GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmozercy-jaki tofilm? czesc 43

07.10.2004
11:02
[1]

mithos [ Senator ]

Filmozercy-jaki tofilm? czesc 43

Filmożercy - Jaki to film? Część 43

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_ -- piokos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

Poprzednia część:

07.10.2004
11:08
[2]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos ty lepiej dawaj adres wiesz kogo :>

07.10.2004
11:08
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

mithos ---> Ta cisza cos sugeruje. :-)

07.10.2004
11:10
smile
[4]

piokos [ ]

proszę, ale nie spodziewałbym się szybkiej odpowiedzi :)

prawdziwe nazwisko: Joshua Daniel Hartnett
adres: c/o Susan Patricola P.R. 8271 Melrose Ave. , ste. 110 Los Angeles CA 90046 USA
stan cywilny: kawaler

07.10.2004
11:12
[5]

mithos [ Senator ]

proszę bardzo może to nieco rozjaśni :)

07.10.2004
11:13
smile
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

mithos ----> Masz zamiar sie odezwać?

07.10.2004
11:13
[7]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos dlatego nie będe pisać, jade tam :))

07.10.2004
11:14
[8]

Lechiander [ Wardancer ]

stzrelam
i tak nie widziałem

Diuna ? :-)

07.10.2004
11:14
smile
[9]

piokos [ ]

uważaj na psy, powodzenia

07.10.2004
11:15
smile
[10]

mithos [ Senator ]

nie nie diuna ....... i nie denerwujcie się mam problemy z komputerem grrr

07.10.2004
11:16
[11]

Lechiander [ Wardancer ]

mithos ---> Spoko.

Ja się poddaję.

07.10.2004
11:17
[12]

Justa__ [ kreska kreska ]

mithos jesteśmy spokojni :)

ja też nie wiem

07.10.2004
11:17
smile
[13]

piokos [ ]

ja już po pierwszej fotce odpadłem

07.10.2004
11:18
smile
[14]

Justa__ [ kreska kreska ]

"to pewnie jakieś gupie romansidło"

07.10.2004
11:19
smile
[15]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> Ale przynajmniej w szachy grają. :-P

07.10.2004
11:20
smile
[16]

Justa__ [ kreska kreska ]

w tych filmach co daje też grają... w różne rzeczy :))

07.10.2004
11:20
smile
[17]

Lechiander [ Wardancer ]

W lekarza? :-)

07.10.2004
11:20
[18]

mithos [ Senator ]

film sf z 2000 r. :)

07.10.2004
11:22
[19]

Lechiander [ Wardancer ]

Że SF, to wiemy. :-P

07.10.2004
11:23
[20]

Lechiander [ Wardancer ]

No przeciez napisałem, że Diuna 2000 (ta nowa. :-)

07.10.2004
11:24
[21]

piokos [ ]

mithos ==> po lewitujących szachach wiadomo że to SF :P

07.10.2004
11:24
[22]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie, nie w lekarza :P

07.10.2004
11:25
smile
[23]

Lechiander [ Wardancer ]

Inaczej
Dune 2000

07.10.2004
11:26
smile
[24]

Muppi [ Pretorianin ]

Alienhunter

07.10.2004
11:27
smile
[25]

mithos [ Senator ]

to nie żadna z Diuna :)
ekstremalna podpowiedz żeby Was nie męczyć - dwa słowa Thomas Lee ;)
kto szybszy w googlach ten zdobywa punkt :)

07.10.2004
11:29
[26]

piokos [ ]

Supernova

07.10.2004
11:29
smile
[27]

EwUnIa_kR [ Legend ]

x-men?

07.10.2004
11:29
[28]

garrett [ realny nie realny ]

supernova

07.10.2004
11:30
[29]

Lechiander [ Wardancer ]

Supernova ?

07.10.2004
11:31
smile
[30]

mithos [ Senator ]

no brawo --- piokos, garrett +1

07.10.2004
11:31
[31]

garrett [ realny nie realny ]

oglądałem ale nie skojarzyłem zupelnie :)

07.10.2004
11:33
smile
[32]

piokos [ ]

no to macie

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
47 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...* -- piokos
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
11:34
[33]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wonderfull day

07.10.2004
11:34
[34]

Lechiander [ Wardancer ]

Trochę za ostro, jak dla mnie. :-))

Ghost in the shell ? :-P

07.10.2004
11:34
[35]

mithos [ Senator ]

Armitage III PolyMatrix

07.10.2004
11:35
smile
[36]

piokos [ ]

Lechiander -> to ten drugi bardziej ambitny


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 11:33:48]

07.10.2004
11:35
[37]

EwUnIa_kR [ Legend ]

raczej Ghost in the shell

07.10.2004
11:35
[38]

vorsten [ Konsul ]

Akira!

07.10.2004
11:35
[39]

mithos [ Senator ]

Akira

07.10.2004
11:37
smile
[40]

piokos [ ]

duch Japonii w narodzie nie ginie :)

vorsten, mithos => +1, gratulejszyn

07.10.2004
11:38
smile
[41]

Lechiander [ Wardancer ]

Jak zaczniecie dawać takie filmy, to ja wysiadam. :-P
A wątek zmieni się w miłośników anime. :-)
A potem hentai. ;-))

07.10.2004
11:38
[42]

Justa__ [ kreska kreska ]

to było trudne? :P

07.10.2004
11:38
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...za trudne dla mnie..

07.10.2004
11:40
[44]

vorsten [ Konsul ]

Coś azjatyckiego, next screen za 5 minut, GL :P

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
47 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak
18 -- ILEK
17 -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...* -- piokos
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
11:40
smile
[45]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie...nie trudne...glupie po prostu:PPP

07.10.2004
11:40
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pewnego razu w chinach??

07.10.2004
11:40
[47]

Lechiander [ Wardancer ]

O bsze!

Karatecy z kanionu Żóltej Rzeki

07.10.2004
11:41
[48]

piokos [ ]

znowu ukryty smok?

07.10.2004
11:41
[49]

Lechiander [ Wardancer ]

Klasztor Shaolin

07.10.2004
11:42
[50]

vorsten [ Konsul ]

ILEK +1, jak ty to odgadłeś?

07.10.2004
11:42
[51]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

vorsten---->jakim cudem z 4 punktow skoczyles na 6...to byla tylko jedna zagadka:))

07.10.2004
11:43
[52]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

vorsten---->walilem na ioslep...dobrze ze nie pytales o czesc:PPP

07.10.2004
11:43
smile
[53]

Lechiander [ Wardancer ]

Ilek jest guru takich filmów. Razem z yazzem zresztą. :-)

07.10.2004
11:43
smile
[54]

Lechiander [ Wardancer ]

To toto ma jeszcze kilka części? :-O

07.10.2004
11:44
[55]

vorsten [ Konsul ]

niech ktoś mi odejmie pkt. bo przez przypadek dodałem sobie 2 :D

07.10.2004
11:44
[56]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu--->ostatnio namietnie puszczali to na TV4:)))

zaraz zagdaka...latwa raczej:PP

07.10.2004
11:45
smile
[57]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
47 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak -- ILEK
17 -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...* -- piokos
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
11:46
[58]

garrett [ realny nie realny ]

Nikita ?

07.10.2004
11:46
[59]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakis Honk-Hong? :-)

07.10.2004
11:46
[60]

garrett [ realny nie realny ]

Kryptonin Nina :)

07.10.2004
11:46
[61]

garrett [ realny nie realny ]

albo może La Femme Nikita...... :)

07.10.2004
11:47
smile
[62]

garrett [ realny nie realny ]

albo nie wiem :)

07.10.2004
11:47
smile
[63]

vorsten [ Konsul ]

Telezakupy MANGO w Gdyni?

07.10.2004
11:47
[64]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

garrett, Lechu--->nie i nie

07.10.2004
11:47
[65]

Lechiander [ Wardancer ]

Zawodowcy ;-)

07.10.2004
11:48
[66]

garrett [ realny nie realny ]

cholera to chyba męska ręka :)

07.10.2004
11:49
[67]

Lechiander [ Wardancer ]

Leon Zawodowiec :-)

07.10.2004
11:50
[68]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

reka jest damska - traktowac to jako podpowiedz??

07.10.2004
11:51
[69]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakiś Bond? :-)

07.10.2004
11:52
[70]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu--->nie

spora czesc filmu dzieje sie w samolocie...tak z 2/3

07.10.2004
11:52
smile
[71]

Lechiander [ Wardancer ]

Air Force One :-))

07.10.2004
11:54
[72]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

chcecie zdjecie pani ktora siega po ta bron?? to bedzie za latwe wtedy:PP

07.10.2004
11:54
[73]

piokos [ ]

pasażer 57

07.10.2004
11:55
[74]

Enc0re [ Konsul ]

the game ??

07.10.2004
11:55
[75]

piokos [ ]

krytyczna decyzja jeszcze mi tu pasuje

07.10.2004
11:56
smile
[76]

Lechiander [ Wardancer ]

Ja już mam sieczkę. Co film, to coraz gorzej ze mna. Nic nie pamiętam. :-)

07.10.2004
11:56
[77]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

piokos + 1

a na pocieszenie ladna pani z bronia:)))

07.10.2004
11:58
[78]

piokos [ ]

moment :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 11:57:32]

07.10.2004
12:00
smile
[79]

piokos [ ]

teraz czysty refleks i szybkie łącze :) "Do Ciebie mówię , panocku" --->

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
47 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak -- ILEK
17 -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
12:01
smile
[80]

piokos [ ]

fak screen

07.10.2004
12:01
[81]

Justa__ [ kreska kreska ]

i duża wyobraźnia :)

07.10.2004
12:01
[82]

Lechiander [ Wardancer ]

Kruk

07.10.2004
12:02
[83]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kruk

07.10.2004
12:02
smile
[84]

mithos [ Senator ]

Kruk

07.10.2004
12:03
smile
[85]

garrett [ realny nie realny ]

na wszelki wypadek gdyby był haczyk :) Kruk 2

07.10.2004
12:03
smile
[86]

piokos [ ]

Lechiander +1, chyba o kilka sekund szybszy byłeś

07.10.2004
12:03
[87]

Lechiander [ Wardancer ]

Kruk 2

07.10.2004
12:04
smile
[88]

Lechiander [ Wardancer ]

Pomerdało mi się. :-)

To zdjęcie do zagadka.
A chciałem zrobić tak jak garret - na wszelki wypadek. :-P



75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
47 -- garrett
39 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak -- ILEK
17 -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

Tytuł ang.

07.10.2004
12:05
[89]

mithos [ Senator ]

Exorcist: The Beginning

07.10.2004
12:05
[90]

Lechiander [ Wardancer ]

To zdjęcie powyżej. Daję jeszcze raz. Przepraszam.

07.10.2004
12:06
[91]

Justa__ [ kreska kreska ]

Reign of Fire?:)

07.10.2004
12:06
[92]

garrett [ realny nie realny ]

reign of fire !

07.10.2004
12:06
[93]

mithos [ Senator ]

albo Reign of Fire ;)

07.10.2004
12:09
[94]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> Co ja Ci dzisiaj tak przypasowuję? :-)
Czyżbym podświadomie chciał romansidła same? ;-)

Justa, garrett, mithos +1

Cholernie za łatwe.

07.10.2004
12:13
[95]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu bo mnie bardzo lubisz :P

zaraz coś wrzuce


07.10.2004
12:15
smile
[96]

Lechiander [ Wardancer ]

Hmm... :-) A Ty mnie lubisz? :-P

07.10.2004
12:17
[97]

Justa__ [ kreska kreska ]

proste, ale nie moge znaleźć innego zdjecia :|

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
48 -- garrett
39 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL -- Justa
20 --
19 -- pizmak -- ILEK
18 -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
12:18
smile
[98]

Justa__ [ kreska kreska ]

aha tytul + imię zwierzaka :P

07.10.2004
12:18
[99]

mithos [ Senator ]

Who's That Girl?

07.10.2004
12:19
smile
[100]

garrett [ realny nie realny ]

Who's That Girl ?

07.10.2004
12:20
[101]

Lechiander [ Wardancer ]

Who's That Girl movie

07.10.2004
12:20
[102]

Justa__ [ kreska kreska ]

wszyscy dobrze, a zwierzak? :P

mithos +1

07.10.2004
12:21
smile
[103]

piokos [ ]


pimpek

07.10.2004
12:22
smile
[104]

wysiu [ ]

Zwierzak? Madonna.

07.10.2004
12:22
[105]

Justa__ [ kreska kreska ]

pudło :P

07.10.2004
12:24
[106]

mithos [ Senator ]

za chwilę zagadka :)

07.10.2004
12:27
[107]

mithos [ Senator ]

Patagonian Felis Concolor zwany Murray :>

07.10.2004
12:33
smile
[108]

Lechiander [ Wardancer ]

mithod ---> Ty dawaj filma, a nie pierdołami się zjamujesz. :-)

07.10.2004
12:35
smile
[109]

mithos [ Senator ]

Kto pierwszy ten lepszy --->


75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
48 -- garrett
39 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL -- Justa
19 -- pizmak -- ILEK -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
12:35
smile
[110]

garrett [ realny nie realny ]

pierdołami :)) też szukałem ale mithos był pierwszy :)

07.10.2004
12:35
[111]

Justa__ [ kreska kreska ]

mithos dodaj sobie 2 pkt :))

07.10.2004
12:36
smile
[112]

garrett [ realny nie realny ]

Dead Man ?

07.10.2004
12:36
[113]

Lechiander [ Wardancer ]

Co to?

Jakaś Casablanca? :-)

07.10.2004
12:37
smile
[114]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakie 2 pkt? :-) Bez jaj. :-P

07.10.2004
12:40
[115]

mithos [ Senator ]

jak narazie nie ma poprawnej odpowiedzi ......... ale film napewno znacie :)

07.10.2004
12:40
smile
[116]

Justa__ [ kreska kreska ]

to może pytanie dodatkowe: ile wart był naszyjnik na jego szyi? :))

07.10.2004
12:42
smile
[117]

Lechiander [ Wardancer ]

Sabrina

07.10.2004
12:42
smile
[118]

Lechiander [ Wardancer ]

Harder They Fall

07.10.2004
12:42
smile
[119]

garrett [ realny nie realny ]

Man Who Wasn't There ?

07.10.2004
12:43
smile
[120]

Lechiander [ Wardancer ]

Co!? Znowu Lolita? :-P

07.10.2004
12:43
smile
[121]

mithos [ Senator ]

doskonale garrett +1

07.10.2004
12:44
[122]

garrett [ realny nie realny ]

kurcze chyba faktycznie :)

07.10.2004
12:46
smile
[123]

garrett [ realny nie realny ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
49 -- garrett
39 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL -- Justa
19 -- pizmak -- ILEK -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

ach jaki fajny durny film :)

07.10.2004
12:47
[124]

Justa__ [ kreska kreska ]


showgirls:/

07.10.2004
12:47
[125]

Lechiander [ Wardancer ]

Krolowa nocy ?

07.10.2004
12:48
[126]

Justa__ [ kreska kreska ]

mialam go zamiar dać nastepnym razem :|

07.10.2004
12:48
smile
[127]

garrett [ realny nie realny ]

ech trzeba było dać ciekawsze zdjęcia ;)))

Justa + 1

07.10.2004
12:52
[128]

Justa__ [ kreska kreska ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
49 -- garrett
39 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall -- Justa
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- ILEK -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
12:53
[129]

Lechiander [ Wardancer ]

Stewardessy ? :-)

07.10.2004
12:53
[130]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zlap mnie jesli potrafisz

07.10.2004
12:53
smile
[131]

garrett [ realny nie realny ]

szkoła stewardes ?

07.10.2004
12:53
[132]

Lechiander [ Wardancer ]

Lot 177 ? :-)

07.10.2004
12:54
[133]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie, to byl chyba
Lot 156 :-)

07.10.2004
12:54
[134]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie nie nie

macie romansidło za kare :P

07.10.2004
12:55
[135]

Lechiander [ Wardancer ]

Poddaję się. :-)

07.10.2004
12:55
[136]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

dawaj podpowiedz...

07.10.2004
12:56
smile
[137]

Justa__ [ kreska kreska ]

podpowiedź: jest to komedia romantyczna :PPP

07.10.2004
12:57
[138]

garrett [ realny nie realny ]

down with love

07.10.2004
12:57
smile
[139]

garrett [ realny nie realny ]

ja jestem bardzo romantyczny :):):):)

07.10.2004
12:57
[140]

Justa__ [ kreska kreska ]

garrett nie będe pytała skąd wiedziałeś :) +1

07.10.2004
12:59
[141]

garrett [ realny nie realny ]

klatke od razu kojarzyłem bo film widziałem :) Ale poznałem po aktorce, to przeciez 7of9 z Star Trek voyager :)

07.10.2004
13:00
[142]

mithos [ Senator ]

Kto zgadnie następny film, zakłada nowy wątek ok? .......... proszę :)

07.10.2004
13:01
smile
[143]

garrett [ realny nie realny ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
50 -- garrett
39 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall -- Justa
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- ILEK -- mithos
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -- piokos
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
05 -- vorsten
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

oryginalny tytuł prosze :)

07.10.2004
13:02
[144]

Lechiander [ Wardancer ]

War Games ?

07.10.2004
13:02
[145]

Lechiander [ Wardancer ]

Za malo danych. :-(

07.10.2004
13:04
[146]

Lechiander [ Wardancer ]

West Point ?

07.10.2004
13:05
[147]

garrett [ realny nie realny ]

na razie nie

07.10.2004
13:06
[148]

mithos [ Senator ]

Wag the Dog ? strzelam

07.10.2004
13:07
[149]

garrett [ realny nie realny ]

podpowiedz

07.10.2004
13:09
[150]

Lechiander [ Wardancer ]

Conflict: Desert Storm

07.10.2004
13:09
smile
[151]

garrett [ realny nie realny ]

to konflikt bardziej globalny :)

07.10.2004
13:12
smile
[152]

Lechiander [ Wardancer ]

III World War :-P

07.10.2004
13:16
[153]

Lechiander [ Wardancer ]

Clear and Present Danger

07.10.2004
13:18
[154]

garrett [ realny nie realny ]

kolejna fotka

07.10.2004
13:19
[155]

mithos [ Senator ]

kurcze :) Mars Attacks! :)

07.10.2004
13:19
[156]

Lechiander [ Wardancer ]

The Atlanta Child Murders

07.10.2004
13:21
smile
[157]

garrett [ realny nie realny ]

mithos +1 :)

07.10.2004
13:21
smile
[158]

Lechiander [ Wardancer ]

Idę się pwoiesić. :-/

07.10.2004
13:22
[159]

mithos [ Senator ]

Założę nowy wątek ... to chwilę potrwa :)

07.10.2004
13:27
[160]

mithos [ Senator ]

nowy wątek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.