paw :] [ Pretorianin ]
jaka gra???
szukam jakieś gry w której można grać w 4osoby w jednej drużynie przeciwko komputerowi. musi to być strzelaninka typu counter-strike tylko że chodzi o to żebyśmy nie robili w kółko tego samego (uwalnianie zakładników) tylko grali od początku do końca gry tak jak na jedną osobe. czy ktoś zna taką gre???
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Hidden and Dangerous.
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Zapomniałem dodać, że pierwszą część gry w wersji deluxe można pobrać za darmo.
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Przepraszam to znowu ja, zły link. ;]
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Dodaj sobie literkę s (po gamer), bo KTOŚ nie chce abyś znał tę stronę.
paw :] [ Pretorianin ]
a w którą z tych gier nie da sie grać w 4 osoby: medal of honor, s.t.a.l.k.e.r , far cry , splinter cell , call of duty , rainbow6 albo coś podobnego??? bo troche lepszą grafike mają niż Hidden and Dangerous i wiecej opcji jest, broni itp.