GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DVD stacjonarne, prośba o pomoc w zakupie

07.10.2004
15:15
[1]

Smoleń [ Konsul ]

DVD stacjonarne, prośba o pomoc w zakupie

Nie musze ukrywać, ze nie mam za dużego pojęcia, jeżeli chodzi o wybór producenta i jakie funkcje powinien mieć w sobie taki DVD.
Napisze co ja bym chciał, proszę o podpowiedzi co do sprzętu.
Cena zakupu w granicach 700 PLN, najlepiej, aby odtwarzał divx (z możliwością dogrywania nowych kodeków), mp3, to chyba wszystko co powinien spełniać dla mnie.

Czyli prośba o podanie może jakiś konkretnych modeli z którymi się zetkneliście i są godne polecenia. Dzięki z góry za pomoc w wyborze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.