GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Śmiej się śmiej

07.10.2004
14:46
[1]

lecram [ Pretorianin ]

Śmiej się śmiej

śmiej się śmiej kliknij na ten link

07.10.2004
14:55
smile
[2]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

ławł , ale śmieszne , hahaha...

07.10.2004
14:56
[3]

lecram [ Pretorianin ]

jak ci się nie podoba to s**** a nie tu mi gadasz

07.10.2004
14:59
smile
[4]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Nie mów mi co mam robić..Mam prawo do tego żeby powiedziec czy coś mi się podoba czy nie , a ten link to była głupota z Twojej strony...Nie masz po co zakładać wątków?To ich nie zakładaj!

07.10.2004
14:59
smile
[5]

zawilec [ Pretorianin ]

Lecram zachowuj się, przecież nie każdemu może sie podobać.

07.10.2004
15:00
smile
[6]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Mati176 -- skoro uwazasz ze ten link i watek to glupota to po prostu sie nie dopisuj i watek sam spadnie. Takie to trudne??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.