lecram [ Pretorianin ]
Śmiej się śmiej
śmiej się śmiej kliknij na ten link

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
ławł , ale śmieszne , hahaha...
lecram [ Pretorianin ]
jak ci się nie podoba to s**** a nie tu mi gadasz

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Nie mów mi co mam robić..Mam prawo do tego żeby powiedziec czy coś mi się podoba czy nie , a ten link to była głupota z Twojej strony...Nie masz po co zakładać wątków?To ich nie zakładaj!

zawilec [ Pretorianin ]
Lecram zachowuj się, przecież nie każdemu może sie podobać.

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Mati176 -- skoro uwazasz ze ten link i watek to glupota to po prostu sie nie dopisuj i watek sam spadnie. Takie to trudne??