GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: coś dla modelarzy ... sklej sobie NKWDzisę ;)

07.10.2004
11:53
[1]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

Forum CM: coś dla modelarzy ... sklej sobie NKWDzisę ;)

a oto link do artykułu o kontrowersyjnych zabawkach ...

07.10.2004
12:11
[2]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Nie tyle figurki są kontrowersyjne, ile opisana "historia" Smierszy i umieszczenie figurek w cyklu "antyterrorystycznym".

07.10.2004
12:20
[3]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

O! Niezle... Przyznam sie, ze nie slyszalem o tym, choc nawet w sklepie te figurki widzialem (ulotki jednak nie czytalem). A to, ze Alanger (ex-ICM) jedzie na obecnie goracych tematach, to sprawa znana od dawna... niestety reklama dzwignia handlu. Moze o ile pakowanie tych samych modeli w rozne pudelka o nazwach "Konflikt w Jugoslawii", "Konflikt w Kosowie" czy "Konflikt w Czeczenii" jeszcze mozna bylo jakos przelknac, o tyle sygnowanie zestawow napisem "Operacje antyterrorystyczne" w przypadku np. Afganistanu wywolywalo u mnie smiech. A teraz widze, ze doszly do tego propagandowe ulotki :/...

Zas co do samego klejenia NKWDzisty nic nie mam, jesli usytuowanie jego na dioramie jest w jakims stopniu wskazane (sami przecierz narzekaliscie, ze w CMBB nie ma oddzialow NKWD). I mimo, ze modelarze zwykle wiedza co kupuja i po co kupuja, to jednak dodawanie takich ulotek przez Alangera jest karygodne. Obok box-art tego zestawu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.