GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaka gra???

07.10.2004
13:59
[1]

paw :] [ Pretorianin ]

jaka gra???

szukam jakieś gry w której można grać w 4osoby w jednej drużynie przeciwko komputerowi. musi to być strzelaninka typu counter-strike tylko że chodzi o to żebyśmy nie robili w kółko tego samego (uwalnianie zakładników) tylko grali od początku do końca gry tak jak na jedną osobe. czy ktoś zna taką gre???

07.10.2004
14:06
[2]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Hidden and Dangerous.

07.10.2004
14:07
[3]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Zapomniałem dodać, że pierwszą część gry w wersji deluxe można pobrać za darmo.

07.10.2004
14:07
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Przepraszam to znowu ja, zły link. ;]

07.10.2004
14:08
[5]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Dodaj sobie literkę s (po gamer), bo KTOŚ nie chce abyś znał tę stronę.

07.10.2004
14:45
[6]

paw :] [ Pretorianin ]

a w którą z tych gier nie da sie grać w 4 osoby: medal of honor, s.t.a.l.k.e.r , far cry , splinter cell , call of duty , rainbow6 albo coś podobnego??? bo troche lepszą grafike mają niż Hidden and Dangerous i wiecej opcji jest, broni itp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.