GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozmowa z pracodawca!

07.10.2004
15:28
smile
[1]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Rozmowa z pracodawca!

A wiec tak! dostalem dzisiaj skierowania z Urzedu Pracy do pewnej instytucji! a mianowicie Urzedu Skarbowego! Najbardziej mnie meczy pytanie jak pracodawca zapyta mnie zebym powiedzial cos o sobie! tak ze prosil bym o jakies rady! PROSZE rowniez bez glupich komentarzy! To jest moja pierwsza taka rozmowa wiec jeszcze nie mam doswiadczenia! a wiem ze na was moge polegac bo wiekszosc z was juz pracuje i przechodzila przez takie cos! z gory dziekuje!

07.10.2004
15:30
[2]

tygrysek [ behemot ]

wypij małe piwko i idź na żywioł

i pamiętaj żeby mieć czyste paznokcie i czyste buty
reszta to tylko formalność, albo się nadajesz albo nie

07.10.2004
15:37
[3]

FAJEK [ CD Projekt ]

jesli prosisz ludzi na forum, zeby pomogli ci powiedziec cos "o sobie" to chyba nie jestes jeszcze gotowy na podjecie jakiejkolwiek pracy.

07.10.2004
15:38
smile
[4]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

ale jak sie zdecydujesz na to male piwko ;) to lepiej pozniej jakiegos tiktaka wez albo co.... :D
no i bez nerwow , schludny, opanowany, wyraznie mowiacy ;), bez nerwowych tikow i dasz rade

powodzenia

07.10.2004
15:40
[5]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

FAJEK chodzi mi o to co mogl bym, mu powiedzec nie wiem cczy mam mu ryc o moim hobby czy o czym! nie chce abys zgadywal jaki jestem ale chce aby mi ktos powiedzial co seie w takich sytuacjach mowi!

07.10.2004
15:42
[6]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zobacz to, może się przyda?

07.10.2004
15:45
[7]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Byłem już na wielu rozmowach o pracę i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że w życiu nie spotkałem się by pracodawca chciał bym "opowiedział coś o sobie". IMO przedstawi Ci swoje oczekiwania co do Twojej osoby, Ty mu przedstawisz ewentualnie jakie masz wykrztałcenie, doświadczenie zawodowe, jakieś dodatkowe papierki i tyle. Jeśli będziesz mu odpowiadał, to weźmie szczegółowe informacje o Tobie, jak mu nie przypasisz to spławi cię kultowym powiedzonkiem "to ja do pana zadzwonię". Tyle...

07.10.2004
16:12
[8]

dudek101 [ Konsul ]

gooz' -> oczekiwania, wyksztalcenie i doswiadczenie pracodawca z reguly zna juz przed spotkaniem, CV i list do czegos sie zwykle przydaje, a odpowiedz na takie glupie pytanko 'prosze powiedziec cos o sobie' sluzy raczej temu zeby poznac cechy osobowe potencjalnego pracownika, jak tu sie da ciala to czesto nawet najlepsze papierki nie pomoga

07.10.2004
16:12
smile
[9]

Alnilam [ Centurion ]

Skoro idziesz do skarbowki, to niestety total outfit schludny, ladny, wypastowany, wloski ulizane itp... a to co opowiadasz pracodawcy to zalezy od rodzaju pracy, tutaj powinienes bardziej opowiadac o swoim wyksztalceniu, podejsciu do pracy, obowiazkow, o tym ze jestes czlowiekiem zdyscyplinowanym sumiennym, obowiazkowym, ze nie znosisz sie spozniac, jestes terminowy itp... nie przedstawiasz swojej osoby, czy tez pasji (jak np. w rozmowie w agencji reklamowej) ale przedstawiasz siebie ze bedziesz fantastycznym robotem do gnebienia ludzi... powodzenia :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.