QQuel [ Master of Puppets ]
Doom3 - Problemy part the second...
Jako, że przeszła mi fala gniewu z dnia wczorajszego, ponawiam wątek:
Mam (Jako że już rozumiem w czym rzecz) geforce 4 MX (Wiem, wiem... Ciężkie czasy nastały:D)
Czy "config.ini" to może być "doomconfig"?
Jeśli ktoś wie jaki config wrzucić, to prosiłbym o podanie, będę wdzięczny.
Mnieteq [ SimRacer ]
Nie, to jest plik doomconfig.cfg i tam zmienia się ustawienia.
A propos configu. Pogadaj z Chesterem80 - on jest chyba najbardziej zaznajomiony z konfiguracją DOOM3. Sam mi podesłał configa (ale mamy praktycznie identyczne kompy)
QQuel [ Master of Puppets ]
czyli ten doomconfig.cfg to jest dobry plik? To ten gdzie się ładuje tego configa?
aha apropo - Chester ma jakieś gg czy cuś? Bo jakiś kontakt by się przydał - z góry dzięki

Mnieteq [ SimRacer ]
Tak, to ten plik.
Nie wiem czy ma GG - poszukaj dobrze :P
QQuel [ Master of Puppets ]
Tak ma gg.. Właśnie z nim gadałem - ma tylko config to karty graficznej, ale nie mojej:D. Poszukam w necie. JAk ktoś coś wie to prosiłbym o pomoc.

CHESTER80 [ no legend ]
he he, to już wiem kto mi reklamę robi na GOLu ! :)
A jak chodzi o tej konfig to w sumie tak se myślę że można by spróbować dać konfig z gf4ti4200 , może będzie różnica ? Spróbować zawsze można !
QQuel [ Master of Puppets ]
Chester - A możęsz wrzucić tutaj? Zawsze to jakaś próba sił:D. A na tym forum tweaka - 110 stron o doomie3:D Narazie znalazłem jakąś stronę z configami. Będziem próbować.
QQuel [ Master of Puppets ]
Ej ja mam to ręcznie wrzucać? Bo to męczące jest - nie ma innego sposobu?:D
QQuel [ Master of Puppets ]
ej chester plz help...

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Tu jest bardzo dobra strona opisująca co można zmienić w configu, co można ztweakować...
Mnieteq [ SimRacer ]
QQuel --> Podaj maila to wyślę Ci gotowego (autor: Chester80) configa jak wrócę do domu
QQuel [ Master of Puppets ]
Chester - uuuuu... Niezłe ustawienia, ale nie w tę stronę co trzeba. Wysoka rozdzielczość... Dużo cieni... To właśnie chciałem usunąć hehe.... No nic, poszukam na jakichś stronkach..