
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Darmowe Pakiety Biurowe
Jakie są obecnie najlepsze pakiety biurowe, nie odstające zbytnio od produktów Microsoft'u? Bo szukam jakiegoś... jedyny Office jakiego mam pod ręką to '97, a na inne musiałbym zbyt długo czekakać... chodzi mi głównie o rozbudowany edytor tekstu i takiż arkusz kalkulacyjny. Nie musza to być całe pakiety - wystarczą te dwa komponenty... poradźcie coś... :)
elessar89 [ Pretorianin ]
OpenOffice
Kurdt [ Kocham Olkę ]
elessar89 ---> ten sprawdziłem, ale ichni Word nie spełnia moich oczekiwań :)

elessar89 [ Pretorianin ]
A StarOffice?
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Nie miałem okazji - dlatego założyłęm ten wątek. Czekam na opinie ludzi o tych programach.
Kurdt [ Kocham Olkę ]
up? :)
Kaj-oj [ Pretorianin ]
Ja polecam również OpenOffice. Jako edytor tekstu jest super, tylko dla kogoś kto chce się przesiąść z Worda Microsoftu może sprawić trochę problemów połapanie się w OO-sie. Jak na darmowy pakiet jest super, otwiera dokumenty zapisane w Wordzie, Exelu jak również potrafi zapisywać w tych formatach. Zainstaluj sobie OO i popracuj z nim parę godzin szybko się w nim połapiesz.
A to wszystko za FREE
A jeśli chodzi o StarOffice - to on chyba jest już płatny (nie jestem pewien na 100%)