GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

home.pl nokautuje

07.10.2004
13:27
smile
[1]

Eliash [ Generaďż˝ ]

home.pl nokautuje

Właśnie się dowiedziałem że moja skrzynka na home.pl została powiększona do 1 GB, bez limitu wielkości przesyłki (!!!).

Warto było wydać te parę groszy na wieczyste uzytkowanie skrzynki.

07.10.2004
13:40
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

he he moja też :)

07.10.2004
13:43
[3]

tygrysek [ behemot ]

super :)
warto było dożywotnie konto wykupić :)


Szanowni Państwo,

Konta w sieci home.pl zyskują nowy wymiar użyteczności. W czasie burzliwego
rozwoju multimediów i zwiększania dostępności Internetu, zwiększamy pojemność
wszystkich kont.

Użytkownicy kont typu Personal email mają do swojej dyspozycji 1 GB powierzchni
przeznaczonej na pocztę elektroniczną. Dla posiadaczy serwerów wirtualnych
udostępniliśmy Business Server z 1 GB przestrzeni przeznaczonej na WWW i pocztę
elektroniczną. Każde rozszerzenie PRO dodaje kolejny 1 GB.

Podkreślamy, że nasze rozwiązanie - w odróżnieniu od innych ofert - nie zawiera
limitów wielkości pojedynczej wiadomości i nie wymusza okresowego zwiększania
wielkości konta. Otrzymane listy będą do dyspozycji tak długo, jak wymaga tego
Państwa decyzja.

Zmiana dotyczy wszystkich Klientów - już korzystających z naszych usług oraz
rozpoczynających swoją przygodę z home.pl

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii i zgłaszania uwag, na które
odpowie nasze Biuro Obsługi Klienta telefonicznie 0801 88 55 55, poprzez
chat pod adresem https://home.pl/help lub pisząc e-mailem - [email protected]


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 13:46:23]

07.10.2004
13:47
smile
[4]

Eliash [ Generaďż˝ ]

tygrysek -> Zwłaszcza że już wieczystych nie ma, teraz za taką samą cenę można "tylko" na 5 lat wykupić.

07.10.2004
13:50
smile
[5]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Teraz powiedzonko "prześlij mi film na mejla" stanie się ciałem... :P

07.10.2004
13:52
[6]

tygrysek [ behemot ]

dotychczas miałem 100MB konto z ograniczeniem 50MB na jednego mail'a


a teraz 1GB bez limitu i dożywotnio :)
nieźle

07.10.2004
14:07
[7]

Quicky [ Senator ]

A myslalem, ze poprzestana na 200MB :)
Absolutny nokaut! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.