GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doom3 - Problemy part the second...

07.10.2004
14:23
[1]

QQuel [ Master of Puppets ]

Doom3 - Problemy part the second...

Jako, że przeszła mi fala gniewu z dnia wczorajszego, ponawiam wątek:

Mam (Jako że już rozumiem w czym rzecz) geforce 4 MX (Wiem, wiem... Ciężkie czasy nastały:D)

Czy "config.ini" to może być "doomconfig"?

Jeśli ktoś wie jaki config wrzucić, to prosiłbym o podanie, będę wdzięczny.

07.10.2004
14:32
[2]

Mnieteq [ SimRacer ]

Nie, to jest plik doomconfig.cfg i tam zmienia się ustawienia.
A propos configu. Pogadaj z Chesterem80 - on jest chyba najbardziej zaznajomiony z konfiguracją DOOM3. Sam mi podesłał configa (ale mamy praktycznie identyczne kompy)

07.10.2004
14:37
[3]

QQuel [ Master of Puppets ]

czyli ten doomconfig.cfg to jest dobry plik? To ten gdzie się ładuje tego configa?

aha apropo - Chester ma jakieś gg czy cuś? Bo jakiś kontakt by się przydał - z góry dzięki

07.10.2004
14:39
smile
[4]

Mnieteq [ SimRacer ]

Tak, to ten plik.
Nie wiem czy ma GG - poszukaj dobrze :P

07.10.2004
14:45
[5]

QQuel [ Master of Puppets ]

Tak ma gg.. Właśnie z nim gadałem - ma tylko config to karty graficznej, ale nie mojej:D. Poszukam w necie. JAk ktoś coś wie to prosiłbym o pomoc.

07.10.2004
14:48
smile
[6]

CHESTER80 [ no legend ]

he he, to już wiem kto mi reklamę robi na GOLu ! :)
A jak chodzi o tej konfig to w sumie tak se myślę że można by spróbować dać konfig z gf4ti4200 , może będzie różnica ? Spróbować zawsze można !

07.10.2004
15:02
[7]

QQuel [ Master of Puppets ]

Chester - A możęsz wrzucić tutaj? Zawsze to jakaś próba sił:D. A na tym forum tweaka - 110 stron o doomie3:D Narazie znalazłem jakąś stronę z configami. Będziem próbować.

07.10.2004
15:14
[8]

QQuel [ Master of Puppets ]

Ej ja mam to ręcznie wrzucać? Bo to męczące jest - nie ma innego sposobu?:D

07.10.2004
15:32
[9]

QQuel [ Master of Puppets ]

ej chester plz help...

07.10.2004
15:49
smile
[10]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Tu jest bardzo dobra strona opisująca co można zmienić w configu, co można ztweakować...

07.10.2004
15:57
[11]

Mnieteq [ SimRacer ]

QQuel --> Podaj maila to wyślę Ci gotowego (autor: Chester80) configa jak wrócę do domu

07.10.2004
15:59
[12]

QQuel [ Master of Puppets ]

Chester - uuuuu... Niezłe ustawienia, ale nie w tę stronę co trzeba. Wysoka rozdzielczość... Dużo cieni... To właśnie chciałem usunąć hehe.... No nic, poszukam na jakichś stronkach..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.