GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ił 2 Forgotten Battles- Pytanie??

07.10.2004
17:27
smile
[1]

peners [ SuperNova ]

Ił 2 Forgotten Battles- Pytanie??

Mam pytanie czy ten dodatek do gry to samoidzilena wersja czy trzeba mieć podstawową bo czytałem że ta gra nie potrzebuje pierwotnej wersji??

07.10.2004
17:35
smile
[2]

Sluvo [ Legionista ]

jest to osobna gra i nie potrzebujesz pierwszej części(IL2Sturmovik)

08.10.2004
13:59
smile
[3]

peners [ SuperNova ]

Ok taką odpowiedź chciałem przeczytać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.