Smoleń [ Konsul ]
DVD stacjonarne, prośba o pomoc w zakupie
Nie musze ukrywać, ze nie mam za dużego pojęcia, jeżeli chodzi o wybór producenta i jakie funkcje powinien mieć w sobie taki DVD.
Napisze co ja bym chciał, proszę o podpowiedzi co do sprzętu.
Cena zakupu w granicach 700 PLN, najlepiej, aby odtwarzał divx (z możliwością dogrywania nowych kodeków), mp3, to chyba wszystko co powinien spełniać dla mnie.
Czyli prośba o podanie może jakiś konkretnych modeli z którymi się zetkneliście i są godne polecenia. Dzięki z góry za pomoc w wyborze.