
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Śmieszna gierka we flashu
Nie wiem czy już tutaj była - nie pamiętam. Może trochę nie smaczne :P ale śmieszne. Linik na dole

Gooz' [ Generaďż˝ ]
... hmmm.

>Luzer< [ Music Addict ]
Troche niepokojące

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Całkiem, całkiem w szczególności, że znam takich co lubią takie "tematy", więc mogę im to wysłać ;)

C@MEL [ Konsul ]
spoko :) nie widzialem tego wczesniej
Alnilam [ Centurion ]
a z ktorej strony to ma byc smieszne ??? bo napewno nie od TYLU

eJay [ Gladiator ]
Hehe The crusher jest fajny:D

ssummoner [ Nagi Golas ]
A gdzie napis "nie róbcie tego w domu"?
...Cannibal... [ Pretorianin ]
nic nadzwyczaj smiesznego e tym nie widze....

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
hehe ;)