takiż arkusz kalkulacyjny. Nie musza to być całe pakiety - wystarczą te dwa komponenty... poradźcie coś... :)

07.10.2004
18:00
[2]

elessar89 [ Pretorianin ]

OpenOffice

07.10.2004
18:01
[3]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

elessar89 ---> ten sprawdziłem, ale ichni Word nie spełnia moich oczekiwań :)

07.10.2004
18:06
smile
[4]

elessar89 [ Pretorianin ]

A StarOffice?

07.10.2004
18:07
[5]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Nie miałem okazji - dlatego założyłęm ten wątek. Czekam na opinie ludzi o tych programach.

07.10.2004
18:58
[6]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

up? :)

08.10.2004
09:25
[7]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

Ja polecam również OpenOffice. Jako edytor tekstu jest super, tylko dla kogoś kto chce się przesiąść z Worda Microsoftu może sprawić trochę problemów połapanie się w OO-sie. Jak na darmowy pakiet jest super, otwiera dokumenty zapisane w Wordzie, Exelu jak również potrafi zapisywać w tych formatach. Zainstaluj sobie OO i popracuj z nim parę godzin szybko się w nim połapiesz.
A to wszystko za FREE
A jeśli chodzi o StarOffice - to on chyba jest już płatny (nie jestem pewien na 100%)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.