
Eliash [ Generaďż˝ ]
home.pl nokautuje
Właśnie się dowiedziałem że moja skrzynka na home.pl została powiększona do 1 GB, bez limitu wielkości przesyłki (!!!).
Warto było wydać te parę groszy na wieczyste uzytkowanie skrzynki.
Soulcatcher [ Prefekt ]
he he moja też :)
tygrysek [ behemot ]
super :)
warto było dożywotnie konto wykupić :)
Szanowni Państwo,
Konta w sieci home.pl zyskują nowy wymiar użyteczności. W czasie burzliwego
rozwoju multimediów i zwiększania dostępności Internetu, zwiększamy pojemność
wszystkich kont.
Użytkownicy kont typu Personal email mają do swojej dyspozycji 1 GB powierzchni
przeznaczonej na pocztę elektroniczną. Dla posiadaczy serwerów wirtualnych
udostępniliśmy Business Server z 1 GB przestrzeni przeznaczonej na WWW i pocztę
elektroniczną. Każde rozszerzenie PRO dodaje kolejny 1 GB.
Podkreślamy, że nasze rozwiązanie - w odróżnieniu od innych ofert - nie zawiera
limitów wielkości pojedynczej wiadomości i nie wymusza okresowego zwiększania
wielkości konta. Otrzymane listy będą do dyspozycji tak długo, jak wymaga tego
Państwa decyzja.
Zmiana dotyczy wszystkich Klientów - już korzystających z naszych usług oraz
rozpoczynających swoją przygodę z home.pl
Zapraszamy do wyrażania swoich opinii i zgłaszania uwag, na które
odpowie nasze Biuro Obsługi Klienta telefonicznie 0801 88 55 55, poprzez
chat pod adresem https://home.pl/help lub pisząc e-mailem - [email protected]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 13:46:23]

Eliash [ Generaďż˝ ]
tygrysek -> Zwłaszcza że już wieczystych nie ma, teraz za taką samą cenę można "tylko" na 5 lat wykupić.

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Teraz powiedzonko "prześlij mi film na mejla" stanie się ciałem... :P
tygrysek [ behemot ]
dotychczas miałem 100MB konto z ograniczeniem 50MB na jednego mail'a
a teraz 1GB bez limitu i dożywotnio :)
nieźle
Quicky [ Senator ]
A myslalem, ze poprzestana na 200MB :)
Absolutny nokaut! :D