
zuromil [ Człowiek Jazda ]
Rozmowa z pracodawca!
A wiec tak! dostalem dzisiaj skierowania z Urzedu Pracy do pewnej instytucji! a mianowicie Urzedu Skarbowego! Najbardziej mnie meczy pytanie jak pracodawca zapyta mnie zebym powiedzial cos o sobie! tak ze prosil bym o jakies rady! PROSZE rowniez bez glupich komentarzy! To jest moja pierwsza taka rozmowa wiec jeszcze nie mam doswiadczenia! a wiem ze na was moge polegac bo wiekszosc z was juz pracuje i przechodzila przez takie cos! z gory dziekuje!
tygrysek [ behemot ]
wypij małe piwko i idź na żywioł
i pamiętaj żeby mieć czyste paznokcie i czyste buty
reszta to tylko formalność, albo się nadajesz albo nie
FAJEK [ CD Projekt ]
jesli prosisz ludzi na forum, zeby pomogli ci powiedziec cos "o sobie" to chyba nie jestes jeszcze gotowy na podjecie jakiejkolwiek pracy.

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]
ale jak sie zdecydujesz na to male piwko ;) to lepiej pozniej jakiegos tiktaka wez albo co.... :D
no i bez nerwow , schludny, opanowany, wyraznie mowiacy ;), bez nerwowych tikow i dasz rade
powodzenia
zuromil [ Człowiek Jazda ]
FAJEK chodzi mi o to co mogl bym, mu powiedzec nie wiem cczy mam mu ryc o moim hobby czy o czym! nie chce abys zgadywal jaki jestem ale chce aby mi ktos powiedzial co seie w takich sytuacjach mowi!
Mazio [ Mr.Offtopic ]
zobacz to, może się przyda?
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Byłem już na wielu rozmowach o pracę i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że w życiu nie spotkałem się by pracodawca chciał bym "opowiedział coś o sobie". IMO przedstawi Ci swoje oczekiwania co do Twojej osoby, Ty mu przedstawisz ewentualnie jakie masz wykrztałcenie, doświadczenie zawodowe, jakieś dodatkowe papierki i tyle. Jeśli będziesz mu odpowiadał, to weźmie szczegółowe informacje o Tobie, jak mu nie przypasisz to spławi cię kultowym powiedzonkiem "to ja do pana zadzwonię". Tyle...
dudek101 [ Konsul ]
gooz' -> oczekiwania, wyksztalcenie i doswiadczenie pracodawca z reguly zna juz przed spotkaniem, CV i list do czegos sie zwykle przydaje, a odpowiedz na takie glupie pytanko 'prosze powiedziec cos o sobie' sluzy raczej temu zeby poznac cechy osobowe potencjalnego pracownika, jak tu sie da ciala to czesto nawet najlepsze papierki nie pomoga

Alnilam [ Centurion ]
Skoro idziesz do skarbowki, to niestety total outfit schludny, ladny, wypastowany, wloski ulizane itp... a to co opowiadasz pracodawcy to zalezy od rodzaju pracy, tutaj powinienes bardziej opowiadac o swoim wyksztalceniu, podejsciu do pracy, obowiazkow, o tym ze jestes czlowiekiem zdyscyplinowanym sumiennym, obowiazkowym, ze nie znosisz sie spozniac, jestes terminowy itp... nie przedstawiasz swojej osoby, czy tez pasji (jak np. w rozmowie w agencji reklamowej) ale przedstawiasz siebie ze bedziesz fantastycznym robotem do gnebienia ludzi... powodzenia :)